izzaa2 24.05.06, 20:41 dziewczyny! czy któraś słyszała o takim leku powstrzymującym łaknienie: adipex retard? macie jakieś doświadczenia z nim związane - napiszcie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kate8025 Re: adipex 25.05.06, 08:03 wpisz w wyszukiwarke, gdzieś już o tym było. Odpowiedz Link Zgłoś
jaonna1 Re: adipex 25.05.06, 13:53 stosowałam przez 10dni byłam zadowolona naprawde nie chciało mi sie jesc tylko pić-dużo.nie wiem czy schudłam jakos dużo(1kg na wadze) ale ciuchy były lużniejsze nie były opiete. skutek uboczny to serce strasznie wali podwyższone cisnienie aha i z głodu głowa az mnie bolała ale apetytu nie miałam. Odpowiedz Link Zgłoś
izzaa2 Re: adipex 26.05.06, 21:02 a dlaczego stosowalaś tylko prze 10 dni- skor ci służyły??? ja jestem po pierwszej i czuje sie nieźle, mam zamiar brac co dwa dni, zobaczymy jak sie sprawdzi Odpowiedz Link Zgłoś
evellek Re: adipex 26.05.06, 12:55 witam ja na początek zamówiłam 10 tabl. potem jeszcze 20. ponieważ mam niskie ciśnienie po tych tabl. czułam się na prawdę dobrze- nie byłam głodna, nie piłam dużo- jadłam 1/10 z tego co wczesniej. schudłam 7 kg, mineły 3 miesiące i nie wróciłam do wcześniejszcej wagi. Teraz jem duuużo mniej niz przed tabl. nie mam napadów wilczego głodu i staram się odzywiać zdrowo. Długo się wahałam zanim wzięłam pierwszą tabl- nie żałuję w każdym bądź razie... najważniejsze, żeby zaczynając się tym szpikować być całkowicie zdrowym. Odpowiedz Link Zgłoś
agysa Re: adipex 26.05.06, 23:24 Napiszcie gdzie można dostać te tabletki i za ile. Już nie wiem co mam z sobą zrobić żeby schudnąć i wszystkiego spróbuję pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś