24.05.06, 20:41
dziewczyny! czy któraś słyszała o takim leku powstrzymującym łaknienie:
adipex retard? macie jakieś doświadczenia z nim związane - napiszcie
Obserwuj wątek
    • kate8025 Re: adipex 25.05.06, 08:03
      wpisz w wyszukiwarke, gdzieś już o tym było.
      • jaonna1 Re: adipex 25.05.06, 13:53
        stosowałam przez 10dni byłam zadowolona naprawde nie chciało mi sie jesc tylko
        pić-dużo.nie wiem czy schudłam jakos dużo(1kg na wadze) ale ciuchy były
        lużniejsze nie były opiete. skutek uboczny to serce strasznie wali podwyższone
        cisnienie aha i z głodu głowa az mnie bolała ale apetytu nie miałam.
        • izzaa2 Re: adipex 26.05.06, 21:02
          a dlaczego stosowalaś tylko prze 10 dni- skor ci służyły??? ja jestem po
          pierwszej i czuje sie nieźle, mam zamiar brac co dwa dni, zobaczymy jak sie
          sprawdzi
    • evellek Re: adipex 26.05.06, 12:55
      witamsmile ja na początek zamówiłam 10 tabl. potem jeszcze 20. ponieważ mam niskie
      ciśnienie po tych tabl. czułam się na prawdę dobrze- nie byłam głodna, nie
      piłam dużo- jadłam 1/10 z tego co wczesniej. schudłam 7 kg, mineły 3 miesiące i
      nie wróciłam do wcześniejszcej wagi. Teraz jem duuużo mniej niz przed tabl. nie
      mam napadów wilczego głodu i staram się odzywiać zdrowo. Długo się wahałam
      zanim wzięłam pierwszą tabl- nie żałuję w każdym bądź razie... najważniejsze,
      żeby zaczynając się tym szpikować być całkowicie zdrowym.
      • agysa Re: adipex 26.05.06, 23:24
        Napiszcie gdzie można dostać te tabletki i za ile. Już nie wiem co mam z sobą
        zrobić żeby schudnąć i wszystkiego spróbuję smile
        pozdrawiam
    • agysa Re: adipex 01.06.06, 22:51
      Dzięki serdeczne za namiar,
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka