06.05.10, 18:06
Witam

Czekamy z mężem na dzieciątko w OAO w Opolu na Budowlanych. Mija rok od
złożenia dokumentów, mamy już kwalifikację. Czy ktoś z Was adoptował w
tym ośrodku? Jak długo czekaliście na maleństwo od momentu ukończenia
kursu?
Obserwuj wątek
    • kania2405 Re: OAO Opole 03.08.10, 10:07
      Halo, czyżby nikt z Budowlanych tu nie zaglądał?
      • 12345dag Re: OAO Opole 14.09.10, 07:21
        witaj, przypadkiem wpadłam na tą stronę i już Ci odpowiadam - czekaliśmy niedługo, dziecko trafiło do nas jak kończyliśmy kurs, ale to było kilka lat temu, słyszalam, że teraz czeka się do 2 lat. Poza tym mieliśmy mało wymagań co do tego jakie dziecko ma być, na dodatek wzięliśmy maleństwo, a chcieliśmy starsze. Wydaję mi się, że musisz uzbroić się w cierpliwość. Życzę Tobie i Twojemu przyszłemu dziecku wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka