kania2405
06.05.10, 18:06
Witam
Czekamy z mężem na dzieciątko w OAO w Opolu na Budowlanych. Mija rok od
złożenia dokumentów, mamy już kwalifikację. Czy ktoś z Was adoptował w
tym ośrodku? Jak długo czekaliście na maleństwo od momentu ukończenia
kursu?