Witajcie
mam problem, znalazłam dzidzi do adopcji. W jednym z domów dziecka w moim
mieście jest 10 miesięczny maluszek. Nie wiem jak się do tego zabrać, czy
najpierw zgłosic to w moim ośrodku adopcyjnym czy może rozmawiać z dyrekcją
domu dziecka. Boje się, że się spóznię i dzidzi zostanie przedstawione innej
rodzinie

Poradzcie jak to zrobić?