Dodaj do ulubionych

Gdzie szukać tuniki?

12.04.10, 14:10
nie dla dziecka, ale dla mamy, rozmiar 44 lub 46... chodzi mi o coś fajnego, w czym możnaby wystapić na weselu, dopasowując jakieś klasyczne spodnie itp. Proszę o pomoc, mam miesiąc na znalezienie czegoś sensownego, a wiem że w moim rozmiarze nie będzie łatwosad
Obserwuj wątek
    • migotka_bober Re: Gdzie szukać tuniki? 12.04.10, 14:12
      moze on line cos kup
      ja mam rozmiar 44 i nosze ciuchy New Look,Peacocks (kupuje w UK)
      • puellae_2007 Re: Gdzie szukać tuniki? 12.04.10, 14:15
        polecam tatuum, dużo fajnych rzeczy, eleganckich też, mają dużo tunik i większe
        rozmiary.
    • agni71 Re: Gdzie szukać tuniki? 12.04.10, 14:16
      Poszukaj w Kappahl - maja ogólnie duża rozmiarówkę, a do tego tez
      kolekcję XLNT, właśnie w większych rozmiarach.
    • pia_ Re: Gdzie szukać tuniki? 12.04.10, 14:18
      KappAhl, C&A i H&M, tam zawsze kupuję dla mojej mamy tuniki i te
      eleganckie i te codzienne. Rozmiar 44/46 dostaniesz tam bez problemu.
      • pia_ Re: Gdzie szukać tuniki? 12.04.10, 14:36
        Z aktualnej kolekcji C&A podobają mi się takie tuniki (rozmiar od 44
        w górę)
        www.cunda.de/Shop/ProductImg/OUTFIT_layer/23179_1.jpg
        www.cunda.de/Shop/ProductImg/OUTFIT_layer/28986_1.jpg
        www.cunda.de/Shop/ProductImg/FRONT_zoom1x/18295_1.jpg
        Z kappAhl
        rozmiarówka damska kończy się na 44/46
        www.kappahl.com/pl/products/Damski/Damski/TOPY/
        później jest dział XLNT od rozmiaru 44/46 - L)
        www.kappahl.com/pl/products/Damski/Damski/XLNT/GORY/
        Najlepiej przejechać się do sklepu, bo tam przynajmniej jeśli chodzi
        o KappAhl mają o wiele większy wybór modeli niz prezentują na
        stronie.
        • migotka_bober Re: Gdzie szukać tuniki? 12.04.10, 15:56
          osobiscie nie podobaja mi sie tuniki C&A ktore sa w linkach, te
          Kappahl sa fajniejsze, nie wiem ile lat masz,ale nigdy sie nie
          postarzaj dodatkowo strojem, mam wrazenie ze te tuniki pierwsze to
          strasznie pogrubiaja dodatkowo, ta pierwsza to masakra jak masz
          biust duzy to bedzie z ciebie babo chlop, ja nosze 44, ale modele
          kupuje takie zeby pasowaly do mojej calej figury, i zeby mi lat nie
          dodawaly,to zabrzmi jak jakas kampania, ale apeluje:NIE POSTARZAJCIE
          SIE STROJEM, sam fakt ze nosimy wiekszy rozmiar dodaje nam lat,
          dlatego fasonu szukajcie naprawde fajnego i w miare
          odmladzajacego!! smile to tyle tongue_out
          • pia_ Re: Gdzie szukać tuniki? 12.04.10, 16:37
            Nie wiem, czy to było do mnie? Ja pisałam, ze podobają mi sie
            zalinkowane tuniki i chętnie kupiłabym takie mojej mamie (lat 70,
            rozmiar 48). Więc o co chodzi z tym postarzaniem?
            Autorka wątku takze miała na myśli swoją mamę, a nie siebie. Co do
            pogrubiania danym fasonem, to dopiero gdy dany ciuch się włoży,
            wtedy to widać. Kobitki na zdjęciach, to młode babki o nieco
            pełniejszych kształtach - nie uważam, aby te ciuchy je postarzały -
            ale to oczywiście rzecz gustu, a o guście się nie dyskutuje wink
            • pia_ :-) 12.04.10, 16:39
              No tak, okazuje się, ze to ja nie zrozumiałam dla kogo ma być ta
              tunika. Myślałam, że chodzi o mamę autorki postu smile
              • loganmylove Re: :-) 12.04.10, 16:44
                Widziałam bardzo ładne tuniki nadające się świetnie na wesele w sklepie
                Wallissmile Często tam zaglądam bo rozmiar 44-46 to u nich nie problem. A może
                Ulla Popken? Kupiłam tam fajną sukienkę na imprezę.
                • pia_ Wallis 12.04.10, 16:50
                  www.wallis.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?beginIndex=0&parent_category_rn=45244&top=Y&viewAllFlag=false&langId=
                  -1&storeId=12557&catalogId=20551&categoryId=155421
                  • agni71 Re: Wallis 12.04.10, 19:56
                    polecam Wallis, bo maja ciuchy takie bardziej wyjściowe, a np. w
                    Kappahl ubrania w wiekszości sa bardzo casual.
                    • karmma Dzieki!!! 12.04.10, 21:41
                      Wszystkim bardzo dziekuję za odzewsmile No, może wyraziłam się nieco przyciężkawo - to ma być strój dla mnie, nie dla mojej mamy. Młoda babka ze mnie i ganiam za 2,5-latkiem, więc nie zamierzam się postarzaćsmile Od jutra wyruszam na łowy!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka