Dodaj do ulubionych

KTÓRY LEPSZY??

27.04.04, 09:08
wybieramy się dziś z mężem po wózek dla naszego synka... Mamy dylemat który
wózek mamy wybrać - zastanawiamy się nad Mikado Dsicovery i Polak Orion.
Może któraś z mam używa któregoś z wózków - bardzo proszę o opinie smile))))
Obserwuj wątek
    • squaw1 Re: KTÓRY LEPSZY?? 27.04.04, 09:48
      Kolezanka ma Oriona i bardzo go sobie chwali, ja mialam Polaka Lasera i rowniez
      bylam zadowolona.
      Gdybym miala wybierac wsrod polskich wozkow z pewnoscia wybralabym Polaka, dla
      mnie to wozki solidne i mocne
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka