agusiasa 27.04.04, 09:08 wybieramy się dziś z mężem po wózek dla naszego synka... Mamy dylemat który wózek mamy wybrać - zastanawiamy się nad Mikado Dsicovery i Polak Orion. Może któraś z mam używa któregoś z wózków - bardzo proszę o opinie )))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
squaw1 Re: KTÓRY LEPSZY?? 27.04.04, 09:48 Kolezanka ma Oriona i bardzo go sobie chwali, ja mialam Polaka Lasera i rowniez bylam zadowolona. Gdybym miala wybierac wsrod polskich wozkow z pewnoscia wybralabym Polaka, dla mnie to wozki solidne i mocne Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś