Gość: stp
IP: *.158.217.203.pat.umts.dynamic.eranet.pl
08.03.11, 21:04
to jakiś żart? ostatni komin w sklepie widziałam jakoś w grudniu. teraz co najwyżej można sobie kupić cieniutką wiosenna apaszkę, bo z zimowych kolekcji zostały pojedyncze egzemplarze. mały poślizg w czasie macie... :p