Dobra poduszka dla dziecka

29.09.11, 09:10
Chcę kupić 3,5-latkowi poduszkę, ale pojęcia nie mam jakie są dobre. Teraz ma malutką (z kompletu pościeli z misiem ze Smyka), ale nie jestem z niej zadowolona - jest za mała i wypełnienie takie jakieś watolinkowe. Już nie mam parcia, żeby moje dziecko spało na płasko, więc poduszka może być pełniejsza (ale nie ogromna). Możecie mi coś polecić? Lepsze piórka, silikon czy jeszcze coś innego? Może jakaś pianka dopasowująca się do głowy? Podpowiedzcie, bo w tym temacie jestem zielona, od lat śpię na pierzu.
    • stefa_ja Re: Dobra poduszka dla dziecka 29.09.11, 10:18
      Myślę, że na razie nie ma sensu kupowania lateksowej (bo takowa chyba najlepsza). Ja kupiłam swojemu 4 latkowi Piórex antyalergiczną 50x65 cm.
      Fakt możliwości prania w pralce się przydaje. W ogóle polecam Piórex.
      • alkara Re: Dobra poduszka dla dziecka 29.09.11, 10:34
        Dla mnie najważniejsze było w poduszce to, żeby była w miarę miękka,płaska - nie taka napompowana i do prania w pralce, bo różne żeczy się zdarzają, dzieci się pocą, wymiotują, czasem zdarzy im się posikać i pióra kompletnie odpadają.
        Ja kupiłam w JYSK taką z troszkę wyższej półki w promocji za 50zł chyba ze 120zł i jest ok.
        Tylko że moje dzieci niealergiczne więc na to uwagi nie zwracam przy zakupie.
    • donkaczka Re: Dobra poduszka dla dziecka 29.09.11, 10:54
      ja kupilam dzieciom posciel z poldaun, z serii hollofil allerban, poduszki 50x60, nie sa zbyt nabite, swietnie sie piora i poki co cala posciel trzyma sie swietnie
      • kroliczyca80 Re: Dobra poduszka dla dziecka 29.09.11, 20:11
        Ten mój komplet z misiem jest właśnie firmy Poldaun, ale wypełnieniem nie jest pierze tylko jakieś poliestry. Ta Twoja to chyba tez z poliestrem? To ta: hollofil?
        Czyli polecasz raczej sztuczny wkład niż pierze?
Inne wątki na temat:
Pełna wersja