ladydaisy 24.01.14, 23:26 jak w temacie. Granatowe. Wg Was to okazja? Oczywiście oryginalne. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asia_i_p Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 25.01.14, 09:46 Zdecydowanie okazja, dawno nie widziałam poniżej stówy. Odpowiedz Link Zgłoś
edzia321 Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 25.01.14, 10:16 Cena bardzo dobra, jak potrzebujesz rozmiar 32 to fajne są też w merlinie: fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,145589136,145589136.html Odpowiedz Link Zgłoś
edzia321 Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 25.01.14, 13:56 Błędny link mi się wkleił, poprawny: merlin.pl/Converse-Buty-chlopiece-CHUCK-TAYLOR-AS-PRIN-III-szare-roz-32-C322146/sport/product/220,984156.html Odpowiedz Link Zgłoś
ladydaisy Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 25.01.14, 10:55 no więc spieszę donieść że w czwartek widziałam takie stacjonarnie w Smyku (Bielsko Sarni Stok), wysokie za kostkę. Tylko ten rozmiar. Może w innych miastach też wietrzą magazyny Odpowiedz Link Zgłoś
bim-bol Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 25.01.14, 15:14 Dokladnie, takie same byly w smyku po 70zl. Rozmiarowka od 31. Odpowiedz Link Zgłoś
mama_amelii Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 25.01.14, 12:16 Moja siostra okazyjnie kupiła córce za 180zł,więc 70 to jakas bajka Odpowiedz Link Zgłoś
moguer Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 25.01.14, 23:08 W smyku w DG w Pogorii były do kostki za 30 zł były białe różowe, żółte, granatowe rozmiary różne , za 70 zł były za kostkę Odpowiedz Link Zgłoś
ladydaisy Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 26.01.14, 06:26 szukam w rozmiarze 33 dla dziewczynki. Moguer, gdyby był rozmiar mogłabyś mi kupić? Mogą być w sumie w każdym kolorze. Pokryje oczywiście koszty przesyłki. Odpowiedz Link Zgłoś
moloman Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 26.01.14, 09:13 ..jakbys mogla kupic to ja tez bym byla baaardzo chetna i wdzieczna. Dla chłopca r.30 ... ( byle nie rozowe ..tez oczywiscie pokryje koszty wysylki... Odpowiedz Link Zgłoś
moguer Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 26.01.14, 19:34 Dziewczyny będę w środę w Pogorii zobaczę czy są i dam znać Odpowiedz Link Zgłoś
katka761 Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 26.01.14, 20:06 ja będę jutro po południu - jeśli mam sprawdzić czy kupić, to piszcie na gazetowy. Odpowiedz Link Zgłoś
sylwia7611 moguer 28.01.14, 10:02 Czy mogłabyś kupić dla dziewczynki rozmiar 35 dla chłopca rozmiar 31 wsio ryba jakie kolory byle nie różowe dla chłopca. Oczywiście pokryję koszty wysyłki i od razu robię przelew. Odpowiedz Link Zgłoś
ciekawostka81 pogoria dąbrowa 28.01.14, 15:21 dzwoniłam przed chwila zostało pani jakieś 10szt rozmiaru 31 i nic innego, nie wiem jaki kolor i czy wysokie czy niskie Odpowiedz Link Zgłoś
katka761 Re: pogoria dąbrowa 28.01.14, 16:23 są niskie białe, różowe i chyba 2 pary granatowych. wszystkie w cenie 70zł. Odpowiedz Link Zgłoś
ania0079 Re: pogoria dąbrowa 28.01.14, 17:19 Mogłabym liczyć na zakup akurat szukam w rozsądnej cenie r. 31 na chłopca. Odpowiedz Link Zgłoś
grabasik Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 27.01.14, 11:12 A największy rozmiar jaki był? Odpowiedz Link Zgłoś
palosdela Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 28.01.14, 16:06 Sa w Pogorii ale po 70 zł sporo białych, podobno były do rozmiaru 36, tych po 30 zł nie widziałam już Odpowiedz Link Zgłoś
moguer Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 29.01.14, 17:58 Oj reklama robi swoje, Panie się śmiały , że od poniedziałku conversy sprzedają się jak ciepłe bułeczki, są po 70 zł białe, ale niestety brudne , Panie mają poszukać jeszcze tych za 30 zł na magazynie Odpowiedz Link Zgłoś
katka761 Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 29.01.14, 22:35 a mi udzieliły w poniedziałek informacji, że conversów w cenie 30zł nie miały nigdy Odpowiedz Link Zgłoś
moguer Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 30.01.14, 14:00 To dziwne , bo ja kupiłam 4 pary po 30 zł , jedne nawet mam nówki w pudełku , czekają aż noga dziecka urośnie. Było ich bardzo dużo, jak ja kupowałam, leżały część w pudełkach a część wisiała luzem nie było do nich pudełek. Odpowiedz Link Zgłoś
katka761 Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 30.01.14, 14:39 w poniedziałek po południu leżały na dolnej półce niskie i na każdym pudełku przyklejona cena 70zł. ja sama cieszyłam się, że będzie możliwość kupna niskich za 30zł. Odpowiedz Link Zgłoś
palosdela Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 30.01.14, 17:46 Teraz to już na 100% nie ma za 30 zł, ja kupowałam w wakacje, lipiec albo sierpień, było sporo, dzisiaj były ale za 70 zł. Panie w Smyku powiedziały, że tych za 30 zł już nie będzie, miały ok 50 sztuk ale poszły jak ciepłe bułeczki............. nie dziwie się Odpowiedz Link Zgłoś
moguer Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 29.01.14, 18:02 Panie mialy conversy od czerwca 2013 od rozmiaru 31 do 36 w kolorach czarnych granatowych zółtym, różowym, czerwonym i biały i takie kolorowe . Były po 30 zł i 70 zł było podobno zero zainteresowania do poniedziałku jak ktoś ma małe dziecko to sporo jest sandałków Nike za grosze (20,30 zł) Odpowiedz Link Zgłoś
sylwia7611 moguer 30.01.14, 09:29 Czy mogłabym prosić o kupno? Jeżeli tak to daj znać odezwę się na gazetowy. Odpowiedz Link Zgłoś
patatajowa Re: moguer 30.01.14, 14:11 Napisze na priv w sprawie wysokich w rozm.34 w każdym kolorze dla chłopca,najchętniej bialym,ok ? Odpowiedz Link Zgłoś
moguer Re: moguer 30.01.14, 14:22 34 nie było na pewno , Pani kierownik ma do mnie zadzwonić po sprawdzeniu magazynu, podobno coś tam miały , dam znać jak zadzwoni i powie jakie mają rozmiary. Odpowiedz Link Zgłoś
palosdela Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 30.01.14, 14:49 Kupowałam w wakacje przez przypadek , Pani na kasie pytała czy są to orginały, bo za 30 zł, mało tego miała chyba smsa i wyszły po 24 zł. Były na regale z innymi kapciami, wisiały sobie mało widoczne.Kupiłam różowe (takie jaskrawe) , a potem w domu stwierdziłam, że za takie pieniądze warto kupić jeszcze inne. Ale jak pojechałam to już były po 70 zł , inne wysokie. Panie mówiły, ze to po czyszczeniu magazynów stąd taka cena. Byłam w Sosnowcu, też były, ale nie było już w rozmiarach na moją córkę.Kolory były różne. Ja kupiłam za 30 zl a takie same w Sizzer były za 259 zł Warto jeszcze zobaczyć w Sosnowcu , może tam coś zostało Odpowiedz Link Zgłoś
palosdela Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 18.03.14, 08:53 Kto chce dla chłopca rozmiar 31 białe wysokie. Kupiłam w Smyku , ale są niestety za małe, na pudełku rozm 33 i tym się zakręciłam . 33 już nie mają, szkoda mi zwracać może ktoś jest chętny? Odpowiedz Link Zgłoś
iciako Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 18.03.14, 09:55 a w jakiej cenie ?? Odpowiedz Link Zgłoś
palosdela Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 18.03.14, 10:59 Tak jak w Smyku 70 zł Odpowiedz Link Zgłoś
iciako Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 18.03.14, 11:39 to ja rezygnuję choć oczywiście cena fajna tylko nie chce z takim zapasem kupować za te 70 zł może jeszcze i mi się trafi okazja Odpowiedz Link Zgłoś
klarci Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 18.03.14, 11:53 ja zarezerwuję do jutra, napisz gdzie mieszkasz, może być na gazetowy Odpowiedz Link Zgłoś
palosdela Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 18.03.14, 21:50 Dąbrowa G. mogę wysłać za pobraniem Odpowiedz Link Zgłoś
klarci Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 19.03.14, 01:35 wysyłam maila Odpowiedz Link Zgłoś