Dodaj do ulubionych

Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 za 70 zł to okazja?

24.01.14, 23:26
jak w temacie. Granatowe. Wg Was to okazja? Oczywiście oryginalne.
Obserwuj wątek
    • asia_i_p Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 25.01.14, 09:46
      Zdecydowanie okazja, dawno nie widziałam poniżej stówy.
    • edzia321 Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 25.01.14, 10:16
      Cena bardzo dobra, jak potrzebujesz rozmiar 32 to fajne są też w merlinie:
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,145589136,145589136.html
      • edzia321 Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 25.01.14, 13:56
        Błędny link mi się wkleił, poprawny:
        merlin.pl/Converse-Buty-chlopiece-CHUCK-TAYLOR-AS-PRIN-III-szare-roz-32-C322146/sport/product/220,984156.html
    • ladydaisy Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 25.01.14, 10:55

      • ladydaisy Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 25.01.14, 10:55
        no więc spieszę donieść że w czwartek widziałam takie stacjonarnie w Smyku (Bielsko Sarni Stok), wysokie za kostkę. Tylko ten rozmiar. Może w innych miastach też wietrzą magazyny wink
        • bim-bol Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 25.01.14, 15:14
          Dokladnie, takie same byly w smyku po 70zl. Rozmiarowka od 31.
    • mama_amelii Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 25.01.14, 12:16
      Moja siostra okazyjnie kupiła córce za 180zł,więc 70 to jakas bajkasmile
    • moguer Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 25.01.14, 23:08
      W smyku w DG w Pogorii były do kostki za 30 zł były białe różowe, żółte, granatowe rozmiary różne , za 70 zł były za kostkę
      • ladydaisy Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 26.01.14, 06:26
        szukam w rozmiarze 33 dla dziewczynki. Moguer, gdyby był rozmiar mogłabyś mi kupić? Mogą być w sumie w każdym kolorze. Pokryje oczywiście koszty przesyłki.
      • moloman Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 26.01.14, 09:13
        ..jakbys mogla kupic to ja tez bym byla baaardzo chetna i wdzieczna. Dla chłopca r.30 ... ( byle nie rozowe wink ..tez oczywiscie pokryje koszty wysylki...
        • moguer Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 26.01.14, 19:34
          Dziewczyny będę w środę w Pogorii zobaczę czy są i dam znać
          • katka761 Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 26.01.14, 20:06
            ja będę jutro po południu - jeśli mam sprawdzić czy kupić, to piszcie na gazetowy.
          • sylwia7611 moguer 28.01.14, 10:02
            Czy mogłabyś kupić dla dziewczynki rozmiar 35 dla chłopca rozmiar 31
            wsio ryba jakie kolory byle nie różowe dla chłopca.
            Oczywiście pokryję koszty wysyłki i od razu robię przelew.
            • ciekawostka81 pogoria dąbrowa 28.01.14, 15:21
              dzwoniłam przed chwila zostało pani jakieś 10szt rozmiaru 31smile i nic innego, nie wiem jaki kolor i czy wysokie czy niskie
              • katka761 Re: pogoria dąbrowa 28.01.14, 16:23
                są niskie białe, różowe i chyba 2 pary granatowych. wszystkie w cenie 70zł.
              • ania0079 Re: pogoria dąbrowa 28.01.14, 17:19
                Mogłabym liczyć na zakup akurat szukam w rozsądnej cenie r. 31 na chłopca.
    • grabasik Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 27.01.14, 11:12
      A największy rozmiar jaki był?
    • palosdela Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 28.01.14, 16:06
      Sa w Pogorii ale po 70 zł sporo białych, podobno były do rozmiaru 36, tych po 30 zł nie widziałam już
    • moguer Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 29.01.14, 17:58
      Oj reklama robi swoje, Panie się śmiały , że od poniedziałku conversy sprzedają się jak ciepłe bułeczki, są po 70 zł białe, ale niestety brudne , Panie mają poszukać jeszcze tych za 30 zł na magazynie
      • katka761 Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 29.01.14, 22:35
        a mi udzieliły w poniedziałek informacji, że conversów w cenie 30zł nie miały nigdy smile
        • moguer Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 30.01.14, 14:00
          To dziwne , bo ja kupiłam 4 pary po 30 zł , jedne nawet mam nówki w pudełku , czekają aż noga dziecka urośnie. Było ich bardzo dużo, jak ja kupowałam, leżały część w pudełkach a część wisiała luzem nie było do nich pudełek.
          • katka761 Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 30.01.14, 14:39
            w poniedziałek po południu leżały na dolnej półce niskie i na każdym pudełku przyklejona cena 70zł. ja sama cieszyłam się, że będzie możliwość kupna niskich za 30zł.
            • palosdela Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 30.01.14, 17:46
              Teraz to już na 100% nie ma za 30 zł, ja kupowałam w wakacje, lipiec albo sierpień, było sporo, dzisiaj były ale za 70 zł. Panie w Smyku powiedziały, że tych za 30 zł już nie będzie, miały ok 50 sztuk ale poszły jak ciepłe bułeczki............. nie dziwie się smile
    • moguer Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 29.01.14, 18:02
      Panie mialy conversy od czerwca 2013 od rozmiaru 31 do 36 w kolorach czarnych granatowych zółtym, różowym, czerwonym i biały i takie kolorowe . Były po 30 zł i 70 zł było podobno zero zainteresowania do poniedziałku smile jak ktoś ma małe dziecko to sporo jest sandałków Nike za grosze (20,30 zł)
      • sylwia7611 moguer 30.01.14, 09:29
        Czy mogłabym prosić o kupno?
        Jeżeli tak to daj znać odezwę się na gazetowy.
        • moguer Re: moguer 30.01.14, 14:01
          Wczoraj były tylko białe jaki chcesz rozmiar?
          • patatajowa Re: moguer 30.01.14, 14:11
            Napisze na priv w sprawie wysokich w rozm.34 w każdym kolorze dla chłopca,najchętniej bialym,ok ?
            • moguer Re: moguer 30.01.14, 14:22
              34 nie było na pewno , Pani kierownik ma do mnie zadzwonić po sprawdzeniu magazynu, podobno coś tam miały , dam znać jak zadzwoni i powie jakie mają rozmiary.
          • sylwia7611 Re: moguer 30.01.14, 15:57
            napisałam na gazetowy
    • palosdela Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 30.01.14, 14:49
      Kupowałam w wakacje przez przypadek , Pani na kasie pytała czy są to orginały, bo za 30 zł, mało tego miała chyba smsa i wyszły po 24 zł. Były na regale z innymi kapciami, wisiały sobie smile mało widoczne.Kupiłam różowe (takie jaskrawe) , a potem w domu stwierdziłam, że za takie pieniądze warto kupić jeszcze inne. Ale jak pojechałam to już były po 70 zł , inne wysokie. Panie mówiły, ze to po czyszczeniu magazynów stąd taka cena. Byłam w Sosnowcu, też były, ale nie było już w rozmiarach na moją córkę.Kolory były różne. Ja kupiłam za 30 zl a takie same w Sizzer były za 259 zł
      Warto jeszcze zobaczyć w Sosnowcu , może tam coś zostało
    • palosdela Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 18.03.14, 08:53
      Kto chce dla chłopca rozmiar 31 białe wysokie. Kupiłam w Smyku , ale są niestety za małe, na pudełku rozm 33 i tym się zakręciłam . 33 już nie mają, szkoda mi zwracać może ktoś jest chętny?
      • iciako Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 18.03.14, 09:55
        a w jakiej cenie ??
        • palosdela Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 18.03.14, 10:59
          Tak jak w Smyku 70 zł
          • iciako Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 18.03.14, 11:39
            to ja rezygnuję
            choć oczywiście cena fajna
            tylko nie chce z takim zapasem kupować za te 70 zł może jeszcze i mi się trafi okazja
      • klarci Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 18.03.14, 11:53
        ja zarezerwuję do jutra, napisz gdzie mieszkasz, może być na gazetowy
        • palosdela Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 18.03.14, 21:50
          Dąbrowa G. mogę wysłać za pobraniem
          • klarci Re: Conversy dla dziecka (raczej chłopaka) r.32 z 19.03.14, 01:35
            wysyłam maila

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka