Dodaj do ulubionych

takie adidasy- moze ktos mial dla dziecka?

20.02.14, 13:45
img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/39/73/63/04/3973630467 model to snice2
allegro.pl/dzieciece-buty-adidas-vlneo-st-cmf-inf-f37953-r-27-i3949920566.html
i jeszcze się zastanawiam nad tymi allegro.pl/reebok-retro-rush-2v-j96794-r-27-sale-i3946667515.html
może ktoś wie jak one na zywo wygladaja, a może ktoś posiadal. Zazwyczaj syn miał cale skorzane, lub pumy, ale teraz wolalabym cos lżejszego już i bardziej mieekkiego, żeby nmoga się tak nie pocila
Obserwuj wątek
    • mieeke Re: takie adidasy- moze ktos mial dla dziecka? 20.02.14, 14:36
      allegro.pl/dzieciece-buty-adidas-vlneo-st-cmf-inf-f37953-r-27-i3949920566.html czy one mają wstawki z tkaniny?
    • mieeke link nr 2 20.02.14, 14:37
      allegro.pl/dzieciece-buty-adidas-vlneo-st-cmf-inf-f37953-r-27-i3949920566.html czy one mają wstawki z tkaniny?
    • patir23 Re: takie adidasy- moze ktos mial dla dziecka? 20.02.14, 14:41
      wlasnie nie wiem, nie wygląda to na zdjęciu na tkaninę. a czemu pytasz?
      • mieeke Re: takie adidasy- moze ktos mial dla dziecka? 20.02.14, 14:42
        No również szukam czegoś, ale z tkaniną nie chcę bo znając mojego młodego szybko by zeszmacił. On w piaskownicy ryje od rana do wieczora.

        tyijaczylimy.blogspot.com/
    • patir23 Re: takie adidasy- moze ktos mial dla dziecka? 20.02.14, 15:12
      jest to wstawka ze skory ekologicznej, pisałam do sprzedawcy.
      • mieeke Re: takie adidasy- moze ktos mial dla dziecka? 20.02.14, 15:18
        Dziękuję za info, fajne są , kolorowe. Ciekawe jaka podeszwa.
        • kamimiki2 Re: takie adidasy- moze ktos mial dla dziecka? 20.02.14, 19:18
          Mamy takie jak te pierwsze zalinkowane tylko różowe. Córka używała intensywnie, są super. Leciutkie. Będziemy szukały takich tylko większychsmile
          • mieeke Re: takie adidasy- moze ktos mial dla dziecka? 20.02.14, 22:17
            allegro.pl/buty-puma-benecio-r-29-dl-17-5-cm-okazja-613-be-t-i3983352084.html te są fajne, Bartek miał je rok temu, ale mój syn ma szeroką stópkę, a one wąskie raczej.
            • patatajowa Re: takie adidasy- moze ktos mial dla dziecka? 21.02.14, 08:34
              wszystkie tego typu buty "adidasy" to buty spotrowe. nie widziałam jeszcze takich w których noga sie nie poci. poci sie w kazdych mniej lub bardziej. to ze maja paski ze skóry na nic nie wpływa(oprocz ceny) bo i tak sa to buty ktore "grzeją" stope. w sumie lepiej zeby były całe z syntetyku bo latwiej wyprac i skóra nie zafarbuje wink
              jest taki jeden model ecco z dużą ilością siatki ale nie pamietam nazwy w tej chwili, podejrzewam ze sa bardziej przewiewne. a adidasy z geoxa bardziej "oddychające" smile
    • patir23 Re: takie adidasy- moze ktos mial dla dziecka? 21.02.14, 18:21
      kupiłam te reebok smile mój to białych to nie może mieć, bo zaraz sa czarne...
      • mieeke Re: takie adidasy- moze ktos mial dla dziecka? 22.02.14, 16:33
        Mam prośbę, napisz coś o tych butkach, któr ewybrałaś. Czy podeszwa jest elastyczna, jak z dł wkładki? Czy będą nadawały się na szerszą stópkę?
        pozdrawiam i z góry dziękuję mieeketongue_out
        • patir23 Re: takie adidasy- moze ktos mial dla dziecka? 22.02.14, 18:34
          ok, ale napisze jak buty dotra pewnie dopiero w poniedziałek. ja jasnych nie chciałam bo się szybko brudza, a te wyglądaj na lekkie i fajne.... napisze jak dotra. kupiłam na rzepy, ale sa jeszcze sznurowane i inne kolory tez.
          • mieeke Re: takie adidasy- moze ktos mial dla dziecka? 22.02.14, 18:51
            Ja potrzebuję 29 ew 28,5 ja za to wolę białe, ale to wiadomo, rzecz gustu. Będę czekać na info.
            • mieeke patir 23 napisz coś o butach bo ciekawa jestem 26.02.14, 12:42

              • patir23 Re: patir 23 napisz coś o butach bo ciekawa jeste 26.02.14, 12:48
                Przepraszam,ze nic nie pisałam, ale musiałam zakupić drugi raz u innego sprzedawcy buty ponieważ tamten nie miał już numerow, stad to opóźnienie. Dzisiaj będę mieć już buty w domu wieczorem jak wroce to napisze. Sa buty w kolorze tez jasnym (białym). zatem wieczorem dam notke
    • patir23 Re: takie adidasy- moze ktos mial dla dziecka? 26.02.14, 20:56
      buty dzisiaj już dotarly. nr 27 wkladka ma 17,5 cm, bo producent podaje, ze 16,5 ale jest wieksza. buty ogolnie lekkie, fajne, nadaja się na szczupla noge, bo na grubsza rzepy mogą się ciężej dopinać. zapietki sztywne sa, ogolnie nam się podobają, maja wstawki z materialu na przodzie, ale takiego grubszego. nam kolor tez odpowiada, bo syn miał czasem biale i po jednym dniu zabawy na podworku buty robily się czarne....
      • mieeke Re: takie adidasy- moze ktos mial dla dziecka? 26.02.14, 20:57
        Czyli na tęższą stopę będą ok.
        • patir23 Re: takie adidasy- moze ktos mial dla dziecka? 26.02.14, 21:29
          no nie wiem, mój ma waska stope i sa ok a na grubsza stope to nie wiem, bo te rzepy mogą się ciężko dopinać bo sa krótkie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka