fifinka2 18.05.05, 22:04 Co sadzicie o glebokim wozeczku Chicco CORTINA? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wana Re: Chicco Cortina?? 20.05.05, 13:16 Wypraszam sobie, ja miałam )) Sześć lat, dwoje dzieci i poszedł do ludzi, do trzeciego dziecka. Kapitalny wózek, bardzo dobrze wspominam. Wytrzymały, zwrotny - dla mnie - bomba!!! Pozdrawiam wana Odpowiedz Link Zgłoś