Dodaj do ulubionych

Fotelik samochodowy 9-18kg-jaki polecacie?

13.10.05, 12:49
Prosze napiszcie, jakie foteliki wg Was sa najlepsze, z jakich jestescie
zadowolone lub jakie opinie znajomych slyszalyscie na ten temat. Jestem w
trakcie wybierania fotelika i poki co nie mam zielonego pojecia co wybrac.
Dziekujz z gory za odpowiedzi. Pozdrawiam,
jalawenda
Obserwuj wątek
    • anndelumester Re: Fotelik samochodowy 9-18kg-jaki polecacie? 13.10.05, 12:57
      Kupilam maxi-cosy priori, eksploatujemy 1,5 roku, jestem bardzo zadowolona.
    • squaw1 Re: Fotelik samochodowy 9-18kg-jaki polecacie? 13.10.05, 14:51
      Rowniez polecam Maxi-Cosi Priori
      • agus8 Re: Fotelik samochodowy 9-18kg-jaki polecacie? 13.10.05, 18:59
        Ramatti polecam, podobno stylizowany na Maxi Cosi, tylko ma lepsze zapiecie
        mocujace, a do tego jest tanszy niz MC..pozdr

        moje malenstwo
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=28426498&a=28426498
        • moyka_77 do Agus8 14.10.05, 14:22
          Możesz mi napisać o jakie zapięcie mocujące chodzi? Znajoma ma ten fotelik i
          jest załamana tym, że jakby go nie przypieła to zawsze ma luzy na pasach i w
          czasie jazdy "tańczy" po siedzeniu samochodowym. Ja natomiast mam Maxi-Cosi
          Priori i ten fotelik jest nie do ruszenia po przymocowaniu go pasami
          samochodowymi.
    • honda1998 Re: Fotelik samochodowy 9-18kg-jaki polecacie? 13.10.05, 21:40
      Ja używam Chicco Key 1 a kiedyś Chicco Shuttle. Jestem b. zadowolona. Oba
      foteliki są (był) bardzo stabilne i solidne. Dobrze się trzymają siedziska w
      samochodzie. Chicco Key 1 jest z materiału dzięki któremu główka dziecka się
      nie poci (sprawdzone wink) Ciekawe mocowanie pasów ( nie placzą się po wyjęciu
      dziecka)

      www.baby.com.pl/szczegoly.php?aukcja=&grupa_p=1&przedm=2548723&pwd[1]=%2F1%2F100791%2F100798%2F2548640&grp=&sortuj=kod

      pozdrawiam,
    • renata28 Re: Fotelik samochodowy 9-18kg-jaki polecacie? 13.10.05, 21:46
      Roemr King TS plus - rewelacja.
      • mikita10 Re: Fotelik samochodowy 9-18kg-jaki polecacie? 14.10.05, 13:46
        A gdzie w necie Romer King TS plus?
        • renata28 Re: Fotelik samochodowy 9-18kg-jaki polecacie? 14.10.05, 14:05
          Na przukład tu

          www.swiatdziecka.pl/shop.html?cat=141
    • mammax Re: Fotelik samochodowy 9-18kg-jaki polecacie? 14.10.05, 15:05
      My uzywamy od niespelna 2 lat Bebe Confort Iseos i jestesmy bardzo zadowoleni.
      Wszystko dziala i wyglada jak nowe. Bardzo przydatne jest pokretlo zmiany
      nachylenia fotelika ktore mozna zmienic podczas jazdy, siegajac tylko do
      fotelika jak dziecko juz zasnie. Pzdr.
      Monika mama Maksa i Mikolaja
      • squaw1 Re: Fotelik samochodowy 9-18kg-jaki polecacie? 14.10.05, 15:18
        Wlasnie to pokretlo zadecydowalo ze kiedys nie zdecydowalismy sie na Bebe
        Confort tylko na Maxi-Cosi Priori, gdzie jednym nacisnieciem zmienia sie
        pozycje fotelika na pollezaca smile
        • almerka1 Re: Fotelik samochodowy 9-18kg-jaki polecacie? 14.10.05, 15:30
          Zgadzam sie z przedmówczyniami, Maxi-Cosi Priori jest bardzo dobry, prosty w
          obsłudze, bardzo wygodny
        • lgosia1 Re: Fotelik samochodowy 9-18kg-jaki polecacie? 14.10.05, 15:30
          potwierdzam romer king ts plus - rewelacja - a dodatkowo ma 4 gwiazdki w
          crashtestach Adac. Dla porównania Maxi cosi priori ma 3 gwiazdki
          • magdalllena Re: Fotelik samochodowy 9-18kg-jaki polecacie? 16.10.05, 05:52
            A czy romer nie jest przypadkiem strasznie ciezki? To wazna uwaga dla tych,
            ktorzy fotelik za kazdym razem zabieraja z samochodu bo boja sie wlamania.
            • renata28 Re: Fotelik samochodowy 9-18kg-jaki polecacie? 16.10.05, 13:05
              Szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia czy jest cięższy, ponieważ nie to
              było kryterium naszego wyboru, a bezpieczeństwo i wygoda dziecka.
              • mamamartusi Re: Fotelik samochodowy 9-18kg-jaki polecacie? 16.10.05, 13:51
                Nie jest wcale az tak ciezki, zeby nie mozna go podniesc. Ja to robie bez
                problemu. Wazy 10 kg. przed chwila wazylamsmile
                pa
    • femalespirit Re: Fotelik samochodowy 9-18kg-jaki polecacie? 16.10.05, 18:37
      Maxi Cosi Priori polecam, obsluga jedna reka polozenia fotelika, a zdecydowanie
      odradzam Concordy, bo nie maja pozycji siedzacej, tylko trzy pollezace, dzieci
      nic nie widza, denerwuja sie i marudza.
      • lgosia1 Re: Fotelik samochodowy 9-18kg-jaki polecacie? 17.10.05, 12:37
        Maxi cosi priori rozkłada się do leżenia tak samo jak romer i waży chyba
        podobnie a jednak romer ma gwiazdkę więcej w testachsmile Także polecam romera.
        Jeśli chodzi o wagę, to chyba 2 kg - straaaasznie mało waży kiddy live plus -
        też ma 4 gwiazdki w testach adaca
    • balbina33 Re: Fotelik samochodowy 9-18kg-jaki polecacie? 20.10.05, 16:44
      Zdecydowanie Romer King TS Plus.
      Nam udało się go kupić o 100 zł taniej niż w necie.
      Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka