jalawenda
13.10.05, 12:49
Prosze napiszcie, jakie foteliki wg Was sa najlepsze, z jakich jestescie
zadowolone lub jakie opinie znajomych slyszalyscie na ten temat. Jestem w
trakcie wybierania fotelika i poki co nie mam zielonego pojecia co wybrac.
Dziekujz z gory za odpowiedzi. Pozdrawiam,
jalawenda