alojw
04.09.06, 13:11
Mam pytanko do osób, które już używały kombinezonów tej firmy. Jaka jest ich
jakość. Czy są ciepłe? W zeszłym roku mieliśmy Wójcika, ale w tym roku ich
ceny są dla mnie nie do przyjęcia nawet za taką jakość. Spodobała mi się
mariquita, ale nie wiem czy to dobre kombinezony.