mama_kasi_ha 21.10.06, 00:44 Temat dotyczy nas wszytskich, a ja ost. przekonalam sie na wlasnej skorze jak bardzo Pozdr. Asia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
weronka77 Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 21.10.06, 00:47 Asia a czemu Ty nie śpisz? Odpowiedz Link Zgłoś
zoyaaa Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 21.10.06, 09:19 Sory, ale jak ja widze jakis watek weronki to po prostu nie czytam: wartosc informacyjna zwykle zerowa, za to czego ona nie ma i jakie to drogie bylo! Czysty, rasowy snobizm i tyle na ten temat. Odpowiedz Link Zgłoś
anetina Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 21.10.06, 09:32 a może ona nadrabia !? jak to się mówi - więcej mówi, niz ma Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kasi_ha Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 21.10.06, 09:37 Sluchaj, ostatnio sama doszlam do takiego wniosku i troche sobie z Weronka "milych" slow powiedzialysmy, ale tym razem na prawde to dosc wazny temat. FOTELIKI !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zoyaaa Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 21.10.06, 11:15 No ja tez nie wiem ile z tego co pisze rzeczywiscie ma, natomiast wyjasnilo sie czesciowo skad to ma jesli juz ma: ostatnio bardzo udzielala sie w watku o ciucholandach w Kraku))) Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 21.10.06, 15:00 Ale satysfakcja,co? Tak wnikliwie czytasz moje posty mimo powyższej deklaracji? Nie szkoda Ci czasu? Ja Towich nie czytam na przykłąd ponieważ jakoś nie są dostępne)Co do Ciucharenki-średni z tego Ciucholand bo ceny jak w dobrym sklepie niestetyProponuję obśmiać również Segdę,Szumowską i kilka innych "buszujących" również tam buszujących A ja sobie jestem mamą jedynaczki(i tak już zostanie) i kupuję małej różnie,wszędzie i głównie-mało praktycznie i potrzebnieAle na Forum podobne zasady jak w pociągu-"nie wychylaj się" bo...)POzdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 21.10.06, 15:16 Może dla przeciwwagi napisz proszę,podziel się swoimi doświadczeniami,poradż-na pewno Twoje spostrzeżenia są o wiele więcej warte niż moje! Póki co dopisałaś się w dwóch wątkach na tym forum.Obu autorstwa głupiej Weronki))(ale zbieg okoliczności)) Odpowiedz Link Zgłoś
zoyaaa Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 22.10.06, 08:43 Fakt, nie pisze, jak juz cos to czytam i czesto trafiam na Twoje malo zrownowazone opienie, przestalam je czytac, ale jak zobaczylam ta reklame Twojego pismactwa to nie wytrzymalam. Wolne chwile wole poswiecic dziecku niz forum, ale co Ci bede pisac - i tak tego nie zrozumiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
zoyaaa P.S. 22.10.06, 08:49 A z ta Segda, Szumowska itp to pewnie taka sama prawda jak z otwarciem GAPa w Krakowie, oj dajesz sie podpuszczac ludziom Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: P.S. 22.10.06, 20:32 MAsz rację-to musiały być sobowtóry faktycznie bo kto by kupował kryształowy żyrandol i puchowy płaszczyk w jakiejś głupiej Ciucharence)) Faktycznie poświęć wiecej czasu dziecku-jeśli wogóle je posiadasz)) Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kasi_ha Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 22.10.06, 22:57 Kochana to zadna reklama odnosnie Weronki, tylko tematu, ktory poruszyla, a wypbtaz sobie, ze jej tez sie zdarza napisac cos dobrego i waznego, tylko nie zawsze dobrze tytuluje. A ja daleka jestem od reklamowania jej postow, napisalam tak, aby kazda z mam zerknela, bo sprawa dotyczy nas, a konkretnie fotelikow. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 22.10.06, 23:03 Asia... z kim Ty wogóle polemizujesz Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kasi_ha Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 22.10.06, 23:09 No co Ty . Ty juz wiesz, ze ja potrafie, ale daleka do polemiki jestem z kims kto nie widzi tresci postu, tylko osobe. Zero elastycznosci. Az smieszne A po cichu pewnie czyta Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 22.10.06, 23:13 Asia kończmy temat bo jutro znowu coś mądrego do mnie skieruje a ja znowu nie zrozumiem...Albo znowu coś mi się pomyli( jak Z Gap'em i sobowtórami w Ciucharence) i żle zrozumiem;-(((( Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 21.10.06, 14:55 Tak,tak oczywiście Masz rację Kochana jak zawsze)) Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kasi_ha Zoyaaa ;-) 21.10.06, 09:35 Czasem z kazdego snob wylazi. Niewazne. Wazne jest to, ze ten watek jest na prawde istotny, tylko, ze dziewczyna nie tak zatytulowala. To wszystko. Pozdr. Asia Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 21.10.06, 14:55 Nie chcesz-nie czytaj Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kasi_ha Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 21.10.06, 09:33 Bo korzystam z tego, ze Kasia spi i rozkoszuje sie z mezem pysznym zbojnickim trojniaczkiem ))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kasi_ha Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 21.10.06, 10:01 A ty ! Zerknelam na godzinke. Co TY robilas wczoraj o 00.47 na forum ? Tez raczylas sie czyms pysznym i przy okazji zapuszczalas zurawia na neta ? Cudowna babska podzielnosc uwagi )) Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 21.10.06, 14:55 Ja to co zawsze-nocny marek ze mnieRodzinę spacyfikowałam i uśpiłam to gdzież mogłam być?) Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kasi_ha Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 21.10.06, 22:10 Moj maz nie da sie tak latwo spacyfikowac ))). Mimo, ze zemczony jest po calym dniu. On oglada filmik, a ja , no ... TU, choc na chwilke )). Mezo cierpliwie czeka jak mi bateria siadzie. O, juz siada Jutro opuszczam gory kochane chlip, chlip, chlip, ale tylko na tydzien. Za 8, 10 dni jedziemy na Podhale- Welcome Zakopane ! W koncu Freestyle' a wyprobuje w gorach A gdzie ten ciucholand fajny? Bo jutro bym rzucila okiem jak bede przez Krak jechac. Pozdr. Asia Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 21.10.06, 22:33 Fajnie masz bo pewnie mężulo młody Mój niestety Starszy Pan i na dodatek Pracoholik;-((Stąd te moje fascynacje rzeczami i pierdułkami-on chce mieć święty spokój,więc ja po sklepach latam)) Ciucharenka jest na Warszauera 3,ale wiesz co-może razem pójdziemy?) Od 11 jest czynnaDam "cynk" właścicielom to przygotują Ci coś ekstra dla Kasi Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kasi_ha Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 22.10.06, 23:06 Ojej, wszystko za pozno, bo gnalismy ostro- bo musialam byc na 16 w Lodzi i nawet sie w Kraku na Macu nie zatrzymalismy, ale kiedys, czemu nie ... Co do meza, to faktycznie mlody, starszy ode mnie tylko 2 lata,jeszce nie ma 30 . Ale co do pracoholizmu, to ja sie Weronka zaloze, ze moj jest lepszy- moj maz generlanie nie ma opcji odpoczynek itp. Praca, praca, praca itp, Wiadomo, jak chcemy porzadna chalupe kupic w Krakowie, albo Zakopanem to trzeba ostro pracowac. Ja jestem swiecie przekonana, ze takiego drugiego jak moj maz pracoholika na calym swiecie nie ma, niestety . Bo to ani fajne, ani zdrowe, ale on tak mial od zawsze. Moj maz nawet jak oglada film, to jednoczesnie zalatwia sprawy firmowe, na spacerach to samo- do zrzygania ). Ale i tak kochan jest . Rozumiem Cie. Pozdr. Aska Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kasi_ha Koniec, koniec, koniec Reklamy- niech czyta kto .. 22.10.06, 23:33 chce, a reszta paaaaaaaaaaaa ) Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 22.10.06, 23:37 Asia to Ty jakaś małolata jesteś))Mój mąż lepszy bo nawet przez sen o sprawach firmowych mówi-teraz notabene jakieś cyferki recytuje i ja je zapisuje na wszelki wypadek bo może to jakieś Piny))Na urlopie nie był od 7 lat chyba...Rok temu pojechaliśmy ale wróciliśmy zaraz bo baterię komórki od gadania diabli wzięli...To ja sama jeżdzę z córeczką bo co mam niby robić? Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kasi_ha Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 22.10.06, 23:52 Mozemy sie licytowac. Przez sen to juz standard, kochana Ale najlepsze bylo to jak w wakacje (moje i Kasi bo on nie ma takiego pojecia) przysnal na molo i nagle sie budzi krzyczy "Eine Hundred Zwelf" )))). NIe wiem czy dobrze napisalam, ale chodzilo o to, ze rozmawial przez sen z Niemcem i negocjowal cene (112 euro) )). Oczywiscie byl w pracy wtedy. Myslalam ze sie zesikam ze smiechu... ludzie tez mieli zwale, bo choc to noc byla, to kilka par zakochanych slyszalo ). Mnostwo mamy takich sytuacji, a najgorsze jest to, ze maz jest wlasnie mlody, co to bedzie jak bedzie mial jakas 50??? A Ty stara dupa juz jestes, Weronka )? No co Ty. W nicku masz 77. To rocznik? Ja jestem 79. A co tam! Poki mloda moge sie chwalic Jezu, tak sobie teraz te wszystkie sytuacje, bedace zywym przykladem pracoholizmu, przypominam i... Ale to nie m-ce na to, bo po pierwsze prywata, a po II ... wiesz sama )) Aha, w tym sezonie malz dla sie namowic na ...uwaga, uwaga... JEDEN, nie DWA dni odpoczynku. No prawie, bo w tel telefony, terminowanie spotkan itp. POzdr. A Twoj to raczej z rocznikow naszych tatusiow, czy dziadkow ? Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 22.10.06, 23:54 Pradziadków)) Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kasi_ha Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 22.10.06, 23:56 To tak akurat )))). MNie taki Niemiaszek sprzed nosa uciekl, na.... tamten Swiat )))) Ach, rownolatkowie, mega zalety ))) Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 22.10.06, 23:59 Ja mojemu dosypuję do herbatki taki proszek na długowieczność i witaminkami faszeruję.Wyganiam na basen i biegi po bieżniNie może mi na tamten świat zwiać bo za co ja wtedy Spider'a kupię?)))))Nie mówiąc już o Recaro tudzież Hipsosie)) - Szanuję Twoje zdanie ale nie zamienię go ze swoim) Odpowiedz Link Zgłoś
alexsc Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 23.10.06, 09:14 dobre dobre licytujcie się dalej super laski jestescie Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kasi_ha Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 23.10.06, 10:38 Pewnie! Tak zebys miala co poczytac )) Zapewnianie rozrywki innym to tez sztuka ))). Ja tam sama mam z tego niezly ubaw )) Akurat sie ucze i w miedzy czasie, dla oderwania oczu cos malo powaznego sobie napisze ))) Kasia przyszła na Świat 17.03.2005 roku o godz. 15.26 Kochamy Cię, Łobuzie ! Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 23.10.06, 10:51 Asia,teraz się nie dziw że ja te wszystkie rzeczy pieczołowicie gromadzę i kupuje co się da oraz korzystam z życia)W "razie czego" muszę mieć " na zapas"))Bo sama sobie potem nie kupię)Maila Ci wysłąłam Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kasi_ha Re: Rzuccie okiem na "To ja mam pomysl;-)" Weronk 23.10.06, 10:57 Co Ty. Wcale sie nie dziwie )). Tez bym gromadzila ). Poza tym jak sie ma jedno dziecko i juz tak zostanie, to byc moze tak sie dzieje, ze czlowiek, a raczej matka chce dla niego wszystkiego. Oby tylko nie zapomniec, co jest najwazniejsze w tym wszystkim. Zaden wozek ani wypasione butki, czy szalowy ciuszek milosci mamusi nie zastapi, zwyklej radosnej zabawy itp. Ale ja wierze Weronka, ze Ty dobra mama jestes. Pozdr. Asia Odpowiedz Link Zgłoś