Dodaj do ulubionych

łóżeczko Pali

IP: *.* 25.06.01, 12:31
Czy ktoś używał łóżeczka włoskiej firmy Pali? Czy jest ono warte swej ceny, czy to tylko bajer? A może ktoś ma takie do sprzedania, najchętniej na kółkach z opuszczanym bokiem sosnowe lub niebieskie (ew. z pościelą tej firmy)?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka