dan155 22.11.06, 13:09 Dziewczyny, co kupujecie na Gwiazdkę swoim teściom? Ja z teściową mam kiepski kontakt, więc tym większy dylemat, jeśli chodzi o prezenty...Przecież nie krem przeciwzmarszczkowy (chociaż przydałby sie. A dla teścia? Rzućcie paroma pomysłami! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
e_r_i_n Re: Prezenty dla teściów 22.11.06, 13:15 Mzoe niech Twoj maz cos SWOIM rodzicom wymysli? Odpowiedz Link Zgłoś
76kitka Re: Prezenty dla teściów 22.11.06, 13:45 Moją teściową ucieszy ksiązka, coś do domu, dobry kosmetyk. Tescia nie mam. Mojemu tacie ostatnio sprezentowałam BIOVITAL, olbrzymią flaszkę, uśmiał się z tego prezentu Odpowiedz Link Zgłoś
gb_29 Re: Prezenty dla teściów 22.11.06, 13:46 Neutralnie: czarne skórzane rekawiczki Odpowiedz Link Zgłoś
marta.m2 Re: Prezenty dla teściów 22.11.06, 14:10 My w tym roku dla dziadków (czyli moich rodziców oraz teściów) zrobiliśmy w programie graficznym kalendarz ze zdjęciami dzieci. Wysłaliśmy do zakładu poligraficznego i właśnie czekamy na efekt końcowy (mam nadzieję, że listonosze szybko zakończą strajk). Odpowiedz Link Zgłoś
depri Re: Prezenty dla teściów 23.11.06, 22:51 A moge Cie prosic o namiary kto robi takie kalendarze ?? Odpowiedz Link Zgłoś
buanitka Ja robię :) 23.11.06, 23:23 Ja robię takie kalendarze republika.pl/buanitka2006/ Zapraszam na moją stronkę z kalendarzami Odpowiedz Link Zgłoś
marta.m2 Re: Prezenty dla teściów 22.11.06, 14:11 A w ubiegłym roku kupiliśmy teściom sole do kąpieli. Odpowiedz Link Zgłoś
dan155 Re: Prezenty dla teściów 22.11.06, 14:22 Fajny pomysł z tymi kalendarzami! My chyba też o tym pomyślimy, ale w przyszłym roku Pierwszy wnuczek dopiero w brzusiu Odpowiedz Link Zgłoś
demarta Re: Prezenty dla teściów 22.11.06, 19:06 a może jakiś album z malarstwem jak lubią, albo z papieżem jak kościółkowi...? może dla teściowej apaszka, ładne chustki do nosa, broszka, podróbka perfum (zamiast kremu przeciwzmarszczkowego)) a teściowi etui na okulary, krawat, spinki do mankietów, może płytę jak słucha muzyki? Odpowiedz Link Zgłoś
plepla Re: Prezenty dla teściów 22.11.06, 14:34 Mój mąz to nie jest skory do wymyślania prezentów nawet dla własnych rodziców Gdy się go radziłam zaproponował bombonierkę z wkładką pieniężną (bo im ciągle brakuje kasy). Ja myślałam w tym roku o czym w stylu biovitalu czy innych witaminek dla dziadków. W ubiegłych latach przerabialiśmy: portfel, kaszkiet (tzn. czapka), koszulę i wspomiane witaminki (bodajże był do DopelHertz 3 czy 4 lata temu). Odpowiedz Link Zgłoś
kasiam12 Re: Prezenty dla teściów 25.11.06, 20:46 a co powiecie na kupiona na stadionie poduszke elektryczna. taka ktora czasami ma przebicia Odpowiedz Link Zgłoś
karin.dsi Re: Prezenty dla teściów 22.11.06, 15:27 Kiedyś teściowi daliśmy na urodziny książkę z tematyki, która się interesuje. Przy kawie i ciasku stwierdził, że to "tani" prezent. od tego momentu nie mam serca na prezenty dla niego. Niech mąż myśli.... Moim rodzicom wiem co kupić, bo znam ich zainteresowania. Teściom- nie wiem i nie kupuję. Odpowiedz Link Zgłoś
bri Re: Prezenty dla teściów 22.11.06, 15:29 My kupujemy dla teściów prezent wspólnie z mężem i on jest tu źródłem cennych porad, to w końcu jego rodzice. Odpowiedz Link Zgłoś
qwe77 Re: Prezenty dla teściów 22.11.06, 16:12 ja robię kosze obfitości, a raczej prezenty obfitości bo to nie mooże być widoczne tak jak w koszu, czyli jakieś czekoladki, kawa, wino, rum czy coś takiego jakiś świąteczny aniołek, świeczka, malowana bąbka ustaliliśmy z mężem ze za 70-80 zł więc myśle, że można za tę kwotę kupić trochę, w zeszłym roku sztućce. Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: Prezenty dla teściów 23.11.06, 23:13 Teściowej w minionych latach kupowaliśmy kosmetyki, z serii, której używa, a teść ZAWSZE cieszy się z monet kolekcjonerskich i najchętniej dostawałby je na każdą okazję W tym roku dla teściowej wymyśliłam książkę: www.merlin.com.pl/frontend/towar/445095 Jest grubaśna, a teściowa takie lubi. Sama ja czytałam jakiś czas temu w oryginale, wciągająca, może i teściowej się spodoba. A teściowi pewnie tradycyjnie jakąś monetę. W zeszłym roku oprócz normalnych prezentów dostali też pięknie zapakowane zdjęcie z usg ciązowego, a że mają jeszcze jedną synową i córkę, ktora w zeszłym roku wyszła za mąż, to mieli fajną zgadywankę, która to zaciążyła Mój tato w tym roku zażyczyl sobie spinki do mankietów i otwieracz do puszek Oprócz tego chcę mu jeszcze kupic jakiś fajny zestaw woda po goleniu + dezodorant... aga Odpowiedz Link Zgłoś
sophie05 Re: Prezenty dla teściów 24.11.06, 10:25 To ja tak na smutno...Ponad rok temu podczas awantury z Teściową , która zaczęła nam wygarniać różne wyssane z palca rzeczy usłyszeliśmy również tą, że nasze prezenty są do niczego, bez wartości. Teraz , gdy nasze stosunki są "oficjalnie poprawne" ( raczej ze wzgledu na wnuki ) wiem ,że Teściowa szykuje nam prezenty. Pewnie też powinnam jej kupić, ale w tej sytuacji to nie sprawia mi to najmniejszej przyjemności, wręcz myslę o tym z niesmakiem. I co ja mam zrobić? Bo skoro one i tak są do niczego, to chyba nie mam co wymyslać, bo przecież i tak nie będą trafione. Odpowiedz Link Zgłoś
hratli Re: Prezenty dla teściów 24.11.06, 10:52 jesli tesc lubi np. gry w karty - mozna kupic mu eleganckie talie kart np. w skorzanym etui. Odpowiedz Link Zgłoś
gofer2006 Re: Prezenty dla teściów 24.11.06, 10:56 może coś z oryginalnych artykułów dekoracji wnętrz: www.decorer.pl w dziale "Na zamówienie" można kupić coś "z wnukiem", kalendarz albo coś innego Odpowiedz Link Zgłoś
ella111 Re: Prezenty dla teściów 24.11.06, 11:04 U nas czesto dla tescia jego ulubione wino chateauneuf du pape, dla tesciowej kolejne elementy do serwisu villeroy & boch ktory kolekcjonuje. Odpowiedz Link Zgłoś
emonik Re: Prezenty dla teściów 26.11.06, 20:43 A my w tym roku kupujemy teściom po zestwie ładnych ręczników kąpielowych Wiem, że teg u nich w domu brak. Są ładne zetwy pakowane w ozdobne pudełka. Sama bym nie pogardziła... Odpowiedz Link Zgłoś