malikowna 03.03.07, 06:58 Cześć Piszę żeby się pochwalić kupiliśmy Bartki na wiosnę,kurtkę Zara SKHUBAN, spodnie jeszcze z przeceny w Re-Kids po 19 zł.(dresy) i teraz została tylko czapka.Ufff było ciężko ale cieszę się jak głupia. A jak u Was? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czarna_maruda Re: A my juz po zakupach!!! 04.03.07, 11:58 U nas narazie nic, ale Ty mogłabyś się pochwalić co dokładnie kupiłaś (jak wygląda i ile kosztuje) Odpowiedz Link Zgłoś
malikowna Re: A my juz po zakupach!!! 04.03.07, 14:00 Kurteczka z zary, podaje namiar na allegro tylkow Zarze 109 złwww.allegro.pl/item171918317_zara_extra_kurtka_2_w_1_nowa_8_9y_122_134. html, butki www.bartek.com.pl/produkt.php?id=750 i kapeluszvw Benetonnie 49 zł z moich obserwacji wynuka że dla chłopców duży wybór kurteczek jest w zarze, wójciku i re-kids ceny od 79 do 119 zł, piękne buciki sa w Bacie ale sprzedawca mi doradził trzewiki a nie półbuty(za niskie)dla 2 latka. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
malikowna Re: A my juz po zakupach!!! 04.03.07, 14:02 jeszcze raz strona z kurtką www.allegro.pl/item172070878_zara_extra_kurtka_2_w_1_nowa_4_5y_98_110.html Odpowiedz Link Zgłoś
bella16 Re: A my juz po zakupach!!! 04.03.07, 15:18 Hej, ja kupiłam identyczna kurtkę tylko w rozmiarze na 2-3 lata, i też znalazłąm ją wcześniej na allegro, a cena w sklepie mile ,mnie zaskoczyła. Odpowiedz Link Zgłoś
malikowna Re: A my juz po zakupach!!! 05.03.07, 07:20 nasza też w rozm na 2-3 lata tylko trochę się martwię bo mój mały ma brzuszek i jest taka w sam raz wogóle to grubej bluzy pod nią nie założę a ty? Odpowiedz Link Zgłoś
iwek33 Re: A my juz po zakupach!!! 04.03.07, 14:40 No my już chyba też... Starszy 8 latek ma 3 pary nowych butów ( niestety noga urosła): pełne buty za kostkę skórzane Nike na zimne, mokre dni, trzewiki przed kostkę Mrugała i sportowe adidaski Bartek,skórzane w środku, miękkie i wygodne ( bardzo fajne, są teraz w outlecie: www.outlet.bartek.com.pl/product.php?id=202) Kurtki ma z jesieni, były kupione większe i teraz pasują, więc nie musze kupować cienka z H@M i cieplejsza z podpinką polarkową Tchibo. Młodszy urósł dużo i trzeba było kupić cienką kurtkę i buty Kurteczka z H@M czekoladowa z turkusowymi wykończeniami, do kompletu czapeczka w czekoladowe, turkusowe, białe i oliwkowe paseczki. Kurtkę z polarkową podpinką mamy starą po starszym bracie z Coccodrillo i jest ok. Butki kupiliśmy wysokie za kostkę granatowe Bartki, niskie firmy Santic ( pierwszy razbuty tej firmy, nie wiem jak się sprawdzą, ale cena dobra: 50 zł- buty z zamszu czekoladowo-niebieskie) i adidaski turkusowe. No i tyle. Acha, starszemu kupiliśmy jeszcze ładny wyjściowy zestaw: zielonkawe sztruksy, koszula biała w zielonkawo-turkusowo-granatowe prążki i granatowy zapinany sweterek z zielokawymi wykończeniami w 5-10-15. Też już się cieszę, że mam to za sobą, zwłaszcza zakupy dla starszego synka. Mam wrażenie,że dla starszych (szkolnych) dzieci dużo trudniej dostać fajne wygodne buty, ciekawe kurtki, czapki, niż dla młodszych. Odpowiedz Link Zgłoś
sefora74 Re: A my juz po zakupach!!! 04.03.07, 19:18 My po dzisiejszych zakupach mamy już chyba wszystko, kupiliśmy buty na wiosnę w Factory w geoxsie w bardzo przystępnych cenach dla starszego adidasy za 99 zł, młodszy botki za kostkę za 139 zł, kurtki w C&A dla starszego na 140 świetna katanka jeansowa z dopinanym kapturem i ciepłym bezrękawnikiem komplet za 99 zł, dla młodszego katanka jeansowa z dopinaną bluzą i kapturkiem za 99 zł i dzisiaj 4 pary spodni w Cubusie bojówki na 140 za 30 zł i Reserved bojówki i sztruksy 3 pary 98-140 po 40 zł. Dzieciaki już mam z głowy teraz pora pomyśleć o sobie Odpowiedz Link Zgłoś
greenland do sefora74 04.03.07, 21:07 Sefora - widziałaś moze takie geoxy w rozmiarze 29? www.zappos.com/n/p/dp/18837820/c/80765.html (kolorki mogą być i inne ale taki model) Odpowiedz Link Zgłoś
pade Re: A my juz po zakupach!!! 04.03.07, 19:29 Na wiosnę to ja mam już dzieciaki ubrane ale jakoś co roku robię tak, ze staram się kupować rzeczy, które przydadzą się latem i będą jeszcze ok jesienią. Tak więc czeka mnie jeszcze zakup sandałek, letnich spodenek itp. Wiosną mam zawsze najwięcej wydatków(( Odpowiedz Link Zgłoś