kinga25b 18.06.07, 10:10 Pytam z ciekawości. Ja robię od 4 lat w Tesco i tak się przyzwyczaiłam,że w jakimś innym hiper trudno mi się odnaleźć. No zupełnie nie wiem, co gdzie jest itd. A jak jest u Was? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
organica Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 10:20 tesco to najdroższy hipermarket w moim mieście! najczęściej jeździmy do auchana lub carrefoura Odpowiedz Link Zgłoś
marta76 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 10:21 tesco bo najbliżej. Odpowiedz Link Zgłoś
gryzelda71 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 10:23 Auchan,bo pakuja zakupy Odpowiedz Link Zgłoś
chipsi Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 11:08 gryzelda71 napisała: > Auchan,bo pakuja zakupy o to to! I wiem że dane artykuły sa zawsze w tym samym miejscu, nie to co w realu-jeden wielki burdel. Kupuje też w tesco bo jest czynne 24h i bliżej niż auchan. Odpowiedz Link Zgłoś
default Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 10:25 Raczej w żadnym. Wolę robić bieżące zakupy w lokalnych, zaprzyjaźnionych sklepikach, a po produkty kupowane w większych ilościach naraz (woda, napoje, olej, suche produkty spożywcze, psie i kocie karmy, środki czystości itp.) jadę do Selgrosa, to już wystarczający stres Hipermamrkety są okropne. Odpowiedz Link Zgłoś
justi54 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 10:36 Pieczywo kupuję w piekarni, mięso w mięsnym, ryby w rybnym a owoce i warzywa na targu. Wszystko w czasie pracy więc żaden problem czasowy a wszystko w sprawdzonych miejscach i u znajomych sprzedawców. Pozostałe produkty hurtowo w ........... raz na jakiś czas. Centra handlowe a właściwie same ich pasaże to dla mnie sposób na niepogodę. Odpowiedz Link Zgłoś
gryzelda7 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 10:36 Do hipermarketów mam daleko,codzienne zakupy robie w słoneczku, albo w lewiatanie.A po te większe zakupy takie jak olej woda napoje środki czystosci itd. to jeżdzimy co dwa tygodnie do Biedronki i Intermarsze. Odpowiedz Link Zgłoś
zulcia73 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 10:38 ja w auchan Odpowiedz Link Zgłoś
benignusia Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 19.06.07, 15:28 przewaznie w tesco Odpowiedz Link Zgłoś
ania.silenter Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 10:38 Przerzuciłam się ostatnio na Bomi, Lidla i...trag. A gdy już muszę jechać do hipermarketu to wybieram Carrefoura w CH Targówek bo jest po drodze z pracy do domu. Odpowiedz Link Zgłoś
wieczna-gosia Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 10:42 internetowy leclerc od 3 lat. W zwiazkuz tym jak mam cos osobiscie w hiperze kupic to sie gubie niezaleznie od szyldu ) Odpowiedz Link Zgłoś
neospasmina Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 12:55 Ja też, ja też! po wielu latach mam juz znizkę na dostawę; zamowienie zakupów zajmuje mi ok. 10 min., chyba że chcę sobie pooglądać nowości Odpowiedz Link Zgłoś
ewa_mama_jasia Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 23:11 Ja też głównie z niego korzystam. Niestety, nie mam zniżki na dostawę. Ale może dlatego, że korzystam z niego dopiero około półtora roku . Odpowiedz Link Zgłoś
oxygen100 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 11:17 przewaznei w Piotrze i Pawle, czasem w Carrefourze, ktorego pasjami nienawidze Odpowiedz Link Zgłoś
joasia1234 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 11:25 Wszelkie kaszki i inne artykuły dla małej w auchan, bo tam jest największy wybór. Czasami w albercie. Warzywa i owoce, pieczywo, mięso i wędliny w małych sklepach (też z żywnością ekologiczną). Odpowiedz Link Zgłoś
wiotka_trzpiotka Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 12:37 do tej pory w Geancie, bo miałam kartę i zbir=erałam punkty, ale odkąd zmienił się w Real przestał mi się podobać zupełnie od jakiegoś czasu w Carrefour lub w Almie Odpowiedz Link Zgłoś
renia1807 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 12:44 w lidlu, biedronce, tesco, hipernowej,lewiatanie, albercie, plusie właściwie we wszystkich jakie są w okolicy do każdego idę jednak po cos konkretnego, mam pewne produkty, które kupuję w określonych marketach Odpowiedz Link Zgłoś
hexella Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 13:24 Carefour, Tesco, Auchana nie cierpię, bo są zawsze kolejki, ale za to ma lepszą galerię. Odpowiedz Link Zgłoś
bri Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 13:30 W Tesco, Carrefourze albo w L'Eclerku jeśli przez internet. A po co Ci ta informacja??? Odpowiedz Link Zgłoś
loganmylove Re: Do bri 18.06.07, 23:13 W Piotrze i Pawle, Almie i Albercie ale tylko w Złotych Tarasach albo Galerii Mokotów-nie wiem na czym to polega ale jak byłam w Galerii Centrum to się załamałam takie było badziewie . Czasem w Carrefourze a czasem w Bomi jak potzrebuję coś oryginalnego. Tesco od czasu przejęcia przez Real stało się tak syfne, że nawet tam nie wchodzę. Z tańszych typu Biedronka w okolicy nic nie ma więc nawet nie próbowałam i nie wiem co tam jest. Odpowiedz Link Zgłoś
aurinko Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 19.06.07, 00:04 Chemię, artykuły sypkie i soki kupuje w Realu, warzywa na targu, pozostałe potrzebne mi rzeczy w okolicznych sklepach. Odpowiedz Link Zgłoś
monikaj21 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 19.06.07, 10:10 Ja mam hopla bo żeby zrobić zakupy takie jak bym chciała to chyba z 10 sklepów musiałabym odwiedzić. Mam swoje miejsca zakupu: 1.serów i nabiału, 2.wędliny i mięsa, 3. bułek (2 miejsca) 4. chleba, 5. ciasta, 6. warzyw i owoców (na ryneczku ale nie mam jednej ulubionej budki więc różnie) Z hipermarketów najbardziej lubię Auchan w Wola Parku bo nie ma tam zwykle aż tak starsznych tłumów i znam rozkład sklepu i towarów, więc nie muszę szukać, poza tym mają dobre bagietki . Czasem też jeździmy do Carrefoura bo blisko, rzadko do Leclerca. Ze względu na odległość często robię zakupy w Elei. No i jeszcze Lidl - tam kupuję pieluchy, czasem słodycze, ciasto francuskie i taki dobry ser camambert. Oczywiście zdarza mi się robić wyjątki Kiedyś korzystałam z internetowego Leclerca ale wkurzało mnie to że zawsze czegoś nie było lub było trochę inne (do dziś używam płynu do płukania o innym zapachu niż chciałam bo kupiłam dwulitrowy). Odpowiedz Link Zgłoś
mika_007 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 19.06.07, 13:27 zazwyczaj Auchan w drodze powrotnej Carrefour bo tam jest woda min. i mussli których w Auchan nie mają -standard -co jest w jednem tego nie ma w drugim Odpowiedz Link Zgłoś
zaba133 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 19.06.07, 13:39 nie przepadam za zakupami w hipermarketach, za duże, za duzy tłok, dużo czasu zabieraja zakupy wolę dobrze zaopatrzony średni osiedlowy sklep- taniej niż w markecie jak juz muszę ( duze paki pampersów ) to tesco, carrfur bo mam najblizej Odpowiedz Link Zgłoś
bulinka78 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 19.06.07, 22:15 Ostatnio w Tesco ale to tylko ze względu na godziny otwarcia (24h) bo ceny wcale nie są korzystne w porównaniu z innymi marketami. Odpowiedz Link Zgłoś
kuczynska78 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 19.06.07, 22:34 My zdecydowanie najczęściej w Tesco, drobne zakupy w Biedronce i sklepie osiedlowym. Aga Odpowiedz Link Zgłoś