Dodaj do ulubionych

W którym hipermarkecie robicie zakupy ???

18.06.07, 10:10
Pytam z ciekawości.
Ja robię od 4 lat w Tesco i tak się przyzwyczaiłam,że w jakimś innym hiper
trudno mi się odnaleźć. No zupełnie nie wiem, co gdzie jest itd.

A jak jest u Was?
Obserwuj wątek
    • organica Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 10:20
      tesco to najdroższy hipermarket w moim mieście!
      najczęściej jeździmy do auchana lub carrefoura
      • marta76 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 10:21
        tesco bo najbliżej.
      • gryzelda71 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 10:23
        Auchan,bo pakuja zakupysmile
        • chipsi Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 11:08
          gryzelda71 napisała:

          > Auchan,bo pakuja zakupysmile

          o to to! smile
          I wiem że dane artykuły sa zawsze w tym samym miejscu, nie to co w realu-jeden
          wielki burdel.
          Kupuje też w tesco bo jest czynne 24h i bliżej niż auchan.
    • default Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 10:25
      Raczej w żadnym. Wolę robić bieżące zakupy w lokalnych, zaprzyjaźnionych
      sklepikach, a po produkty kupowane w większych ilościach naraz (woda, napoje,
      olej, suche produkty spożywcze, psie i kocie karmy, środki czystości itp.) jadę
      do Selgrosa, to już wystarczający stres sad Hipermamrkety są okropne.
      • justi54 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 10:36
        Pieczywo kupuję w piekarni, mięso w mięsnym, ryby w rybnym a owoce i warzywa na
        targu. Wszystko w czasie pracy więc żaden problem czasowy a wszystko w
        sprawdzonych miejscach i u znajomych sprzedawców. Pozostałe produkty hurtowo
        w ........... raz na jakiś czas. Centra handlowe a właściwie same ich pasaże to
        dla mnie sposób na niepogodę.
      • gryzelda7 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 10:36
        Do hipermarketów mam daleko,codzienne zakupy robie w słoneczku, albo w
        lewiatanie.A po te większe zakupy takie jak olej woda napoje środki czystosci
        itd. to jeżdzimy co dwa tygodnie do Biedronki i Intermarsze.
        • zulcia73 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 10:38
          ja w auchan
          • benignusia Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 19.06.07, 15:28
            przewaznie w tesco
    • ania.silenter Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 10:38
      Przerzuciłam się ostatnio na Bomi, Lidla i...tragtongue_out. A gdy już muszę jechać do
      hipermarketu to wybieram Carrefoura w CH Targówek bo jest po drodze z pracy do domu.
    • wieczna-gosia Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 10:42
      internetowy leclerc od 3 lat. W zwiazkuz tym jak mam cos osobiscie w hiperze
      kupic to sie gubie niezaleznie od szyldu smile)
      • neospasmina Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 12:55
        Ja też, ja też!
        po wielu latach mam juz znizkę na dostawę;
        zamowienie zakupów zajmuje mi ok. 10 min., chyba że chcę sobie pooglądać
        nowości smile
        • ewa_mama_jasia Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 23:11
          Ja też głównie z niego korzystam. Niestety, nie mam zniżki na dostawę. Ale może
          dlatego, że korzystam z niego dopiero około półtora roku smile.
    • malgra Re: w Intermarche i Lidlu 18.06.07, 11:16
    • oxygen100 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 11:17
      przewaznei w Piotrze i Pawle, czasem w Carrefourze, ktorego pasjami nienawidze
    • shady27 w Carrefourze, bo mam rzut berretem ;) 18.06.07, 11:17

    • joasia1234 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 11:25
      Wszelkie kaszki i inne artykuły dla małej w auchan, bo tam jest największy
      wybór. Czasami w albercie. Warzywa i owoce, pieczywo, mięso i wędliny w małych
      sklepach (też z żywnością ekologiczną).
    • wiotka_trzpiotka Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 12:37
      do tej pory w Geancie, bo miałam kartę i zbir=erałam punkty, ale odkąd zmienił
      się w Real przestał mi się podobać zupełnie
      od jakiegoś czasu w Carrefour lub w Almie
    • renia1807 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 12:44
      w lidlu, biedronce, tesco, hipernowej,lewiatanie, albercie, plusie
      właściwie we wszystkich jakie są w okolicy
      do każdego idę jednak po cos konkretnego, mam pewne produkty, które kupuję w
      określonych marketach
    • hexella Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 13:24
      Carefour, Tesco, Auchana nie cierpię, bo są zawsze kolejki, ale za to ma lepszą
      galerię.
    • bri Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 18.06.07, 13:30
      W Tesco, Carrefourze albo w L'Eclerku jeśli przez internet. A po co Ci ta
      informacja??? wink
      • kinga25b Do bri 18.06.07, 16:38
        Zwykła ciekawość!!!!!!!!!!!
        • loganmylove Re: Do bri 18.06.07, 23:13
          W Piotrze i Pawle, Almie i Albercie ale tylko w Złotych Tarasach albo Galerii
          Mokotów-nie wiem na czym to polega ale jak byłam w Galerii Centrum to się
          załamałam takie było badziewie . Czasem w Carrefourze a czasem w Bomi jak
          potzrebuję coś oryginalnego. Tesco od czasu przejęcia przez Real stało się tak
          syfne, że nawet tam nie wchodzę. Z tańszych typu Biedronka w okolicy nic nie ma
          więc nawet nie próbowałam i nie wiem co tam jest.
    • weronka77 ALMA 18.06.07, 23:19

      • aurinko Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 19.06.07, 00:04
        Chemię, artykuły sypkie i soki kupuje w Realu, warzywa na targu, pozostałe
        potrzebne mi rzeczy w okolicznych sklepach.
      • minkapinka Re: ALMA 19.06.07, 15:29
        ja tez w Almie
    • monikaj21 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 19.06.07, 10:10
      Ja mam hopla bo żeby zrobić zakupy takie jak bym chciała to chyba z 10 sklepów
      musiałabym odwiedzić. Mam swoje miejsca zakupu: 1.serów i nabiału, 2.wędliny i
      mięsa, 3. bułek (2 miejsca) 4. chleba, 5. ciasta, 6. warzyw i owoców (na
      ryneczku ale nie mam jednej ulubionej budki więc różnie)
      Z hipermarketów najbardziej lubię Auchan w Wola Parku bo nie ma tam zwykle aż
      tak starsznych tłumów i znam rozkład sklepu i towarów, więc nie muszę szukać,
      poza tym mają dobre bagietki smile. Czasem też jeździmy do Carrefoura bo blisko,
      rzadko do Leclerca. Ze względu na odległość często robię zakupy w Elei. No i
      jeszcze Lidl - tam kupuję pieluchy, czasem słodycze, ciasto francuskie i taki
      dobry ser camambert.
      Oczywiście zdarza mi się robić wyjątki smile
      Kiedyś korzystałam z internetowego Leclerca ale wkurzało mnie to że zawsze
      czegoś nie było lub było trochę inne (do dziś używam płynu do płukania o innym
      zapachu niż chciałam bo kupiłam dwulitrowy).
    • mika_007 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 19.06.07, 13:27
      zazwyczaj Auchan
      w drodze powrotnej Carrefour bo tam jest woda min. i mussli których w Auchan
      nie mają -standard -co jest w jednem tego nie ma w drugim wink
    • zaba133 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 19.06.07, 13:39
      nie przepadam za zakupami w hipermarketach, za duże, za duzy tłok, dużo czasu
      zabieraja zakupy
      wolę dobrze zaopatrzony średni osiedlowy sklep- taniej niż w markecie
      jak juz muszę ( duze paki pampersów ) to tesco, carrfur bo mam najblizej
      • bulinka78 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 19.06.07, 22:15
        Ostatnio w Tesco ale to tylko ze względu na godziny otwarcia (24h) bo ceny
        wcale nie są korzystne w porównaniu z innymi marketami.
    • kuczynska78 Re: W którym hipermarkecie robicie zakupy ??? 19.06.07, 22:34
      My zdecydowanie najczęściej w Tesco, drobne zakupy w Biedronce i sklepie osiedlowym.
      Aga
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka