Dodaj do ulubionych

jaką spacerówkę dla 9-mies ?

14.05.08, 22:05
Do tej pory korzystałam z dużego wózka Deltim (3-funkcyjny). Jednak
wnoszenie go po schodach to katorga (mieszkamy w bloku), a w dodatku
nie mieścił się do samochodu. Każdy wyjazd bez wózka sad
Chcemy kupić jakąś spacerówkę, Maclaren za drogi, w sklepie
namawiali nas na Inglesinę, ale wydaje mi się, że jest bardzo
wąska.Niedrogie są też baby designe.
Jaką spacerówkę możecie polecić?
Musi mieć na pewno rozkładane oparcie, podnóżek z możliwością
przedłużenia (mały często śpi na spacerach. No i synek jest duży jak
na swoje 9 mies. Boję się że z Inglesiny szybko wyrośnie, a
chciałabym, zeby to był ostatni wózek.
Obserwuj wątek
    • mamaw Re: jaką spacerówkę dla 9-mies ? 15.05.08, 08:37
      ja mam peg perego(plico niestety tez drogi).Poczytaj forum prywatne wózki/moze
      tam cię zainspirują.
    • martynkakos polecam Solara 20.05.08, 14:46
      Mogę polecić spacerówkę Solar Coneco. Tomuś przejeździł w niej
      prawie 1,5 roku. Wózeczek nie jest bardzo ciężki- ja mieszkam na 3
      piętrze. Ma w komplecie osłonę przeciwdeszczową i pojemny
      pojemniczek na zakupy. Jest bardzo wygodny dla dziecka, bo bez
      problemu się go rozkłada. Poza tym w moim przypadku to było pomocne-
      ma dość duży daszek co chroni przed słońcem i wiatrem.
      • edzia.79 Re: ja mam inglesine trip 21.05.08, 09:20
        dla 10 miesieczniaka,wydaje mi sie ze jest taka sama na szerokosc jak maclaren zreszra jet bardzo do niego podobna,tylko ma ladniejsze kolory.
        na zime przesiadam se do pliko a od wiosny zostaje tylko przy inglesinie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka