pato077
29.07.08, 10:21
witak wszystkie mamy
mój aniołek 9 miesięczny wyrasta z maxi cosi cabrio, a włąściwie
jest mu jeszcze dobry na ścisłośc, le strasznie się w nim poci i
postanowiłam zmienic już fotelik na większy z kolejnej
grupy.Zastanawiam się jakiego dokonac wyboru bo ceny są przeróżne i
zupełnie nie wiem czym się sugerowac.Czy taki fotelik np chicco za
315 zł jest równie dobry co ten Bebe Comfort za 800?
Myślałam też o Concord Trimax za 500? co myślicie?
jaki u was fotelik się sprawdził? Zależy mi na dobrym produkcie i
żeby dziecko się nim nie pociłopozdrawiam i dzięki za odpowiedzi i
rady