Dodaj do ulubionych

Litlest Pet Shop tamagotchi-kto ma, opinie poprosz

22.11.08, 23:21
Moja sześciolatka chciałaby tamagotchi. Chciałabym cos łatwego i
nieskomplikowanego w obsłudze i wpadły mi w oko na Allegro tamagotchi LPS
www.allegro.pl/item488839381_littlest_pet_shop_elektroniczne_zwierzatka.html
Czy Waszym dziewczynkom zabawka ta spodobała się ? Bawiły się chętnie ?
Będę wdzięczna za opinie. Pozdrawiam . Lizbetka
Obserwuj wątek
    • eszulczewska Re: Litlest Pet Shop tamagotchi-kto ma, opinie po 22.11.08, 23:39
      My mamy jakąś poprzednią wersję LPS - córka bardzo lubi się nią bawić.
      Tej nie znam, choć widziałam w gazetce Auchan, że od 26.11 będzie za 24,90 smile

      • aniaop Re: Litlest Pet Shop tamagotchi-kto ma, opinie po 23.11.08, 11:36
        Moja corka (6,8) dostala rok temu na gwiazdke takiego
        elektronicznego zwierzaka littlest pet shop (tez poprzednia wersje-
        moze jeszcze gdzies znajdziesz, bo jest chyba fajniejsza od tej- tez
        mamysmile) i zadowolona byla bardzo. Praktycznie zajmowala sie nim
        przez pol roku dzien w dzien i jeszcze awantury byly, jak
        zapomnielismy nakarmic podczas jej pobytu w przedszkoluwink Jeszcze
        teraz wyciaga czasem, jak sie jej przypomni albo mamiesmile na dluzsza
        podroz samochodem czy samolotem, bo tam sa tez rozne gry i czas sie
        nie dluzy.
    • aniaop Re: Litlest Pet Shop tamagotchi-kto ma, opinie po 23.11.08, 11:44
      Znalazlam smile ten jest najfajniejszy:
      www.allegro.pl/item488659236_littlest_pet_shop_elektroniczne_zwierzatka_no.html
      a wiem co mowie, bo potem corka dostala jeszcze te nowa wersje na
      urodziny i ten nowy konik podobal juz sie jej mniej. Chociaz moze
      jest to tez kwestia wybrania ulubionego zwierzaka dziecka. Moje
      uwielbia kotysmile
      • lizbetka Do Aniaop 23.11.08, 15:52
        dzięki za odpowiedzi.
        Mała prywata do Aniaop- moja córa ma też 6,8 smilei byłabym wdzięczna gdybyś
        napisała co planujesz kupić jej na Gwiazdkę ( na mikołajki też ).
        Poszukuję inspiracji, choć 3/4 prezentów mam już kupionych .
        Dzięki Lizbetka
        • aniaop Re: Do Aniaop 23.11.08, 16:13
          Hej, pamietam, ze Twoja coreczka jest rowiesniczka mojejsmile BTW jak
          tam jej problemy "rosnaco- zdrowotne"?
          Jesli chodzi o zakupy mikolajkowo- gwiazdkowe dziecko moje dostanie
          glownie bratze (wielka fanka) oraz lego belville. Zreszta jak
          odszukasz ten watek o prezentach, (w ktorym chyba tez sie
          wypowiadals) bedzie moja dokladna lista.
          • lizbetka Re: Do Aniaop 23.11.08, 17:24
            Dzięki, znalazłam zaraz jak napisałam, bo dopiero wtedy pomyślałamsmile
            No, moja fanką Bratz i Lego nie jest więc inspiracji nie znajdę. Moja jest na
            etapie Hannah Montany, Barbie wszelakich księżniczkowatych i zabawy w sklep.
            Co do problemów Asi-to temat na inny wątek. W każdym razie konkretnej diagnozy
            brak sad, choć może w grudniu sprawa się wyjaśni.
            Dzięki i pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka