lizbetka
22.11.08, 23:21
Moja sześciolatka chciałaby tamagotchi. Chciałabym cos łatwego i
nieskomplikowanego w obsłudze i wpadły mi w oko na Allegro tamagotchi LPS
www.allegro.pl/item488839381_littlest_pet_shop_elektroniczne_zwierzatka.html
Czy Waszym dziewczynkom zabawka ta spodobała się ? Bawiły się chętnie ?
Będę wdzięczna za opinie. Pozdrawiam . Lizbetka