mamanatalki87 15.05.09, 20:58 Wszystkie bluzki z dł rekawem 15 zł . Kamizelki 20 zł . Kurteczki wiosenne , płaszczyki za 30 zł Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pati1707 Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 16.05.09, 08:27 W sklepach już bardzo mało rzeczy,lepiej kupowac w e- sklepie,większy wybór! Odpowiedz Link Zgłoś
ika_pop Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 16.05.09, 13:23 a jaki jest adres tego e-sklepu? Odpowiedz Link Zgłoś
lucka6 Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 16.05.09, 13:59 ja bardzo polecam taki bezrękawnik: sklep51015kids.eu/?asort=1098&kolor=1475 zapłaciłam za niego niestety 60 zl, bo akurat potrzebowaliśmy czegoś dla córki, a teraz kosztuje 20 zl . Wierzchnia strona to taki materiał kurtkowy, nie ortalion, bardziej miły, wewnątrz jest cienki polarek. Kapturek wyszyty bawełną, bezrękawnik jest świetny, taki cieńszy akurat na teraz jak jest chłodniej. Mojej 2,5 latce, która nosi rozmiar 98/104 kupiłam 110, żeby wystarczył na dłużej i jest ok Odpowiedz Link Zgłoś
pati1707 Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 16.05.09, 20:06 Wystarczy w wyszukiwarce wpisać 5 10 15 i wyskoczy strona są tam pokazane kolekcje i jest e-sklep.Tylko trzeba najpierw założyć konto,żeby coś kupić.My dwa dni temu kupiliśmy fajną kurtkę za 30zl,kamizelkę i bezrękawnik po 20zl dla mojego dwulatka.Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
pia_ Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 10.06.09, 17:39 Nigdy nie mów nigdy ...., a jednak weszłam dzisiaj do sklepu tej sieci. Oczywiście wyprzedaż -70% była skromna i w większości dotyczyła rzeczy dla maluszków i dzianin dla starszych. W większości króluje wyprzedaż -50%, czyli nic specjalnego, ale w oko wpadły mi dwa cienkie, letnie kapelusze po 9,90 w soczystej czerwieni (ten sam odcień co wszystkie nasze czerwone ciuchy z KappAhl) i drugi w limonkowej zieleni z kolorową podszewką, który po obcięciu metki można nosić dwustronnie. Pozostałe kapelusze też mają ok, bo jednolite kolorystycznie: beżowy, turkusowo-morski, fuksję w białe groszki i pomarańczowy. Najbardziej podoba mi się to, że jest rozmiar 53 cm, czego nie uświadczy się w innych firmach poza Broelem. Mam tylko nadzieję, że po pierwszym praniu kapelusze nie skurczą się. Odpowiedz Link Zgłoś
mamyluty2008 Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 16.05.09, 22:04 Jak na jakość 51015 to nadal za drogo. Czekam na -70%. Odpowiedz Link Zgłoś
pati1707 Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 16.05.09, 22:25 Jak dla mnie kurtki,kamizelki i spodnie są jeszcze ok,ale zawiodłam się na bluzkach i bluzach więc nie kupuje.Mały miał kupione na zime dwie kurtki jedną w Smyku,drugą w 5 10 15 i w tej ze Smyka zamek strzelił po tygoniu,a myślę,że za 120zł można się więcej spodziewać Natomiast w tej drugiej obskoczy mi jeszcze jedną zimę,a prałam ją już może z pięć razy i nadal taka sama,zależy na co się trafi!!! Odpowiedz Link Zgłoś
iwek33 Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 16.05.09, 23:36 Skorzystałam Kupiłam chłopakom kapitalne koszule z bawełny, takie pod kamizelkę lub do marynarki, po 20 zł Odpowiedz Link Zgłoś
neptunka Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 17.05.09, 23:10 promocja jest taka: 1 rzecz to -30% pierwotnej wartosci 2 rzeczy to -50% pierwotnej wartości 3 rzeczy to -70% pierwotnej wartości Odpowiedz Link Zgłoś
mamanatalki87 neptunka -pytanie 18.05.09, 08:42 Zwiększyli promocje ?? | Że niby przy zakupie 3 rzeczy wszytko -70 % ?? Odpowiedz Link Zgłoś
neptunka Re: neptunka -pytanie 18.05.09, 13:57 tak, promicja zależy od ilości kupionych rzeczy i trwa od kilku dni kupiłam ciuchy za 320 zł i zapłaciłam za nie niecałą 100 Odpowiedz Link Zgłoś
margolciar a gdzie są takie promocje??? 19.05.09, 09:05 bo w warszawskich sklepach nikt o nich nie slyszał! owszem sa przeceny 30 i 50% ale tylko na wybrane produkty i nie ma znaczenia ile rzeczy się kupi Odpowiedz Link Zgłoś
mamanatalki87 W krakowie tez nie ... 19.05.09, 09:24 W Krakowie w 2 sklepach , tez tylko na wybrane modele i nie ma takich dodatkowych promocji na 2-3 szt etc ... Odpowiedz Link Zgłoś
bo76 Re: W krakowie tez nie ... 19.05.09, 09:38 W Chorzowie też nikt nie słyszał o takich promocjach Odpowiedz Link Zgłoś
janka39 Re: W krakowie tez nie ... 19.05.09, 13:47 dziewczyny, a czy ich bluzki chlopięce ciągle mają koszmarnie szeroki otwor na głowę? Dostaliśmy kilka takich bluzek w prezencie i jestem baaardzo rozczarowana jakością Ale sama kupilam kiedys bezrękawnik w outlecie i jest rewelacyjny Odpowiedz Link Zgłoś
neptunka Re: W krakowie tez nie ... 19.05.09, 14:01 5.10.15 ma beznadziejne wykończenie przy szyi przy większości koszulek i bluzek - rozciągają się i robią się w nich dziury kupuję zawsze ubranka pozbawione tego elementu i na całą resztę ich rzeczy nie mogę absolutnie narzekać Odpowiedz Link Zgłoś
aska2000 Re: W krakowie tez nie ... 19.05.09, 15:09 neptunka napisała: > 5.10.15 ma beznadziejne wykończenie przy szyi przy większości > koszulek i bluzek - rozciągają się i robią się w nich dziury No proszę,a ja mam wprost odwrotne doświadczenie (aczkolwiek pojedyncze, bo daną rzecz kupiłam po prostu dwa razy - pierwszy i ostatni ) - jedyna córy bluzka miała tak nieduży otwór, że każde założenie jej przez głowę okupione było jej protestami a moim silnym postanowieniem, że nigdy więcej rzeczy z 5-10-15, heh Póki co trzymam się tego ..mówicie,że warto się przełamać..? > kupuję zawsze ubranka pozbawione tego elementu i na całą resztę ich > rzeczy nie mogę absolutnie narzekać Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: W krakowie tez nie ... 19.05.09, 19:27 W tym sklepie każdą rzecz trzeba po prostu bardzo dokładnie obejrzeć i sprawdzić m.in. czy otwór na głowę jest wystarczająco duzy i rozciagliwy, i czy rozmiarówka odpowiada prawdzie. Mam od nich bluzeczkę na 110, którą moja 12-kg prawie 3-latka będzie nosiła tego lata Odpowiedz Link Zgłoś
magia Re: W krakowie tez nie ... 11.06.09, 21:58 To akurat standard u nich. Dostalam na wiosen tshirt dla corki w rozmiarze 110. Wczoraj zalozylam i nastepnego razu nie bedzie, bo jest za obcisly i krotki, po prostu za maly na standardowa 2.5 latke (97cm, 13kg), beznadzieja. Odpowiedz Link Zgłoś
marta19m Re: W krakowie tez nie ... 30.05.09, 12:08 janka39 napisała: > dziewczyny, a czy ich bluzki chlopięce ciągle mają koszmarnie > szeroki otwor na głowę? > Dostaliśmy kilka takich bluzek w prezencie i jestem baaardzo > rozczarowana jakością > > Ale sama kupilam kiedys bezrękawnik w outlecie i jest rewelacyjny Zgadza sie.Bluzki chłopięce różnią się od tych dla dziewczynek.Rozmiary są nie równomierne a otwory na głowe fatalne Odpowiedz Link Zgłoś
neptunka Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 23.05.09, 15:33 u nas na całą ostatnią kolekcję -70% Odpowiedz Link Zgłoś
kroliczyca80 Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 23.05.09, 20:27 DO 70%. To DO jest małymi literkami Przejrzałam ceny i faktycznie 70% taniej były może ze dwie rzeczy Odpowiedz Link Zgłoś
neptunka Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 23.05.09, 22:22 nie w Legnicy -70%, a nie "do" - każda rzecz z ostatniego wypustu tańsza o 70% ale jak widać, co miasto, to inna wyprzedaż Odpowiedz Link Zgłoś