Dodaj do ulubionych

5-10-15 ! Wyprzedaż !!

15.05.09, 20:58
Wszystkie bluzki z dł rekawem 15 zł . Kamizelki 20 zł .
Kurteczki wiosenne , płaszczyki za 30 zł
Obserwuj wątek
    • pati1707 Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 16.05.09, 08:27
      W sklepach już bardzo mało rzeczy,lepiej kupowac w e-
      sklepie,większy wybór!
      • ika_pop Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 16.05.09, 13:23
        a jaki jest adres tego e-sklepu?
        • lucka6 Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 16.05.09, 13:59
          ja bardzo polecam taki bezrękawnik:
          sklep51015kids.eu/?asort=1098&kolor=1475
          zapłaciłam za niego niestety 60 zl, bo akurat potrzebowaliśmy czegoś dla córki,
          a teraz kosztuje 20 zl sad. Wierzchnia strona to taki materiał kurtkowy, nie
          ortalion, bardziej miły, wewnątrz jest cienki polarek. Kapturek wyszyty bawełną,
          bezrękawnik jest świetny, taki cieńszy akurat na teraz jak jest chłodniej. Mojej
          2,5 latce, która nosi rozmiar 98/104 kupiłam 110, żeby wystarczył na dłużej i
          jest ok
    • pati1707 Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 16.05.09, 20:06
      Wystarczy w wyszukiwarce wpisać 5 10 15 i wyskoczy strona są tam
      pokazane kolekcje i jest e-sklep.Tylko trzeba najpierw założyć
      konto,żeby coś kupić.My dwa dni temu kupiliśmy fajną kurtkę za
      30zl,kamizelkę i bezrękawnik po 20zl dla mojego dwulatka.Pozdrawiam!
      • pia_ Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 10.06.09, 17:39
        Nigdy nie mów nigdy ...., a jednak weszłam dzisiaj do sklepu tej
        sieci. Oczywiście wyprzedaż -70% była skromna i w większości
        dotyczyła rzeczy dla maluszków i dzianin dla starszych. W większości
        króluje wyprzedaż -50%, czyli nic specjalnego, ale w oko wpadły mi
        dwa cienkie, letnie kapelusze po 9,90 w soczystej czerwieni (ten sam
        odcień co wszystkie nasze czerwone ciuchy z KappAhl) i drugi w
        limonkowej zieleni z kolorową podszewką, który po obcięciu metki
        można nosić dwustronnie. Pozostałe kapelusze też mają ok, bo
        jednolite kolorystycznie: beżowy, turkusowo-morski, fuksję w białe
        groszki i pomarańczowy. Najbardziej podoba mi się to, że jest
        rozmiar 53 cm, czego nie uświadczy się w innych firmach poza Broelem.
        Mam tylko nadzieję, że po pierwszym praniu kapelusze nie skurczą się.
    • mamyluty2008 Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 16.05.09, 22:04
      Jak na jakość 51015 to nadal za drogo. Czekam na -70%.
      • pati1707 Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 16.05.09, 22:25
        Jak dla mnie kurtki,kamizelki i spodnie są jeszcze ok,ale zawiodłam
        się na bluzkach i bluzach więc nie kupuje.Mały miał kupione na zime
        dwie kurtki jedną w Smyku,drugą w 5 10 15 i w tej ze Smyka zamek
        strzelił po tygoniu,a myślę,że za 120zł można się więcej spodziewaćsmile
        Natomiast w tej drugiej obskoczy mi jeszcze jedną zimę,a prałam ją
        już może z pięć razy i nadal taka sama,zależy na co się trafi!!!
        • iwek33 Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 16.05.09, 23:36
          Skorzystałamsmile Kupiłam chłopakom kapitalne koszule z bawełny, takie
          pod kamizelkę lub do marynarki, po 20 zł
    • neptunka Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 17.05.09, 23:10
      promocja jest taka:
      1 rzecz to -30% pierwotnej wartosci
      2 rzeczy to -50% pierwotnej wartości
      3 rzeczy to -70% pierwotnej wartości
      • mamanatalki87 neptunka -pytanie 18.05.09, 08:42
        Zwiększyli promocje ?? |

        Że niby przy zakupie 3 rzeczy wszytko -70 % ??
        • neptunka Re: neptunka -pytanie 18.05.09, 13:57
          tak, promicja zależy od ilości kupionych rzeczy i trwa od kilku dni
          kupiłam ciuchy za 320 zł i zapłaciłam za nie niecałą 100 smile
          • margolciar a gdzie są takie promocje??? 19.05.09, 09:05
            bo w warszawskich sklepach nikt o nich nie slyszał!
            owszem sa przeceny 30 i 50% ale tylko na wybrane produkty i nie ma
            znaczenia ile rzeczy się kupi
            • mamanatalki87 W krakowie tez nie ... 19.05.09, 09:24
              W Krakowie w 2 sklepach , tez tylko na wybrane modele i nie ma takich
              dodatkowych promocji na 2-3 szt etc ...
              • bo76 Re: W krakowie tez nie ... 19.05.09, 09:38
                W Chorzowie też nikt nie słyszał o takich promocjach crying
                • neptunka Re: W krakowie tez nie ... 19.05.09, 13:42
                  a u mnie - w Legnicy - są smile
                  • janka39 Re: W krakowie tez nie ... 19.05.09, 13:47
                    dziewczyny, a czy ich bluzki chlopięce ciągle mają koszmarnie
                    szeroki otwor na głowę?
                    Dostaliśmy kilka takich bluzek w prezencie i jestem baaardzo
                    rozczarowana jakością

                    Ale sama kupilam kiedys bezrękawnik w outlecie i jest rewelacyjny
                    • neptunka Re: W krakowie tez nie ... 19.05.09, 14:01
                      5.10.15 ma beznadziejne wykończenie przy szyi przy większości
                      koszulek i bluzek - rozciągają się i robią się w nich dziury
                      kupuję zawsze ubranka pozbawione tego elementu i na całą resztę ich
                      rzeczy nie mogę absolutnie narzekać
                      • aska2000 Re: W krakowie tez nie ... 19.05.09, 15:09
                        neptunka napisała:

                        > 5.10.15 ma beznadziejne wykończenie przy szyi przy większości
                        > koszulek i bluzek - rozciągają się i robią się w nich dziury

                        No proszę,a ja mam wprost odwrotne doświadczenie (aczkolwiek pojedyncze, bo daną rzecz kupiłam po prostu dwa razy - pierwszy i ostatni wink) - jedyna córy bluzka miała tak nieduży otwór, że każde założenie jej przez głowę okupione było jej protestami a moim silnym postanowieniem, że nigdy więcej rzeczy z 5-10-15, heh

                        Póki co trzymam się tego
                        ..mówicie,że warto się przełamać..? wink


                        > kupuję zawsze ubranka pozbawione tego elementu i na całą resztę ich
                        > rzeczy nie mogę absolutnie narzekać
                        • agni71 Re: W krakowie tez nie ... 19.05.09, 19:27
                          W tym sklepie każdą rzecz trzeba po prostu bardzo dokładnie obejrzeć
                          i sprawdzić m.in. czy otwór na głowę jest wystarczająco duzy i
                          rozciagliwy, i czy rozmiarówka odpowiada prawdzie. Mam od nich
                          bluzeczkę na 110, którą moja 12-kg prawie 3-latka będzie nosiła tego
                          lata smile
                          • magia Re: W krakowie tez nie ... 11.06.09, 21:58
                            To akurat standard u nich.
                            Dostalam na wiosen tshirt dla corki w rozmiarze 110. Wczoraj
                            zalozylam i nastepnego razu nie bedzie, bo jest za obcisly i krotki,
                            po prostu za maly na standardowa 2.5 latke (97cm, 13kg), beznadzieja.
                    • marta19m Re: W krakowie tez nie ... 30.05.09, 12:08
                      janka39 napisała:

                      > dziewczyny, a czy ich bluzki chlopięce ciągle mają koszmarnie
                      > szeroki otwor na głowę?
                      > Dostaliśmy kilka takich bluzek w prezencie i jestem baaardzo
                      > rozczarowana jakością
                      >
                      > Ale sama kupilam kiedys bezrękawnik w outlecie i jest rewelacyjny

                      Zgadza sie.Bluzki chłopięce różnią się od tych dla
                      dziewczynek.Rozmiary są nie równomierne a otwory na głowe fatalne sad
    • neptunka Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 23.05.09, 15:33
      u nas na całą ostatnią kolekcję -70%
      • kroliczyca80 Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 23.05.09, 20:27
        DO 70%. To DO jest małymi literkamiwink Przejrzałam ceny i faktycznie
        70% taniej były może ze dwie rzeczyuncertain
        • neptunka Re: 5-10-15 ! Wyprzedaż !! 23.05.09, 22:22
          nie smile w Legnicy -70%, a nie "do" - każda rzecz z ostatniego wypustu
          tańsza o 70%
          ale jak widać, co miasto, to inna wyprzedaż
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka