Dodaj do ulubionych

Smak odgrzewanych schabowych

15.06.14, 16:30
Przez głośniki kapela krzyczy „jest super, jest super, więc o co ci chodzi’’?

Ludzkie głowy są skażone otępieniem, ale ludzie nie są idiotami i jeśli zorientują się, że serwuje im się odgrzewane schabowe, to rozliczą ten rząd.

,,Wprost,, ujawnia pierwszą z kompromitujących taśm
Obserwuj wątek
    • astryda7 Re: Smak odgrzewanych schabowych 16.06.14, 00:11
     astryda7 napisała:

     > Zaraz biskupi podniosą larum, żeby nie osądzać, że tylko Bóg ma prawo sądzić
     > oszustów i złodziei!


     Z cenzurą na niewyobrażalną wprost skalę mamy do czynienia ostatnio na portalu Facebook


     Facebook blokuje Marsz Niepodległości. Ostateczna rozprawa z niezależnością?


     • astryda7 Re: Smak odgrzewanych schabowych 16.06.14, 00:18
      Główne media już są na etapie zamiatania afery pod dywan i wyciszania jej.

      To są tylko dwa przykłady, ale warto o nich mówić. Zwłaszcza, że główne media już są na etapie zamiatania afery pod dywan i wyciszania jej. Po złapaniu słynnego pirata z BMW to właśnie z tej kwestii uczniono „Hot News”, o przekrętach władzy zapominając. Można się było tego spodziewać, a z każdym dniem to będzie sie pogłębiało. Dlatego tak ważne są media niezależne i kanały obywatelskie. Przekazujcie, szperajcie i nie dajcie tej sprawie przyschnąć. Oto bowiem, dostaliśmy namacalny dowód na to że rządzi nami mafia, gang i sitwa. To już nie są przypuszczenia czy plotki. To twarde dowody. Od nas zależy, co z nimi zrobimy.
       • astryda7 Re: Ostatni łyk dojnej krowy ? 16.06.14, 15:15
        https://4.bp.blogspot.com/_u14OhJrC79M/TTB3oyzKK8I/AAAAAAAAAGM/rIzGssKudRc/s400/Ostatni+%25C5%2582yk+-+jpg.jpg

        ,,Zaczyna się od koniaków. Sienkiewicz mówi o swojej fascynacji araratem. - On ma w sobie taką miękkość, którą miały wszystkie dobre koniaki w Sowietii. A ja miałem takiego wuja, który trochę zastępował mi ojca. Chodziłem z nim na polowania. Uważał, że to najlepszy napój stworzony przez człowieka. Mi proponował calvadosa. Twierdził, że frukta są zdrowe dla młodzieży, ale jeśli chodzi o bardziej podniosłe uroczystości, to tym araratem się raczyliśmy. Zostało mi w pamięci - wspomina minister.''

        W czasie konferencji jałtańskiej Winston Churchill otrzymał w podarunku od Józefa Stalina butelkę tego trunku, a zasmakowawszy w nim co roku zamawiał 400 butelek do swojego domu.

        Państwo polskie istnieje teoretycznie. Praktycznie nie istnieje

        -----------
        Zaraz, zaraz jak to państwo polskie praktycznie nie istnieje? 4 czerwca hucznie obchodzono 25-lecie ,,Wolności'' racząc się lodami z natki pietruszki i innym zielskiem.
        • jumanji_7 Re: Ostatni łyk dojnej krowy ? 16.06.14, 17:58
         astryda7 napisała:
         > Zaraz, zaraz jak to państwo polskie praktycznie nie istnieje? 4 czerwca hucznie obchodzono 25-lecie ,,Wolności'' racząc się lodami z natki pietruszki i innym zielskiem.

         No a szczaw ???

         I nie ma się co działalności kościoła czepiać bardzo, jednak setki milionów okradzionych z grosza przez pazernych oligarchów karmi na całym świecie, by nie umarli z głodu - prawda ?
    • jumanji_7 Re: Smak odgrzewanych schabowych 22.06.14, 01:03
     Reakcja najwyższych urzędników państwowych RP po śmierci zbrodniarza Jaruzelskiego jest najlepszą ilustracją stanu, w jakim się znajdujemy.Po 25 latach rzekomej wolności instytucje państwa polskiego są nieporównywalnie bardziej otwarte na honorowanie tych, którzy są symbolem zniewolenia niźli obywateli sprzeciwiających się komunistycznej okupacji.
     tak ncs masz rację, dzięki !
  • tygrys_m3 Re: Smak odgrzewanych schabowych 18.06.14, 17:41
   astryda7 napisała:

   > Przez głośniki kapela krzyczy „jest super, jest super, więc o co ci ch
   > odzi’’?

   >
   > Ludzkie głowy są skażone otępieniem, ale ludzie nie są idiotami i jeśli zori
   > entują się, że serwuje im się odgrzewane schabowe, to rozliczą ten rząd.

   >
   > ,,Wprost,, ujawnia pierwszą z kompr
   > omitujących taśm   ABW zatrzymała na zlecenie prokuratury mężczyznę, który jak mówią ma związek z opublikowaniem nagrań, a nie jest on dziennikarzem.
   Czy to przypadkiem nie Antoni. Coś ostatnio nie widać go w mediach ? wink
   W sobotę tygodnik "Wprost" opublikował na swoich stronach internetowych nagranie z rozmowy szefa MSW Bartłomieja Sienkiewicza z prezesem NBP Markiem Belką. Poinformował, że jest w posiadaniu innych nagrań, m.in. rozmowy szefa NIK z Kulczykiem. Jeszcze w tym samym dniu Biedziak przesłał PAP oświadczenie, w którym napisał, że w rozmowie z Kulczykiem szef NIK poinformował go, że przedsiębiorca ze swoimi problemami powinien zgłosić się do innych organów państwa.
  • jumanji_7 Re: Smak odgrzewanych schabowych 19.06.14, 03:35
   Kim jest prokurator od najścia na "Wprost"? Inwigilował dziennikarzy "Gazety Polskiej"
   Podczas akcji ABW w redakcji tygodnika "Wprost" pojawił się prokurator Hubert Podolak. To właśnie w jego obecności doszło do największych napięć między policjantami i funkcjonariuszami ABW a broniącymi wolności słowa dziennikarzami. Kim jest prokurator Podolak, któremu tak bardzo zależy na taśmach z podsłuchami?
  • jumanji_7 Re: Smak odgrzewanych schabowych 22.06.14, 17:56
   WARSAW, Poland (AP) — A Polish magazine said Sunday it has obtained recordings of a conversation in which Foreign Minister Radek Sikorski says the country's strong alliance with the U.S. "isn't worth anything" and is "even harmful because it creates a false sense of security."

   In a short transcript of the conversation, a person identified as Sikorski by the magazine Wprost tells former finance minister, Jacek Rostowski, that Poles naively believe the U.S. bolsters their security. Using vulgar language, the person argues that such beliefs are nonsense, and that the Polish-U.S. alliance alienates the Russians and Germans.

   Niejedni będą mieć koło pióra ciepło, nie na darmo wywiadowcze służby USA podsłuchiwały Niemców i naszych pracujących dla wrogich krajów - prawda ? B)
  • tygrys_m3 Re: Smak odgrzewanych schabowych 23.06.14, 15:15
   astryda7 napisała:

   > Przez głośniki kapela krzyczy „jest super, jest super, więc o co ci chodzi’’?
   >
   > Ludzkie głowy są skażone otępieniem, ale ludzie nie są idiotami i jeśli zori
   > entują się, że serwuje im się odgrzewane schabowe, to rozliczą ten rząd.

   >
   > ,,Wprost,, ujawnia pierwszą z kompr
   > omitujących taśm   – Rząd został zaatakowany przez zorganizowaną grupę przestępczą – powiedział szef MSZ Radosław Sikorski. – Jeszcze nie mamy pewności, kto za nią stoi. Ale mam nadzieję, że jej członkowie i ich mocodawcy zostaną zidentyfikowani i ukarani – podkreślił szef MSZ, który jest bohaterem części opublikowanych przez tygodnik "Wprost" nagrań.
   Radosław Sikorski w rozmowie z Jackiem Rostowskim miał powiedzieć m.in., że "polsko-amerykański sojusz jest nic nie warty, jest wręcz szkodliwy, bo stwarza Polsce fałszywe poczucie bezpieczeństwa".


   Czarny poniedziałek, ale ponoć w Polsce Mafii już nie ma ?

   [video] – Rząd został zaatakowany przez zorganizowaną grupę przestępczą – powiedział szef MSZ Radosław Sikorski. – Jeszcze nie mamy pewności, kto za nią stoi. Ale mam nadzieję, że jej członkowie i ich mocodawcy zostaną zidentyfikowani i ukarani – podkreślił szef MSZ, który jest bohaterem części opublikowanych przez tygodnik "Wprost" nagrań. Radosław Sikorski w rozmowie z Jackiem Rostowskim miał powiedzieć m.in., że "polsko-amerykański sojusz jest nic nie warty, jest wręcz szkodliwy, bo stwarza Polsce fałszywe poczucie bezpieczeństwa".  • tygrys_m3 Re: Smak odgrzewanych schabowych 30.06.14, 07:27
   astryda7 napisała:

   > Przez głośniki kapela krzyczy „jest super, jest super, więc o co ci ch
   > odzi’’?

   >
   > Ludzkie głowy są skażone otępieniem, ale ludzie nie są idiotami i jeśli zori
   > entują się, że serwuje im się odgrzewane schabowe, to rozliczą ten rząd.

   >
   > ,,Wprost,, ujawnia pierwszą z kompr
   > omitujących taśm   Mogli pewnych ludzi nie tykać, dostali po łapach i chińskie ostrzeżenie od "starej gwardii" !


   Politycy PiS złożyli w piątek wniosek o powołanie sejmowej komisji śledczej, która miałaby zbadać sprawę majątku A. i J. K., chcą też odtajnienia dokumentów związanych ze ze sprawą. i poleciały kamienie aż zatrzęsło rządem i powiało panicznym strachem !!! wink
   A sprawa jest prosta i oczywista chyba ?


Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka