red-truskawa
03.10.09, 20:51
Co Pani sadzi okiem eksperta na i Wy forumowiczki na temat pobierania krwi
pępowinowej? Zastanawiam się nad tym.
Na razie mozna pobrac i przechowywac, jednak okazuje się że ilość komórek
macierzystych jest za mała aby można było ją wykorzystac w terapii i na dzień
obecny jest to niemozliwe (chyba ze P. Doktor ma jakies doniesienia medyczne
ze juz wykorzystuja kom. macierzyste w terapii a nie w fazie eksperymentów). Z
drugiej strony- postep medycyny jest na tyle szybki, ze moze za 5-10 lat...