helga22
08.11.12, 10:54
Test glukozy na czczo wyszedł mi 75.
Test po obciążeniu glukozą wyszedł mi po 2 godz. 153 (norma 140).
Lekarz skierował mnie na 2-3 dni do szpitala na wykonanie krzywej cukrowej.
Jak wygląda takie badanie? Czy w dniu przyjęcia do szpitala muszę być na czczo?
Czy jest to również badanie moczu?