15.07.04, 14:28
Witam,
19 stycznia urodzilam dzidzi, 31 marca dostalam pierwszy po porodzie okres,
kupilam cerazette i czekalam na drugi okres, ktory do tej pory sie nie pojawil.
Mam zatem pytani: wziac czy nie wziac te tabletki ? Czy cerezette powinno sie
wziac w pierwszym dniu okresu jak normalne tabletki czy mozna wziac w dowolnym
momencie ? Powiem szczerze, ze mam juz dosyc czekania i zycia w niepewnosci...
W ciazy nie jestem - dzisiaj robilam test, tak na wszelki wypadek smile

Pozdrawiam,
Ewa
Obserwuj wątek
    • szyszunia75 Re: cerezette 15.07.04, 14:44
      Jeśli po porodzie już miałaś okres to powinnaś czekać do pierwszego dnia
      następnego (na ulotce masz wszystko na ten temat napisane). Ale skoro tak długo
      go nie ma to radziłabym Ci się skontaktować z ginem. Karmisz piersią? Bo przy
      karmieniu to może byc dlugo bez okresu, ale wtedy dziwne, ze ten pierwszy sie
      pojawil... Nikt na forum Ci nie moze poradzić, musisz pójść do lekarza. Pzdr
      • miska77 Re: cerezette 15.07.04, 15:53
        karmie, karmie i znacznie czesciej niz wczesniej. Wiem, ze sa zaburzenia
        hormonalne ale zeby az tak dlugo go nie bylo sad
        • cyntia33 Re: cerezette 15.07.04, 19:45
          Ja po pierwszej ciąży okresy miałam dość nieregularne (nawet co kilka
          miesięcy), więc musisz się uzbroić w cierpliwość, a najlepiej poradzić gina czy
          możesz już zacząć brać pigułkę, nie czekając na krwawienie. Wiem, że
          jajeczkowanie pojawia się przed pierwszym okresem i tuż po porodzie także
          trudno je "namierzyć" (wcale nie musi wystąpić 14 dnia cyklu), więc jeśli nie
          chcesz teraz zachodzić w ciążę, radzę ci się zabezpieczyć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka