20.02.06, 06:56
czy ktoras z was te tabletki uzywala sa to tylko progesteron czyli to co
potrzeba przy endo???
Obserwuj wątek
    • olka981 Re: cerezette 15.03.06, 13:33
      nikt nie bral tych tabletek ??? a moze cos wiece o nich -dzieki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka