olka981 20.02.06, 06:56 czy ktoras z was te tabletki uzywala sa to tylko progesteron czyli to co potrzeba przy endo??? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olka981 Re: cerezette 15.03.06, 13:33 nikt nie bral tych tabletek ??? a moze cos wiece o nich -dzieki Odpowiedz Link