sonia15 10.08.04, 19:20 Witajcie! Co zrobić z cellutisem na udach? Brzuszek mam śliczny- po MUstelli jak pupka niemowlaka- ale na udach cellutis i ja go nie chcę!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aluniaaa Re: cellulitis- koszmar 10.08.04, 23:47 sonia15 napisała: > Witajcie! > Co zrobić z cellutisem na udach? > Brzuszek mam śliczny- po MUstelli jak pupka niemowlaka- ale na udach cellutis > i ja go nie chcę!!! POCZYTAJ SOBIE forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=580&w=12858202 Odpowiedz Link Zgłoś
malgosik77 Re: cellulitis- koszmar 11.08.04, 08:40 Hej, ja z cellulitem walczę od dawna, w ciązy nadal próbuje nie dopuścić do jego dalszego rozwoju, ale paskud sie zwiekszył. Zauważyłam, że w większości są to raczej nierówności spowodowane nagromadzeniem i zatrzymaniem sie wody w tkankach- po ciązy powinno to zejśc, tym bardziej że raczej nie zgromadziłam dodatkowych zapasów tłuszczu. Teraz smaruje sie po prysznicu żelem pomaranczowym anty-cellulit Ziaji, biorę chłodne natryski na tę częśc ciała i robie masaże peelingiem. Poza tym pomaga ruch i odpowiednia dieta zapobiegająca zaleganiu toksyn (dużo wody, owoców, błonnika). Radykalna walkę wypowiem mu po rozwiązaniu... zobaczymy na ile go wtedy zostanie... A co do Mustelli to rzeczywiscie działa- stosuje ja na biust i brzuch i narazie rozstępów nie ma, a brzucho rośnie Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś