Dodaj do ulubionych

cellulitis- koszmar

10.08.04, 19:20
Witajcie!
Co zrobić z cellutisem na udach?
Brzuszek mam śliczny- po MUstelli jak pupka niemowlaka- ale na udach cellutis
i ja go nie chcę!!!
Obserwuj wątek
    • aluniaaa Re: cellulitis- koszmar 10.08.04, 23:47
      sonia15 napisała:

      > Witajcie!
      > Co zrobić z cellutisem na udach?
      > Brzuszek mam śliczny- po MUstelli jak pupka niemowlaka- ale na udach cellutis
      > i ja go nie chcę!!!

      POCZYTAJ SOBIEsmile forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=580&w=12858202
    • malgosik77 Re: cellulitis- koszmar 11.08.04, 08:40
      Hej, ja z cellulitem walczę od dawna, w ciązy nadal próbuje nie dopuścić do
      jego dalszego rozwoju, ale paskud sie zwiekszył. Zauważyłam, że w większości są
      to raczej nierówności spowodowane nagromadzeniem i zatrzymaniem sie wody w
      tkankach- po ciązy powinno to zejśc, tym bardziej że raczej nie zgromadziłam
      dodatkowych zapasów tłuszczu. Teraz smaruje sie po prysznicu żelem
      pomaranczowym anty-cellulit Ziaji, biorę chłodne natryski na tę częśc ciała i
      robie masaże peelingiem. Poza tym pomaga ruch i odpowiednia dieta zapobiegająca
      zaleganiu toksyn (dużo wody, owoców, błonnika). Radykalna walkę wypowiem mu po
      rozwiązaniu... zobaczymy na ile go wtedy zostanie...
      A co do Mustelli to rzeczywiscie działa- stosuje ja na biust i brzuch i narazie
      rozstępów nie ma, a brzucho rośnie smile
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka