kriss_de_valnor
04.02.05, 16:49
Jak sobie z nimi radzić??? Do pracy wychodzę ledwo żywa, na siedzeniu
pasażera leży torebka w razie jakbym ich nie powstrzymała. Dodatkowo jestem
zmęczona i ciągle chce mi sie spać! Czy to normalne??? kiedy to minie? to mój
prawie 9 tc. Help!!!