Dodaj do ulubionych

Ratunku! potworne mdłości :o(

04.02.05, 16:49
Jak sobie z nimi radzić??? Do pracy wychodzę ledwo żywa, na siedzeniu
pasażera leży torebka w razie jakbym ich nie powstrzymała. Dodatkowo jestem
zmęczona i ciągle chce mi sie spać! Czy to normalne??? kiedy to minie? to mój
prawie 9 tc. Help!!!
Obserwuj wątek
    • pimpek_sadelko Re: Ratunku! potworne mdłości :o( 04.02.05, 16:55
      ja mam to samo. dzis caluski dzien mdlosci. mi pomaga p[omarancza, kiwi, w
      ogole podgryzanie czegokolwieksmile
      mam to "szczescie", ze dzieki torbieli na jajniku mam l4 i moge przelezec lub
      przespac te mdlosci.
      mam nadzieje, ze lada dzien sie skonczasmile
    • anetka05 Re: Ratunku! potworne mdłości :o( 04.02.05, 17:00
      niemartw sie ja tez tak mialam w 9 10 tyg. to najgorzej pozniej to mijalo .teraz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka