casjopeja1 05.06.05, 11:43 Jestem w 38 tc od 3 dni odczuwam dziwne bóle w dole brzucha , takie jak przed okresem. Czy wy tez tak macie ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
martam66 Re: 38 tc i bóle jak przed okresem - czy to już ! 05.06.05, 11:52 witam ja mam dokładnie to samo! jestem w 37 tyg. od 2 dni takie bole w podbrzuszu a dodatkowo taki "rwacy" ból promieniujący od dolnego odcinka kregosłupa. własnie zastanawiałam sie czy to juz blisko. pozdrawiam Marta Odpowiedz Link Zgłoś
julcia81 Re: 38 tc i bóle jak przed okresem - czy to już ! 05.06.05, 11:52 Jestem w 35 tygodniu. Bóle które opisujesz mam od jakiegoś czasu. Czasaami te bóle są bardzo odczuwalne, czasami trochę mniej. Ale to są skurcze przepowiadające więc nie ma co się podniecać chociaż łątwo powiedzieć gorzej zrobić. Od kiedy się u mnie zaczęły (a lekarz powiedział mi że możliwe że urodzę przed czasem) to zaczęłam pakować walizki do szpitala, zamierać podczas każdego skurczu a w nocy budzę się kilka razy i sprawdzam ręką czy mi przypadkiem wody nie odeszły Paranoję już mam, tak bym chciała żeby wszystko się już zaczęło Odpowiedz Link Zgłoś
schaapje Re: 38 tc i bóle jak przed okresem - czy to już ! 05.06.05, 11:53 ja mam takie bole od 37 tc. i nic - jestem po terminie ale u kazdego inaczej, wiec kto wie... Odpowiedz Link Zgłoś
julcia81 do schaapje 05.06.05, 12:03 Nie załamuj mnie. Jak miałabym urodzić po terminie to chyba bym zwariowała. Jak urodzę w terminie to będę już chyba wariatką. Mój mąż też ma paranoje powoli. Zaraziłam go. Ciągle tylko czytam o objawach przedporodowych i podtykam mu pod nos żeby zobaczył ile z nich u mnie występuje Jestem już spakowana prawie całkowicie, nawet męża spakowałam na poród rodzinny )) Odpowiedz Link Zgłoś
schaapje Re: do julci 05.06.05, 18:26 to zupelnie tak jak u nas - od srodka 8 m-ca spakowana torba, od miesiaca wozimy ja ze soba wszedzie... bolesne skurcze od dwoch, trzech tygodni (juz stracilam rachube), teraz mam nawet rozwarcie.... i nic. gorace kapiele, mycie podlog, chodzenie po schodach - nic nie daje, wiec przestalam sie w to bawic, bo nastawiam sie jeszcze bardziej co nam zostalo? czekanie... ale moze u Ciebie bedzie inaczej - tu naprawde nie ma reguly, wiec sie nie martw na zapas ) Odpowiedz Link Zgłoś
nikola313 Re: 38 tc i bóle jak przed okresem - czy to już ! 05.06.05, 13:54 U mnie tak sie zaczal porod z pierwszym dzieckiem. Tez nie wiedzialam czy to juz? Ale gdy podczas tych boli pojawila sie krew to juz bylam pewna ze przyszedl ten czas porodu o godz. 22 bylam w szpitalu o 24.00 weszlam na porodowke i o 1.10 urodzilam slicznego synka. Zycze szczesliwego i szybkiego rozwiazania. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś