Dodaj do ulubionych

Mustella jak dziala i jaka cena??

21.06.05, 23:02
Witam was dziewczyny czy którac z was uzywa mustelli na rostepy, jak działa i
czy sie orietujece jaka jest cena... ja mozna dostac tylko w aptece??
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • pimpek_sadelko Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 21.06.05, 23:18
      cena wysooooookaaaaasmile
      dzialania nie znam, bo cena mnie hamuje, na razie rozstepow nie mam, smaruje
      lokum mojego dziecka penatenem. zaplacilam ok 24 zl. mustella powyzej stowy.
    • renata28 Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 21.06.05, 23:38
      Nie pamiętam ile kosztuje Mustella (chyba ok. 80-90 zł, czasami są tańsze w
      zestawie). Smarowałam się nią (bo nie chodzi o to, żeby się smarować dopiero
      jak pojawią się rozstępy, bo one już wtedy nie znikną, wtedy jest już za późno)
      mniej więcej od 3-4 miesiąca ciąży. Nie mam pojęcia, czy to dzięki smarowaniu,
      czy po prostu nie mam tendencji to rozstępów, ale faktem jest, że nie wiem co
      znaczy mieć rozstępy. Mnie bardzo odpowiadał i zapach, i konstystencja.
      Próbowałam smarować się oliwką, ale nie wspominam tych kilku dni miło.
      Po porodzie jest rewelacyjny żel mustelli do smarowania brzucha.
      Kupić można tylko w aptece czy tak teraz popularnych apteko-drogeriach.
    • sia10sia Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 21.06.05, 23:44
      u mnie w aptece kosztuje 53 zeta, smaruję się nią od początku (teraz jestem w
      23 tc)i na razie rozstępów niet i mam nadzieje, że tak pozostanie
      pozdr
      • pimpek_sadelko Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 07:35
        sia10sia napisała:

        > u mnie w aptece kosztuje 53 zeta, smaruję się nią od początku (teraz jestem w
        > 23 tc)i na razie rozstępów niet i mam nadzieje, że tak pozostanie
        > pozdr
        kurcze jakim cudem? w lutym jak pytlam w olsztynie to na pewno ponad 100
        kosztowal krem na rozstepy mustella!
        gdzie jest tak tanio? chetnie kupie.
        • szaramysz2 Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 09:37
          roznica pewnie wynika z roznych pojemnosci tubek.
        • sia10sia Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 17:04
          w Wawce, a konkretnie na Bielanach!!! Zapraszam.
        • bgoralska Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 19:49
          W Krakowie płaciłam 83,00 zł za krem na już istniejące rozstępy
      • zaba1979 Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 23.06.05, 22:33
        Za tubę 200ml zapłacilam we Wrocławiu 100,13gr.Narazie jest to moja pierwsza
        tubka(19tc) i mimo ze mam tendencje do rozstępów brzuch narazie
        gładki.faktycznie konsystencja i zapaszek w porządku.Pozdrawiam!!!
      • magda.c Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 24.06.05, 04:36
        Witam, gdzie ta apteka, gdzie ustella jest za 53 zl? Ja kupuje za 88 zl i jest
        to najtansza opcja w okolicy. Nawet na targach mieli za 90 zl w promocji
    • wmika Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 08:58
      Można także na allegro kupic, wydaje mi się ze jest taniej niz w aptece.
      • szczuka Re: Mustella - podaję gdzie najtaniej w necie 22.06.05, 15:06
        Witam,
        różna cena Mustelli w różnych aptekach wynika z pojemności opakowania.
        Może komuś się przydadzą moje długie poszukiwania miejsca, gdzie można te
        kosmetyki najtaniej kupić (ja swój kupiłam w aptece za 105 zł!!)
        www.aquavitae.com.pl/catalog/index.php?manufacturers_id=35&osCsid=42d7b77eccb204f26915fe8af4be1574
        200 ml kosztuje 79 zł,a poporodowy 82. Co prawda dochodza koszty wysyłki, ale
        jak się zamówi 2 produkty, to już się opłaca, nawet przy jednym często też. A
        poza tym, w tej internetowej aptece jest wiele innych kosmetyków
        Pozdrawiam, Anna
        • jennie24 Re: Mustella - podaję gdzie najtaniej w necie 22.06.05, 15:10
          Dziewczyny sprawdzcie w aptekach EURO tam sa ceny lekow duzo nizsze moze
          mustella tez bedzie tansza niz w innych aptekach
    • pysiaczek1 Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 09:22
      Używałam ale na mnie nie zadziałalo Wydałam kupę kasy i zero
      I tak rozstępy sie pojawiły głównie na udach Bardziej sparawdziła sie oliwka
      dla dzieci którą polecam Nieco zbladły i są tańsze
      • maciopek1 Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 10:32
        Ja dostałam cały zestaw - kosztował z tego co wiem ok 300 zł ale w jego skład
        wchodziły dwie wielkie tuby kremu na rozstepy ( wystarczyły mi na ponad 3
        miesiące smarowania dwa razy dziennie)krem chłodzący do nóg - też fjny
        zwłaszcza w te upały i jak ktos ma tendencje do obrzęków, krem do biustu i
        balsam o ciała, wszystko w ładnej pomarańczowej kosmetyczce- dla mnie
        rewelacja. Jestem w 31 tc i nie mam ani jednego rozstępu, fakt , ze staram sie
        dośc regularnie smarować, ale z kosmetyków jestem bardzo zadowolona- wczesniej
        miałam fisan, który był tani ( ok 20 zł, ale tłusty dosyc a potem kupiłam tubke
        vichy, ale dla mnie była do kitu ( poza pięknym zapachem), skura wcale nie była
        nawilżona, a po mustelli jest gładziutka jak u niemowlaczka. Z tego co pytałąm
        to zestaw był kupiony na stronie mustelli w internecie. Pozdrawiam serdecznie
    • gukinga Fissan na rozstępy dużo taniej 22.06.05, 10:37
      Ja kupiłam Fissan na rozstępy dla ciężarówek, w aptece za 22zł i moim zdaniem
      jest bardzo dobry.
      31 tc i ani jednego rozstepusmile
      • czarnodziej_ka Re: Fissan na rozstępy dużo taniej 22.06.05, 22:36
        Ja równiez uzywam fissanu, narazie krotko, ale moja siostra uzywala i byla
        bardzo zadowolona (zero rozstepow), ale to zawsze zalezy od skory. Moja
        kolezanka uzywala juz gerbera, vichy, mustelli i fiisanu, a i tak skonczyla z
        ogromnymi rozstepami.
    • umywalka_pentagonalna Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 10:40
      Ja do niedawna używałam Vichy - super zapach, ale opakowanie 150ml za ok 70zł
      wystarczyło mi na miesiąc smarowania 1x dziennie. Od kilku dni mam Mustelę,
      zapach też ok, ale mam wrażenie że lepiej natłuszcza i jest wydajniejsza. A za
      tubę 200ml lub 250ml w aptece cefarmu z rabatem zapłaciłam poniżej 80zł. Z tych
      dwóch polecam Mustelę.

      pozdrawiam,
      umywalka 18tc
    • an_ni Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 11:55
      fakt Mustela tania nie jest
      mala tuba kremu przeciw rozstepom 125 ml w zestawie z 10 ml zelu do biustu i na
      zmeczone nogi kosztuje chyba z 57 zl
      duza tuba chyba 200 ml 90 zl
      to w W-wie
      jak dla mnie ta cena nie jest niska ale nie ogromna
      ale krem jest swietny , na razie stosuje go kilka dnia ale pieknie pachnie,
      super sie rozsmarowuje, skora jest mila , gladka i napieta
      zel do biustu rowniez jest rewelacyjny
      w porownaniu do kremu Vichy na rozstepy to jest bajka, Vichy smierdzial i sie
      okropnie mazal
      a z doswiadczenia nie wierze zeby te tansze byly rownie dobre
      jedyny wyjatek kosmetyczny to Iwostin (ale to inna bajka bo krem do twarzy)
      • magdulka26 Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 12:07
        Ja używam Gerbera za 19 zł i nie mam roztępów wcale.Jak ktoś ma skłonności to i
        tak mu wyjdą ,nawet jak by się smarował kremem za 500 zł.
        • azymut17 do magdulki26 22.06.05, 13:01
          magdulka26 napisała:

          > Ja używam Gerbera za 19 zł i nie mam roztępów wcale.Jak ktoś ma skłonności to
          i
          >
          > tak mu wyjdą ,nawet jak by się smarował kremem za 500 zł.

          Niestety nie masz racji. Smarowałam od początku brzuch Mustelą i obecnie (36
          tc) nie ma na nim śladu rozstępów. Na biust trochę poskąpiłam i używałam żelu z
          Avonu. Efekt to głębokie fioletowe blizny na obu piersiach. Więc mam skłonności
          do rozstępów, nie da się ukryć (na biodrach mam też ich sporo po okresie
          dojrzewania). Gdyby kremy nic nie dawały, brzuszek też byłby nimi pokryty, bo
          duuużo więcej urósł niż biust...
        • an_ni Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 13:51
          to prawda sklonnosc do rozstepow moze pokonac kazdy krem
          ale nie watpie ze po dobrym kremie skora jest w lepszej kondycji niz po mazidle
          za 20 zl
          • magdulka26 Do an_ni 22.06.05, 15:26
            Czy ja będe uzywać mustelli za 100 zł ,czy Gerbera za 20 zł to moja sprawa.Nie
            czuję się przez to zaniedbana i moja skóra też.Jest gładka ,nie klei się i
            bardzo ładnie pachnie.Ale czytałam tu nie raz posty od dziewczyn ,że pomimo
            stosowania drogich kosmetyków rozstępy sie porobiły.Więc opinie sa różne.Jak
            nie używałas Gerbera i nie masz z nim doświadczenia to nie wypowiadaj się że to
            mazidło za 20 zl nic nie jest warte.Mam wiele koleżanke co go uzywały i zero
            rozstępów.Niech kady uzywa tego ,na co ma ochotę.To jest moje zdanie.Nie mam
            nic przeciwko Musteli jak i Gerberowi czy np oliwce.
      • kasia1978 Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 12:10
        Ja sobie bardzo chwalę te kremy. Coby nie mówic to jednak ciąża dla ciała to
        trzecia wojna światowa. Dzięki musteli moim zdaniem trochę wyeliminowałam te
        efekty, wiadomo że zawsze lepiej dbać niż nie dbać (oczywiście jeśli ma się
        kasę). Ja kupowałam na www.mamadama.pl - zawsze jest to czego potrzebuję
        nie muszę się stresować, czy będzie czy nie, jak to ma miejsce w moich aptekach.
        • an_ni Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 13:54
          to przeplacasz troche ...
          • jennie24 Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 14:17
            dziewczyny nie chce WAs zalamywac ale rozstepy moge pojawic sie dopiero po
            porodzie jak sie skora bedzie szybko "sciagac" bo brzuszek wtedy szybko spada
            Ale fakt faktem trzeba sie smarowac bo to na pewno zmniejsza przynajmniej ten
            najgorszy dla mnie efekt ciazy
            • an_ni Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 14:40
              a to juz jest inna sprawa i tez sa kremy na cialo po porodzie
              albo mozna stosowac te same co podczas ciazy
              wlasnie wazne jest zeby nie odpuszczac po, kiedy brzuch spada i ciagnie skore
              • jennie24 Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 14:54
                tylko pamietajcie ze brzuch spada wlasnie w szpitalu i nie zapomnijcie ze soba
                kremow zabrac Choc wiem z doswaidczenia ze po porodzie sie o tym nie mysli ani
                troszke Ale lepiej zapobiegac niz potem sie martwic szpecacymi bliznami
    • agkz Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 12:44
      W miarę sensowne ceny maja w sklepie www.esentia.pl na Mustelę i nie tylko smile
      Często tam kupuję różne rzeczy, których nie można dorwać w normalnych sklepach.
      A mustelę stosuję od kiedy wiem, że jestem w ciąży, ponieważ po pierwszej, w
      której nie stosowałam żadnych tego typu kosmetyków zostało mi kilka trwałych
      rozstępów na piersiach i pośladkach. Teraz nowych nie ma.
    • leysa Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 14:54
      Ja się smaruję Mustelą i póki co nie mam rozstępów (34tc), chociaż słyszałam,
      że nie zawsze ich pojawienie się zależy od kremu, czasami potrafią wyjsć na dwa
      tygodnie przed porodemsad Zobaczymy. Mam nadzieje, że ich nie będzie, brrr...
      Mustela kosztuje ok. 100 zł. Ja używam już trzeciej, smarując się 1 raz
      dziennie (nie jestem systematyczna). Myślę, że smarując się 2 razy dziennie,
      jak to jest podane w ulotce, trzeba się przygotować na 2 razy taki wydatek.
      Jak dla mnie jedyna wada musteli jest taka, że się strasznie klei po
      posmarowaniu i ja wolę smarować się na noc, bo rano, kiedy tylko coś na siebie
      włożę, to zaraz się przylepia.
      • jennie24 Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 15:02
        Dziewczyny ktore nie maja rozstepow Mam prosbe Napiszcie po porodzie czy nie
        macie nadal czy sie nie pojawily to ja wtedy po 3 razy sie moge smarowac bo
        nowych nie chce miec
        Choc czytalam ze nawet komus w 36tc wyskoczyly
        U mnie niestety po porodzie dopiero przyszly ale mi od razu brzuch spadl
        strasznie a tez sie cieszylam ze nie mam Ale juz sie z nimi dogadalam Tylko
        nowych nie biore smile) o nie

        Tylko jakos nie rozumiem gdzies kiedys czytalam post: A ja mialam i mi same
        zniknely i wielka radosc I to caly byl w nieprzyjemnym tonie
        chyba bajka jak blizna moze sama zniknac
        • naturella Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 15:11
          Mam Mustelę i smaruję się nią wieczorem. Rano smaruję się cała kremem dla
          dzieci Johnsons&Johnsons, fajnie natłuszcza. Próbowałam Fissana, ale po dwóch
          tygodniach stosowania dostałam swędzącej wysypki na udach.
        • honeyboney Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 15:12
          hehe - no nie mam pojęcia jak ale mi tez zginęły rozstępy, a nowe się nie
          pojawiły póki co. Jestem w 36 tc a od 3 miesiaca używam mustelle. Kupiłam tubkę
          200 ml za 95 zł - w aptece - teraz używam dopiero drugą - ta pierwsza starczyła
          mi na 4 miesiace. Jest bardzo wydajny ten krem. A poza tym - tak jak mówię -
          miałam rozstępy na bokach po schudnięciu duuużo czasu przed ciążą a teraz ich
          nie mam i to jest fakt smilesmilesmile
          • jennie24 Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 15:22
            no to fajnie
            choc ja jestem niedowiarkiem ale cuda sie zdarzaja
            a moze tak Ci skora rozciagnela ze ich po prostu teraz nie widac?
            daj znac czy po porodzie nie pojawia sie
            napraawde opakowanie moze wystarczyc az na 4 miesiace? tez jakos mi sie nie
            chce wierzyc ale nie uzywam jeszcze mustelli wiec moge temat jej wydajnosci nic
            powiedziec
            to przeciez na ciaze dwa opakowania zadne koszty jak rozlozyc na miesiace
            • honeyboney Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 15:32
              drogi niedowiarku - mówię jak jest
              a co do rozciągnięcia - w 6 mieisącu nie było widac jeszcze brzucha a blizn już
              nie było
              cud nie cud ważne że mi sie własnie przytrafił
              jedynie zastanawiam sie czy najwieksze zagrozenie rozstepami nie przyjdzie
              właśnie po obniżeniu brzucha - albo po porodzie
              rano wcieram mustelle w brzuch cycki i boki, a wieczorem po wyjściu z kąpieli
              na mokrą skóre nacieram sie oliwką bambino i chodze aż wyschnie
              no i nigdy nie miałam jeszcze tak zadbanej skóry jak terAZ
              • jennie24 Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 15:56
                no to ja sie ciesze bo jakos Tobie bardziej wierze niz tamtej autorce
                a fakt niedowiarek jestem
                pozdrawiam i zycze na dlugie lata takiej gladkkiej skory
              • izzunia Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 16:05
                ja sie chyba podepne... jeszcze przed ciaza stosowalam mustele, chociaz drazni
                mnie jej zapach, ale jakos od pol roku wczesniej maz codziennie wieczorem
                smaruje mi brzuszek, boki i biust (mialam straszne rozstepy). rozstepy sie
                zmniejszyly przestalam je zauwazac. postanowilam potestowac inne kremy i tez
                codziennie wieczorem smarowanko, ale po kilku tygodniach mialam wrazenie, ze
                znowu sie powiekszaja, dlatego teraz glownie stosuje mustele, czasem jakis inny
                krem (penaten, gerber). a co do ceny, to ostatnio chyba staniala, przynajmniej w
                mojej aptece - wczesniej placilam cos ponad 100pln, jakies 2 tygodnie temu za
                takie samo opakowanie zaplacilam niecale 90pln.
                • angelka Re: Mustella jak dziala i jaka cena?? 22.06.05, 21:20
                  Hmm mnie rozstępy pojawiłay sie b. wcześnie, czyba juz w 3 miesiącu. najpierw
                  krótkie sine pręgi a z czasem sie wydłuzyły. tak mniej wiecej po 4 sztkui po
                  obu stronach brzucha po 8-10 cm. gin polecała mi krem vichi ale w aptecebaka
                  namowiła mnie na mustele na rozstepy. Szklany flakonik z dozownikiem cena
                  jakies 94 zł. mialo byc ok, rozstepy mialy zjasniec... Tak więc smarowałam
                  brzuch mustelą, uzupełniałam gerberem i jak na razie to niestety pojwiły sie
                  dwa nowiótkie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka