roleczka11
15.07.05, 14:25
Przeczytałam w wątku pt " jak obliczyć dni płodne" Twoje rady odnośnie
współżycia w celu "zrobienia dzidziusia". Piszesz, że udało Ci się 2 razy od
razu zajść. Ja dopiero przez pierwszy miesiąc mierzę tempkę i bardzo
chciałabym, aby mi się udało, dlatego napisz jeżeli możesz, kiedy najlepiej
się starać: w dniu jednodniowego spadku ( przed skokiem tempki), czy w dniu
skoku?
Bardzo liczę na Twoją pomoc, z góry dziękuję i życzę szczęśliwego rozwiązania
i zdrowego maluszka.
p.S. A tak z ciekawości, bo podobno to teżmożna zaplanować: jakiej płci są
Twoje Skarbki?
Pozdrawiam.