Dodaj do ulubionych

Do rakastan

15.07.05, 14:25
Przeczytałam w wątku pt " jak obliczyć dni płodne" Twoje rady odnośnie
współżycia w celu "zrobienia dzidziusia". Piszesz, że udało Ci się 2 razy od
razu zajść. Ja dopiero przez pierwszy miesiąc mierzę tempkę i bardzo
chciałabym, aby mi się udało, dlatego napisz jeżeli możesz, kiedy najlepiej
się starać: w dniu jednodniowego spadku ( przed skokiem tempki), czy w dniu
skoku?
Bardzo liczę na Twoją pomoc, z góry dziękuję i życzę szczęśliwego rozwiązania
i zdrowego maluszka.
p.S. A tak z ciekawości, bo podobno to teżmożna zaplanować: jakiej płci są
Twoje Skarbki?
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • roleczka11 Re: Do rakastan 15.07.05, 14:46
      ups
    • rakastan Re: Do rakastan 15.07.05, 14:54
      Z tego co pamiętam to zaczynałam współżycie w momencie spadku temperatury i tak
      przez parę dni codziennie, bo cykle mam różne od 28 do 36 dni. Po dniu, albo
      dwóch od spadku temperatury był wyraźny skok. Pamiętam tylko, że przed
      miesiączką tak jak przed owulacją temeratura się trochę obniża. Jeżeli
      zajdziesz w ciążę to temperatura powinna się utrzymywać ta podwyższona na mniej
      więcej równym poziomie, nie powinna spaść w ciągu dwóch tygodni. U mnie tak
      było.
      Sama się już pogubiłam w tym co napisałam, mam nadzieję że mnie zrozumiesz.
      Ewa
    • roleczka11 Re: Do rakastan 15.07.05, 15:04
      Dzięki Ci Kochana bardzo, oczywiście że zrozumiałam.
      Ale niestety, u mnie kilka dni pod rząd chyba nie da rady, dlatego chciałabym
      wyczaić ten najbardziej odpowiedni moment.
      Może mi się uda....
      Jeszcze raz dzięki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka