Dodaj do ulubionych

mam problem......

30.11.05, 13:53
Jestem w 16t.c. wlasnie skonczylam brac antybiotyk i jak to zwykle u mnie
bywa przyplatala sie infekcja...nie wiem czy mozna brac nystatyne dopochwowo
i np smarowac sie clotrimazolem...zwykle to bralam a czy w ciazy mozna?????
Obserwuj wątek
    • luna333 Re: mam problem...... 30.11.05, 14:12
      można i nystatynę i to drugie ale o leczeniu powinien zadecydować gin, więc najpierw się z nim skonsultuj, acz obydwie rzeczy naraz to chyba trochę za dużo
    • goska277 Re: mam problem...... 30.11.05, 17:35
      Ja bralam nystatyne 2razy dziennie,ale lepiej to skonsultuj.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka