editt7 30.11.05, 13:53 Jestem w 16t.c. wlasnie skonczylam brac antybiotyk i jak to zwykle u mnie bywa przyplatala sie infekcja...nie wiem czy mozna brac nystatyne dopochwowo i np smarowac sie clotrimazolem...zwykle to bralam a czy w ciazy mozna????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
luna333 Re: mam problem...... 30.11.05, 14:12 można i nystatynę i to drugie ale o leczeniu powinien zadecydować gin, więc najpierw się z nim skonsultuj, acz obydwie rzeczy naraz to chyba trochę za dużo Odpowiedz Link Zgłoś
goska277 Re: mam problem...... 30.11.05, 17:35 Ja bralam nystatyne 2razy dziennie,ale lepiej to skonsultuj. Odpowiedz Link Zgłoś