e_margot
10.01.06, 09:49
Jestem w 32tc, 3 tygodnie temu miałam skurcze(co 4min dochodzace do 40%),
biore fenoterol (4x1tabl), isoptin(3x) i nospe(3x). Przepisane miałam jeszcze
relanium ale nawet nie myśle tego brać. Wczoraj miałam ktg, do lekarza jestem
umowiona na poniedzialek, chyba że ktg bedzie złe to mam iść wcześniej. Więc
tak: na zapisie trwającym 30min mam 7 "górek" tak 19-22% - i nie wiem co
dalej zrobić? iść wcześniej czy nie niepokoić sie i czekać do pon?