starucha_izergiel
28.01.06, 15:58
Jak to jest. Ciagle czytam, że w takim, czy innym szpitalu narzucana jest
jedna pozycja porodu i basta. Co to znaczy? Jezeli kobieta powie, ze chce
położyć się inaczej, wstać, siąść, czy chodzić, to ją przywiążą jak psa do
budy i nie pozwolą na to?