Dodaj do ulubionych

Proszę o pomoc

08.09.06, 07:59
Zzarzywam od roku tabletki antykoncepcyjne(Mercilon), zrobiłam przerwę 7 -
dniową i nie dostałam okresu, zrobiłam test ciążowy wyszedł negatyny. Czy jest
to mozliwe, może ktoś miał taki przypadek, aby krwaienie nie wystąpiło? A może
zawcześnie aby test ciażowy wykazał obecnosć HCG?
Obserwuj wątek
    • malgosiek2 Re: Proszę o pomoc 08.09.06, 08:09
      Zobacz tutaj
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15080&w=31161660

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka