mama_80
06.11.06, 10:42
Jestem w 28 tyg. i chcialabym sie zapisac do szkoly rodzenia. Nie wiem jednak
czy nie jest to strata czasu, bo slyszalam rozne opinie na ten temat. Jakie
jest wasze zdanie i doswiadczenia??? I jeszcze jedno: czy za szkołe rodzenia
zawsze trzeba placic? Jak tam dzwonilam, to mi powiedzieli, ze musze zaplacic
300 zl.