Gość: magdaK IP: *.* 23.01.02, 18:24 Mam pytanie odnośnie testu ciążowego laboratoryjnego , / badanie krwi/ , a właściwie - kiedy najwcześniej można poddać się temu badaniu, czy trzeba go zrobić rano itd.Z góry dziękuję za odpowiedż.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dorka Re: POMOCY -test ciążowy IP: *.* 23.01.02, 18:26 dlaczego zależy ci na bad.krwi? test apteczny jest skuteczny w 99% i można go zrobić już w kilka dni po zapłodnieniu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magdaK Re: POMOCY -test ciążowy IP: *.* 23.01.02, 18:30 No cóż test apteczny już zrobiłam, nawet dwa jeden wyszedł ujemny a na drugim widoczność drugiej kreseczki jest , no cóż jest prawie niewidoczna i mam wrażenie że sobie coś wmawiam ,nic nie wiem na temat testu krwi , a chciałabym się coś dowiedziećPozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorka Re: POMOCY -test ciążowy IP: *.* 23.01.02, 18:41 laboratoryjny test krwi wykrywa ciążę 7 dni po zapł.Ustala tak samo jak test moczu zawartość hCG.Jak zaszłam w ciążę to najpierw zrobiłam test domowy,który wyszedł pozytywnie.Ale jako niedowiarek powtórzyłam w laboratorium.Dzisiaj mam 5-cio letniego synka.Pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gusiak Re: POMOCY -test ciążowy IP: *.* 25.01.02, 09:45 Nie robiłam testów labolatoryjnych. Pierwszy test apteczny wyszedł negatywnie (byłam załamana ), ale potem doczytałam, że wykrywa ciążę kilka dni po zapłodnieniu. Drugi test (QUICK VIEW) wyszedł już pozytywnie, ale odczekałam dwa tygodnie . Teraz jestem w 20 tygodniu ciąży!!!!!Może po prostu za szybko zabrałaś się do testowania? Trzymam kciuki za tą drugą kreseczke Odpowiedz Link Zgłoś