justi56 10.12.06, 14:24 Jestem w 26 tyg ciąży lekarz podczas badania USG stwierdziła zwiękoną ilość wód płodowych i powiększony żołądek i jelita. Bardzo się martwię o zdrowie dziecka. Czy ktoś może miał podobny przypadek. Bardzo proszę o pomoc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dorotka.k1 Re: powiększony żołądek i jelita u dziecka 10.12.06, 20:49 Nie pomogę, bo nie wiem. Dlaczego nie spytałaś lekarza? Masz prawo dostać wyczepujacą opowiedź na każde pytanie. Zapraszam na forum marcówek: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=40480 Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: do justi 10.12.06, 23:20 U nas tez lekarz na usg stwierdzil powiekszone jelita i brak perystaltyki, duzy obwod brzuszka. Straszyl niedroznością jelit Za jakis tydzień powtórzylismy usg u innego lekarza, który nie potwierdził tej diagnozy. Córka faktycznie urodziła się zdrowa. Proponuje zrobienie drugiego usg u dobrego specjalisty. aga Odpowiedz Link Zgłoś
justi56 Re: do agni 71 11.12.06, 16:52 Bardzo Ci dziękuję za informacje. Własnie takich potrzebowałam. Cały czas mam nadzieję, że narządy nie są jeszcze w pełni ukształtowane i wszystko będzie ok. Za kilka tygodni wybieram się na badania do kliniki. Na narazie została mi tylko gorąca modlitwa. Odpowiedz Link Zgłoś
alicja0 Re: powiększony żołądek i jelita u dziecka 12.12.06, 23:12 ja też tak miałam w poprzedniej ciąży - u córki był powiększony żołądek. USG robiłam u dobrego specjalisty. Powiedział mi jednak (co również potwierdziła gin prowadząca ciążę), że jeszcze w trakcie rozwoju dziecka wszystko może się wyrównać, a jeśli nie, to będzie poród w stosownej klinice i operacja u dziecka. Ostatecznie, drugie USG (po kilku tygodniach) u tego samego specjalisty wykazało, że żołądek owszem duży, ale w granicach normy. Dziś córka ma 2 lata, nie było problemów z żołądkiem Odpowiedz Link Zgłoś
ankaa13 [...] 13.12.06, 00:19 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś