Dodaj do ulubionych

fotelik dla malucha

20.03.07, 17:29
Witam,
właśnie stoję przed dylematem wyboru pierwszego fotelika do samochodu (0-
13kg). Tak naprawdę to niewiem na co należy zwrócicić uwagę przy jego wyborze
aby bezpiecznie służył maluchowi. Wybór jest ogromny a rozpiętość cenowa
jeszcze większa (od 89zł nawet do 750zł). Proszę doświadczone mamy o
wskazówki na co zwrócić uwagę.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • gadoma Z czystym sumieniem polecam Maxi Cosi 20.03.07, 19:47
      Fotelik dla niemowlaka powinien:

      -mieć 3 lub 5 punktowe pasy bezpieczeństwa
      -wysokie i pogrubione boki, żeby maluch się nie turlał( a właściwie jego
      główka)
      -powinien spełniać wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa
      -zdecydowanie kup nowy
      -powinien mieć budkę lub naciągany materiał jak parasol w przypadku słońca,
      deszczu, wiatru
      -jeśli masz odczepianą gondolę wózka, to możesz fotelik doczepić do stelaża(
      ale nie wszystkie pasują można dokupić łącznik tzw. adapter)

      to jest podstawa reszta to zbędne gadżety

      Pozdrawiam



















      Konsultanci: 500-085-620 lub 515-10-88-15 pon-sob 9-18 +48 22 855 08 79 pon-pt
      10-18 email: tosia@tosia.plCentrum Reklamy i Informacji





      eCommerce
      • nan12 Re: Polecam Deltim 20.03.07, 20:02
        Cena przystępna, bez zbędnych gadżetów. Teoretycznie ma służyć do końca
        pierwszego roku, ale o wymianie trzeba pomyśleć wcześniej (zależy w jakim tępie
        maluszek rośnie) więc nie warto aż tak przepłacać.
        Popieram że należy kupić nowy.
        • edzia.79 Re: Polecam chicco 20.03.07, 20:40
          Ja polecam chicco.
          Mysle ze wszystkie foteliki znanych firm sa dobre i cena tez chyba podobna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka