justa95
11.04.07, 13:50
witam, jestem w trzydziestym tygodniu ciązy i moj problem to bezsennosc. nie
mogę zasnąc, utrudniają mi to jakieś dziwne czucie w nogach i prądy które
przez nie przechodzą. zasypiam między 3 a 4 rano. czy też tak miałyście?
znacie na to jakieś sposoby?