Dodaj do ulubionych

bezsenność

11.04.07, 13:50
witam, jestem w trzydziestym tygodniu ciązy i moj problem to bezsennosc. nie
mogę zasnąc, utrudniają mi to jakieś dziwne czucie w nogach i prądy które
przez nie przechodzą. zasypiam między 3 a 4 rano. czy też tak miałyście?
znacie na to jakieś sposoby?
Obserwuj wątek
    • noovaa Re: bezsenność 11.04.07, 14:41
      Uuuu... jak ja tego nienawidziłam... To było takie uczucie jakbym miała w nogach
      za dużo energii..
      Przeważnie klękałam na łóżku i uciskałam tak nogi dłuższy czas.. czasami
      pomagało a jak nie to na siłę próbowałam nie zwracać na to uwagi...Też
      potrafiłam długo nie spać i nie dawałam spać mężowi bo się wierciłam..
    • zuzia381 Re: bezsenność 11.04.07, 14:45
      No niestety znane mi to jest.
      Nic nie poradze.
      Moze pomoga Ci cwiczenia nog,przed spaniem.
      • nat10 Re: bezsenność 11.04.07, 14:54
        to jest syndrom niespokojnych nógsmileja też czasem to mam(32tc),niestety to
        kolejny urok naszego stanu,całe szczeście,że nie każda tak ma.
    • nikitka78 Re: bezsenność 11.04.07, 14:51
      Może spróbuj podłożyć wałek lub poduszkę pod nogi?
    • mmagda34 Re: bezsenność 11.04.07, 19:10
      Ja jestem w 22 tc i zasypiam bez problemów. Natomiast budze sie w nocy 3, 4 nad
      renem i nocke mam z głowy. Nie wiem jak sobie z tym poradzic. Tym bardziej że
      nie chodze ani za wczesnie spac ani za pózno.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka