Dodaj do ulubionych

moja córeczka

20.08.03, 13:15
Jestem w 35 tygodniu ciąży a moja maleńka waży dopiero 2100. Strasznie się o
nia martwię. Przez całą ciążę czułam się dobrze i wszystkie wyniki miałam
rewelacyjne a teraz zaczęło się coć dziać. W 25 tygodniu ciązy mała była duża
a teraz zrobiła się malutka. Wygląda jak dziecko z 32 tygodnia ciąży. Wszyscy
mnie pocieszają ale ja i tak się martwię. Czy może wiecie co to oznacza: BPD,
OFD, AC, FL, AFI, BPP.
Obserwuj wątek
    • anna223 Re: bolące szwy!!! 20.08.03, 13:43
      Witaj!
      Jestem 5 tydzień po porodzie i owszem szwy zewnętrzne miałąm zdjęte p 7 dniach
      były nierozpuszczalne, natomiast te rozpuszczalne mam nadal. Moja ginekolog
      powiedziała, że nie wszystkim kobietom się one rozpuszczają i trzeba je wyjąć
      mechanicznie np. podczas kolejnej wizyty kontrolnej.
    • anna223 Re: moja córeczka 20.08.03, 13:46
      Nie martw się na zapas. Do szkoły rodzenia chodziłam z dziweczyną której
      wyuliczono, że jej maluszek waży 2300 w 38 tygodniu a potem spotkałyśmy się w
      szpitalu ( bo obie rodziłyśmy w tym samym czasie) i dziewczynka ważyła 3400.
      Masz jeszcze 5 a może nawet 7 tygodni, śpij, jedz, relaksuj się, a maluszek
      będzie nabierał sił i wszystko będzie dobrze.
    • mimka21 Re: moja córeczka 20.08.03, 14:40
      Hej tam, nie martw sie na zapas. Ja mialam robione USG w 37 tygodniu i pani
      doktor stwierdzila, ze mala jest tak >>upchana<<, ze bardzo trudno ja
      pomierzyc, wiec to USG nie jest juz miarodajne. Powiedziala ze waga jest
      pomiedzy 2800 a 3400, czyli spora rozbieznosc, nieprawdaz?
      • edytek1 Re: moja córeczka 20.08.03, 15:17
        Usg to tylko pomiar orientacyjny! Moja córka miala być ogromna w 36 tygodniu
        w/g usg ważyła 4100 a urodziła się w 38 z wagą 3460 i 57 cm. Tak, że się nie
        przejuj jedz, pij, śpij to twoje ostatnie chwile spokoju.
    • nika28wawa Re: moja córeczka 20.08.03, 21:20
      Nie martw się . USG nie jest miarodajne. Po pobycie w szpitalu upewniłam się
      żę jest ogromna różnica między tym co podaje usg a jakie dziecko się rodzi.
      Moja mała w zeszłym tygodniu ważyła 2700 a teraz 3200. Nie uważasz że trochę
      za szybko przytyła jak na 1 - 1,5 tygodnia? To bzdura. Najważniejsze jest że
      jest zdrowa. W szpitalu naoglądałam się tych maleństw dosyta. TE najmniejsze
      dzieci sa super, cudowne. Takie maleńkie i śliczne. Nie martw się na pewno
      waga maleśńtwa jeszcze się zmieni. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz.
      Trzymaj się i odżywiaj zdrowo.
      Monika i jej wiercipięta.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka