Dodaj do ulubionych

Witaminki:)

15.02.08, 14:08
Hej! Obecnie jestem w 20tc i biorę prenatal. Mam pytanie czy to
wystarczy czy może bierze się coś jeszcze dodatkowo?
Obserwuj wątek
    • mirabelka.k Re: Witaminki:) 15.02.08, 14:50
      moim zdaniem to wystarczy a jak nie jestes do tego przekonana
      zapytaj lekarza
    • annubis74 Re: Witaminki:) 15.02.08, 18:16
      Po pierwsze nawet witaminy powinno sie brać po konsultacji z
      lekarzem - niektóre WITAMINY W NADMIARZE SZKODZĄ NP. WITAMINA A i E.
      Po drugie każdy tego rodzaju preparat zawiera pełen zestaw a nawet
      więcej
      po trzecie prawie na każdym jest napisane ze jest to suplement
      diety, który nie może zastąpić pełnowartościowej diety
      po czwarte zwykle na ulotce jest napisane żeby nie łączyć z innymi
      preparatami a jeśli już to po konsultacji z lekarzem
      po piąte - ile preparatów chciałabyś brać i po co?
    • anik1980 Re: Witaminki:) 15.02.08, 21:07
      Zgadzam się z przedmówczyniąsmile Witaminy w nadmarze szkodzą. Poza tym
      są to witaminy syntetyczne i nie zastąpią zbilansowanej diety.
      Wszytskie suplementy diety dla ciężarnych zawierają wystarczającą
      ilość witamin jednak niektóre z preparatów witaminowych nie
      zawierają jodu. Ja dodatkowo zażywałam jodid-na receptę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka