aga3227 15.02.08, 14:08 Hej! Obecnie jestem w 20tc i biorę prenatal. Mam pytanie czy to wystarczy czy może bierze się coś jeszcze dodatkowo? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mirabelka.k Re: Witaminki:) 15.02.08, 14:50 moim zdaniem to wystarczy a jak nie jestes do tego przekonana zapytaj lekarza Odpowiedz Link Zgłoś
annubis74 Re: Witaminki:) 15.02.08, 18:16 Po pierwsze nawet witaminy powinno sie brać po konsultacji z lekarzem - niektóre WITAMINY W NADMIARZE SZKODZĄ NP. WITAMINA A i E. Po drugie każdy tego rodzaju preparat zawiera pełen zestaw a nawet więcej po trzecie prawie na każdym jest napisane ze jest to suplement diety, który nie może zastąpić pełnowartościowej diety po czwarte zwykle na ulotce jest napisane żeby nie łączyć z innymi preparatami a jeśli już to po konsultacji z lekarzem po piąte - ile preparatów chciałabyś brać i po co? Odpowiedz Link Zgłoś
anik1980 Re: Witaminki:) 15.02.08, 21:07 Zgadzam się z przedmówczynią Witaminy w nadmarze szkodzą. Poza tym są to witaminy syntetyczne i nie zastąpią zbilansowanej diety. Wszytskie suplementy diety dla ciężarnych zawierają wystarczającą ilość witamin jednak niektóre z preparatów witaminowych nie zawierają jodu. Ja dodatkowo zażywałam jodid-na receptę. Odpowiedz Link Zgłoś