Dodaj do ulubionych

W jakim proszku pierzecie ciuszki od Maleństwa?

24.04.08, 08:48
Witam,
Zastanawiam się nad kupnem proszku do prania. Gdyż muszę pomału zacząć prać te
wszystkie rzeczy które kupiłam dla Maleństwa.
Jaki proszek polecacie?Pytałam się moich koleżanek - ich zdanie jest różne.
Jedne piorą w normalnym proszku a drugie w specjalnych dla niemowląt. Jakie
jest wasze zdanie na ten temat?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • liwilla1 Re: Lovella 24.04.08, 09:00
      mniej wiecej do 9 miesiaca pralam ciuszki synka w tym proszku. potem zaczelam
      prac z naszymi w rexie (lubie zapach tego proszku) albo persilu, uczulenia nie
      bylo.
      • edzia.79 Re: Lovella 24.04.08, 09:17
        9 mies i nadal w nim piore (w mleczku) a ubranka ladnie pachna tak dzidziusiowo smile)
    • wrednamadzia Dzidziuś 24.04.08, 09:36
      Dzidziuś, czasem w Lovella
    • kasia2705 W normalnym 24.04.08, 09:41
      a w zasadzie glownie w plynie do prania perla, choc nie tylko,
      zawsze z dodatkowym plukaniem. W rodzinie nie ma historii alergii,
      sykowi tez tak pralam i chyba, ze zaobserwuje u malej problemy
      skorne to nie zamierzam inwestowac w specjalne proszki
    • margot_s Re: W jakim proszku pierzecie ciuszki od Maleństw 24.04.08, 10:07
      Prałam w różnych proszkach dla dzieci, bo Mateuszek miał na
      większość uczulenie. Niestety na Lovellę też miał, choć mi osobiście
      nie odpowiadał też jej zapach. W końcu wyprałam w najtańszym (no
      prawie) "dzidziusiu" i ani plamki ani krosteczki, choć pani doktor
      już podejrzewała alergię pokarmową. Na szczęście z najgorszej
      postaci alergii już wyrósł (ma 3 lata) i mogę stosować Persil
      Sensitive. Próbowałam, czy mogę już stosować zwykłe Ariele i Viziry,
      ale niestety jego skóra wyglądała strasznie. Polecam "Dzidziusia".
      We wrześniu urodzi się mój drugi skarb i też zamierzam stosować.
      Pierwszym objawem alergii były czerwone plamki na ciele.
      Polecam raczej stosowanie płynu do prania na początek i podwójne
      płukanie, choć życzę, żeby twój skarb nie był uczulony.
      Pozdrawiam,
      Gosia
    • sugarbox Re: W jakim proszku pierzecie ciuszki od Maleństw 24.04.08, 10:43
      Kiedyś Jelp, potem tańszy Bobas - nie ma różnicy, tylko cenowasmile
      • pfrk1 Re: W jakim proszku pierzecie ciuszki od Maleństw 24.04.08, 11:04
        Polecam Jelp. Mi kiedys doradzil go lekarz dermatolog, nawet dla doroslych z problemami skornymi. Odradzal wszstkie "klasyczne" jako naszpikowane tylko chemia.
    • kasienka_28 Re: W jakim proszku pierzecie ciuszki od Maleństw 24.04.08, 11:07
      Vizir od poczatku
      • barabasia2 Re: W jakim proszku pierzecie ciuszki od Maleństw 24.04.08, 11:16
        płyn Lovela. Doprało mi nawet stare plamy po zupkach smile

        Polecam!
    • sing11 Re: W jakim proszku pierzecie ciuszki od Maleństw 24.04.08, 14:25
      Prałam w Jelpie.
      • zuza0481 Re: W jakim proszku pierzecie ciuszki od Maleństw 24.04.08, 21:55
        Polecam Jelp.
        • mycha79 Re: W jakim proszku pierzecie ciuszki od Maleństw 24.04.08, 22:13
          jelp a jak skończyła roczek persil sensitiv. Lovella mi nie pasowała
          zapachowo.
          • karol-cia23 dzidzius 24.04.08, 22:26

    • gombek Re: W jakim proszku pierzecie ciuszki od Maleństw 24.04.08, 22:40
      Jelp - niestety od 7 lat. Wszystko inne sprawia, że dziecko ma podrażnioną skórę
      a w radykalniejszych przypadkach pokrzywkę sad
      • kati792 Re: W jakim proszku pierzecie ciuszki od Maleństw 24.04.08, 22:53
        Bobas-najtańszy i dobry.Przy pierwszym dziecku prałam właśnie w nim,teraz też
        zamierzam.Tak do trzech m-cy,a potem w normalnym vizirze.
    • kasiak37 Re: W jakim proszku pierzecie ciuszki od Maleństw 24.04.08, 23:12
      tu gdzie mieszkam nie ma specjalnych prszkow dla dzieci.Od urodzenia pralam w
      persilu sensitive,arielu sensitive i plukalam w bialym lenorze.
    • artdesign84 yelp/vizir 25.04.08, 00:49
      zależy jak czas i kasa pozwalały
      • insomnia0 jelp+ płyn do płukania rowniez jelpa 25.04.08, 09:06
        piore w proszku i dwa razy płucze w jelpiesmile ślicznie pachnie dzieciowosmile
    • danielka25 Dzidziuś do białego i do koloru;-) 25.04.08, 09:40
      Biorąc pod uwagę, że dziecko może uczulić się na każdy proszek niemowlęcy, postanowiłam zacząć od tańszego, rodzimego produktusmile Jak coś bedzie nie tak, będę szukać dlaej. Pozdrawiam!
    • dodi_b Lovela 25.04.08, 09:46
      Lovela bo po innych łącznie z yelp'em było uczulenie uncertain
    • arte10 Re: W jakim proszku pierzecie ciuszki od Maleństw 25.04.08, 10:00
      Od samego początku uzywam Persil Sensitive i płyn do płukania Lenor
      sensitiv są super, proszek spiera bez problemu wszelkie plamy a mały
      nie ma żadnego uczulenia. Kiedy mały był w szpitalu a ma 2,5 m-ca to
      ciuszki były brudne od piochtaniny (fioletowy roztwór) i prałam
      wtedy w lovelli skutek: jest za słaba żadne plamy nie puściły
      musiałam gotować używając lepszego proszku po czym trzy razy jeszcze
      płukałam.
    • siasiunia1 Re: W jakim proszku pierzecie ciuszki od Maleństw 25.04.08, 18:29
      ja najpierw w loveli pralam ale mała sie zrobiła alergiczna i źle reagowała dlatego przerzuciłam się na jelpa.
    • agata688 Re: W jakim proszku pierzecie ciuszki od Maleństw 25.04.08, 19:08
      od poczatku piore w jelp soft(od razu ze srodkiem zmiekczajacym).zamierzam
      uzywac do roku.
      kuzynka pierze w dzidziusiu i jak dla mnie zapach odrazajacy(ale to oczywiscie
      kwestia gustu)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka