agg3 Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 29.08.08, 18:41 20 kg. przed ciaza 68, na koniec 88, po wyjsciu ze szpitala 75, teraz jakies 72. Odpowiedz Link Zgłoś
aga.r.72 +11kg 29.08.08, 18:57 ja też szybko tyłam i szybko było widać po mnie ciążę, ale od 7 miesiąca przestałam przybierać. Miałam obawy, czy jest ok, skoro nie przybieram, ale lekarz mnie uspokoił i faktycznie wszystko było dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
eewa27 Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 29.08.08, 19:08 przytyłam 10 po porodzie straciłam 10 a po jakimś czasie straciłam jeszcze parę kilo zwłaszcza,że moje maleństwo jest ruchliwe. Teraz jestem w 9 miesiącu i przytyłam tylko 5kg martwi mnie to ale lekarz mówi ,że jest ok Odpowiedz Link Zgłoś
ewcia1980 Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 29.08.08, 19:46 Pierwsza ciąże zaczełam z waga 55kg i w sumie do ok 20tc miałam taka sama wage. W ciągu kolejnych 4 miesiecy przytyłam 15kg i w dniu porodu wazyłam 70kg. Druga ciąże zaczełam z nadbagażem kilogramowym (wazyłam 59kg) i juz do tej chwili (15tc) przytyłam 2kg. Specjalnie sie jednak nie stresuje, bo wiem, ze bede w stanie wrócic do wagi odpowiadajacej mi czyli 55kg. Odpowiedz Link Zgłoś
angi223 +27kg 29.08.08, 22:39 Ja rzygałam do 7 m-ca i przytyłam 27kg. 6 m-cy po porodzie wróciłam do wagi 59kg, tylko skóra na brzuchu nadal niezbyt piękna nistety. Takie uroki ciąży... nie martw się wagą, bo nie warto Odpowiedz Link Zgłoś
2122joan Re: 20-24-22 30.08.08, 02:07 trzy ciaze prawie zawsze tyle samo tylam do 24 kilo do 15 tygodnia prawie nic a pozniej to co tydzien wiecej .Moi chlopcy 3310,3400,3300.Wage zawsze udawalo mi sie zrzucic,niema sie co spieszyc z odchudzaniem bo pozniej wszystko wisi.Ja zawsze czekalam okolo pol roku z jakim kolwieg odchudzaniem. A w ciazy waga niewarto zabardzo sie przejmowac. Najwarzniejsze zdrowe dziecko. Odpowiedz Link Zgłoś
tika.1980 Re: 20-24-22 30.08.08, 10:00 niema sie co > spieszyc z odchudzaniem bo pozniej wszystko wisi.Ja zawsze czekalam > okolo pol roku z jakim kolwieg > odchudzaniem. Traciłam na wadze bardzo szybko. Po pierwszej ciąży do swojej wagi wróciłam po 6 tygodniach. Po drugiej po 7 dniach. I nic mi nie wisi Nawet brzuszek mam jędrny i żadnych rozstępów. Nie ma co generalizować. Odpowiedz Link Zgłoś
agniesia21_wr Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 30.08.08, 12:34 Mam 170 cm wzrosty startowałam z wagi 51,7, w dniu porodu 38 tydzień ważyłam 60,5kg, po 3 dniach po porodzie wazylam 54kg a teraz czyli 2 miesiace po porodzie i waże 48,7 kg i brzuch mam wklęsły a pierią nie karmiłam wogole Odpowiedz Link Zgłoś
asiat99 Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 30.08.08, 13:23 W ciąży plus 5 kilo a po porodzie minus 8. Byłam w ciąży tragicznie chuda. Skóra, kości i brzuch. Odpowiedz Link Zgłoś
elske Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 30.08.08, 15:23 W pierwszej ciazy przytylam 20kg.Pol roku po porodzie wrocilam do wagi 56kg,ale za to barzo scudlam w biodrach i udach,ze ubrania sprzed ciazy spadaly mi z tylka. Teraz urodzilam drugie dziecko.Startowalam z waga 66kg,W dniu porodu wazylam 90 kg.Za tydzien syn konczy 4 miesiace,a ja waze 66kg i nadal chudne.Nie trzymam diety,planuje zaczac cwiczyc,za to karmie tylko piersia. Za to juz wiem ,ze po porodzie musze uwazac na zbedne kilogramy "zlapane" zima.Bo pozniej to na wiosne nie moglam tych kilogramow zrzucic. Odpowiedz Link Zgłoś
eyes69 +17, po porodzie zeszlo 9kg 30.08.08, 18:35 Startowalam z waga 50 kilo. Nie mialam mdlosci ani wymiotow, wiec zadne kilogramy mi nie ubyly. Przez pierwsze 3 miesiace nic nie przybralam na wadze. Teraz waze 48/49 i nie moge dotrzec do 50. Odpowiedz Link Zgłoś
delfina77 Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 30.08.08, 18:48 Ja przed ciaza wazylam 62 kg, przez pierwsze 3 miesiace nie przybralam nic ale potem nadrobilam straty i w dniu porodu wazylam 80 Dziesiec kilo mniej mialam wychodzac ze szpitala a po pol roku wrocilam do wagi sprzed ciazy. Teraz znow jestem w ciazy ale nie pamietam ile wazylam na poczatku, w kazdym razie nie boje sie, ze nie zrzuce bo to tylko kwestia czasu i aktywnosci. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
siasiunia1 Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 01.09.08, 11:48 ciążę zaczęłam w wadze 48 kilo a skończyłam na 60-61. Pewnie i bym przybrała wiecej gdyby nie dieta cukrzycowa. Ale moja waga wzrastałą skokowo. W 16 t miałam zatrucie ciażowe, schudłam jak nie wiem bo przez tydzień nic do buzi włożyć nie mogłam ale i tak miałam 3 kg do przodu. W 20 tc juz miałam 5 kg do przodu a przy moim wzroście (159 cm) 5 kilo to więcej niż przy wysokiej dziewczynie Ale nawet jak teraz patrzę na zdjecia wieloryba nie przypominałam. Raczej taką piłkę dmuchaną z cienkimi rączkami Ale ponieważ nie miałam oprócz tej cukrzycy większych problemów to się dużo ruszałam - spacery, pływanie etc. Teraz 10 miesięcy po porodzie mam znowu wagę 48. nie martw się - część wagi to brzuch, woda w organiźmie etc. Powodzenia życzę Odpowiedz Link Zgłoś
simonkapl Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 01.09.08, 12:08 W obu ciazach 10 kg. Odpowiedz Link Zgłoś
afrodyta190 Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 01.09.08, 20:19 w pierwszej ciazy przytylam 24 kg,pol roku po porodzie wazylam tyle ile przed ciaza teraz jestem w 30 tc,przytylam 8,5 kg Odpowiedz Link Zgłoś
anneczka78 Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 02.09.08, 12:42 23 kg, a w 4 miesiące po porodzie miałam swoją wagę i wymiary (no w pasie mam nieco więcej niż przed ciążą). Odpowiedz Link Zgłoś
joasija Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 02.09.08, 21:00 26 kilo;/, ale szybko wróciłam do dawnej wagi :0 Odpowiedz Link Zgłoś
karolina-81 12,5 kg 02.09.08, 21:02 a po 6 tyg. już miałam wagę sprzed porodu :] Odpowiedz Link Zgłoś
bafilek Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 02.09.08, 22:13 W pierwszej ciąży 21 kg, w drugiej 14 (kontrolowałam ilość jedzenia). Odpowiedz Link Zgłoś