Dodaj do ulubionych

Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po porodzie

    • agg3 Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 29.08.08, 18:41
      20 kg. przed ciaza 68, na koniec 88, po wyjsciu ze szpitala 75,
      teraz jakies 72.
    • aga.r.72 +11kg 29.08.08, 18:57
      ja też szybko tyłam i szybko było widać po mnie ciążę, ale od 7 miesiąca
      przestałam przybierać. Miałam obawy, czy jest ok, skoro nie przybieram, ale
      lekarz mnie uspokoił i faktycznie wszystko było dobrze.
    • eewa27 Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 29.08.08, 19:08
      przytyłam 10 po porodzie straciłam 10 a po jakimś czasie straciłam jeszcze parę
      kilo zwłaszcza,że moje maleństwo jest ruchliwe. Teraz jestem w 9 miesiącu i
      przytyłam tylko 5kg martwi mnie to ale lekarz mówi ,że jest ok
    • ewcia1980 Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 29.08.08, 19:46
      Pierwsza ciąże zaczełam z waga 55kg i w sumie do ok 20tc miałam taka
      sama wage. W ciągu kolejnych 4 miesiecy przytyłam 15kg i w dniu
      porodu wazyłam 70kg.
      Druga ciąże zaczełam z nadbagażem kilogramowym (wazyłam 59kg) i juz
      do tej chwili (15tc) przytyłam 2kg.
      Specjalnie sie jednak nie stresuje, bo wiem, ze bede w stanie wrócic
      do wagi odpowiadajacej mi czyli 55kg.
    • angi223 +27kg 29.08.08, 22:39
      Ja rzygałam do 7 m-ca i przytyłam 27kg. 6 m-cy po porodzie wróciłam do wagi
      59kg, tylko skóra na brzuchu nadal niezbyt piękna nistety. Takie uroki ciąży...
      nie martw się wagą, bo nie warto
      • 2122joan Re: 20-24-22 30.08.08, 02:07
        trzy ciaze prawie zawsze tyle samo tylam do 24 kilo do 15 tygodnia
        prawie nic a pozniej to co tydzien wiecej .Moi chlopcy
        3310,3400,3300.Wage zawsze udawalo mi sie zrzucic,niema sie co
        spieszyc z odchudzaniem bo pozniej wszystko wisi.Ja zawsze czekalam
        okolo pol roku z jakim kolwieg
        odchudzaniem.
        A w ciazy waga niewarto zabardzo sie przejmowac.
        Najwarzniejsze zdrowe dziecko.
        • tika.1980 Re: 20-24-22 30.08.08, 10:00
          niema sie co
          > spieszyc z odchudzaniem bo pozniej wszystko wisi.Ja zawsze czekalam
          > okolo pol roku z jakim kolwieg
          > odchudzaniem.
          Traciłam na wadze bardzo szybko. Po pierwszej ciąży do swojej wagi wróciłam po 6
          tygodniach. Po drugiej po 7 dniach. I nic mi nie wisi smile Nawet brzuszek mam
          jędrny i żadnych rozstępów. Nie ma co generalizować.
    • agniesia21_wr Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 30.08.08, 12:34
      Mam 170 cm wzrosty startowałam z wagi 51,7, w dniu porodu 38 tydzień ważyłam
      60,5kg, po 3 dniach po porodzie wazylam 54kg a teraz czyli 2 miesiace po
      porodzie i waże 48,7 kg i brzuch mam wklęsły a pierią nie karmiłam wogolesmile
      • asiat99 Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 30.08.08, 13:23
        W ciąży plus 5 kilo a po porodzie minus 8. Byłam w ciąży tragicznie
        chuda. Skóra, kości i brzuch.
        • elske Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 30.08.08, 15:23
          W pierwszej ciazy przytylam 20kg.Pol roku po porodzie wrocilam do wagi 56kg,ale
          za to barzo scudlam w biodrach i udach,ze ubrania sprzed ciazy spadaly mi z tylka.
          Teraz urodzilam drugie dziecko.Startowalam z waga 66kg,W dniu porodu wazylam 90
          kg.Za tydzien syn konczy 4 miesiace,a ja waze 66kg i nadal chudne.Nie trzymam
          diety,planuje zaczac cwiczyc,za to karmie tylko piersia.

          Za to juz wiem ,ze po porodzie musze uwazac na zbedne kilogramy "zlapane"
          zima.Bo pozniej to na wiosne nie moglam tych kilogramow zrzucic.
    • eyes69 +17, po porodzie zeszlo 9kg 30.08.08, 18:35
      Startowalam z waga 50 kilo.
      Nie mialam mdlosci ani wymiotow, wiec zadne kilogramy mi nie ubyly.
      Przez pierwsze 3 miesiace nic nie przybralam na wadze.

      Teraz waze 48/49 i nie moge dotrzec do 50. uncertain
    • delfina77 Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 30.08.08, 18:48
      Ja przed ciaza wazylam 62 kg, przez pierwsze 3 miesiace nie przybralam nic ale
      potem nadrobilam straty i w dniu porodu wazylam 80smile Dziesiec kilo mniej mialam
      wychodzac ze szpitala a po pol roku wrocilam do wagi sprzed ciazy. Teraz znow
      jestem w ciazy ale nie pamietam ile wazylam na poczatku, w kazdym razie nie boje
      sie, ze nie zrzuce bo to tylko kwestia czasu i aktywnosci. Pozdrawiamsmile
    • siasiunia1 Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 01.09.08, 11:48
      ciążę zaczęłam w wadze 48 kilo a skończyłam na 60-61.
      Pewnie i bym przybrała wiecej gdyby nie dieta cukrzycowa.
      Ale moja waga wzrastałą skokowo. W 16 t miałam zatrucie ciażowe, schudłam jak nie wiem bo przez tydzień nic do buzi włożyć nie mogłam ale i tak miałam 3 kg do przodu.
      W 20 tc juz miałam 5 kg do przodu wink a przy moim wzroście (159 cm) 5 kilo to więcej niż przy wysokiej dziewczynie wink Ale nawet jak teraz patrzę na zdjecia wieloryba nie przypominałam. Raczej taką piłkę dmuchaną z cienkimi rączkami wink
      Ale ponieważ nie miałam oprócz tej cukrzycy większych problemów to się dużo ruszałam - spacery, pływanie etc.
      Teraz 10 miesięcy po porodzie mam znowu wagę 48.
      nie martw się - część wagi to brzuch, woda w organiźmie etc.
      Powodzenia życzę
    • simonkapl Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 01.09.08, 12:08
      W obu ciazach 10 kg.
      • afrodyta190 Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 01.09.08, 20:19
        w pierwszej ciazy przytylam 24 kg,pol roku po porodzie wazylam tyle ile przed ciaza
        teraz jestem w 30 tc,przytylam 8,5 kg
    • wesola01 +18kg, po 3 tyg zostalo +9kg 02.09.08, 09:16
    • anneczka78 Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 02.09.08, 12:42
      23 kg, a w 4 miesiące po porodzie miałam swoją wagę i wymiary (no w pasie mam
      nieco więcej niż przed ciążą).
      • joasija Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 02.09.08, 21:00
        26 kilo;/, ale szybko wróciłam do dawnej wagi :0
    • karolina-81 12,5 kg 02.09.08, 21:02
      a po 6 tyg. już miałam wagę sprzed porodu :]
    • bafilek Re: Ile przytyłyście w ciąży- do dziewczyn po por 02.09.08, 22:13
      W pierwszej ciąży 21 kg, w drugiej 14 (kontrolowałam ilość jedzenia).
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka