gochagocha
19.11.03, 21:51
Ze wzgledu na pewne okolicznosci (dwunaczyniowa pepowina) pan dr Kudła
zaproponowal bym zostala jego pacjentka i rodzila pod jego "okiem" w Klinice
w Katowicach.
Bardzo prosze dziewczyny prowadzone w ciazy przez pana doktora o opinie.