edta1
17.12.03, 11:33
biorę trzy razy dziennie i czuję się potwornie-wzdęcia i osłabienie rumianek reni i espumisan nie pomaga czy wy tez to przechodziłyście i co z tym zrobiłyście. Brzuch mi puchnie a ja nie mogę nic jeść.Jestem w 6-tym tygodniu ciąży
pozdrawiam