Dodaj do ulubionych

przedszkola w Piasecznie i oklicy

02.03.04, 16:39
witam,
chcialbym prosic o pomoc w kwestii wyboru przedszkola w Piasecznie i okolicy,
robilem juz jakies rozeznanie, ale nie jestem zbyt przekonany do zadnego
konkretnego. jesli ktos moze polecic przedszkole, do ktorego wysyla swoje
dziecko, to bede zobowiazany.
Obserwuj wątek
    • lujzi Re: przedszkola w Piasecznie i oklicy 02.03.04, 21:56
      Witam, Moje 2 córki chodzą do Przedszkole Świat Bajek na Julianowska od 2 lat i
      jestem bardzo zadowolona. Ale wiem ze juz nie ma miejsc na wrzesień. Jednak
      warto zobaczyć, zapisac się na liście, dlatego że zawsze ktoś zrezygnuje w
      ciągu roku.
      Wcześniej one chodziły do Kleks (Jana Pawła) - nie polecam.
      Miś - nie jest żle tylko że mają mały budynki.
      Kulfon - nie byłam, ale koleżanka opowiadała że to jest w mieszkaniu.
      W Pyrach jeszcze jest Leśny - NIE! drogi i nie przyjemna
      Zielona Ciuchcia na Pelikanów - dobra ale podobno dosyć droga w porównaniu do
      innych.
      Supełek - mi się nie podobał że nie jest zaadoptowane dla dzieci, dużo jest
      schodów.
      Tyle ale mogę opowiedzić na konkretne pytania.
      Lujzi
      • basiaurban Re: przedszkola w Piasecznie i oklicy 07.03.04, 00:43
        A dlaczego nie polecasz "Kleksa"?

        -------
        Moja Karolka
      • promyczek26 Re: przedszkola w Piasecznie i oklicy 10.03.05, 19:39
        Możesz napisac dlaczego nie polecasz "KLEKSA "? Mam zamiar oddać tam dziecko i
        potrzebuję informacji
        Kasia
    • asiaap Re: przedszkola w Piasecznie i oklicy 04.03.04, 13:06

      Doswiadczen z tymi placowkami nie mam ale moze cos sie przyda
      pozdrawiam
      asia

      PIASECZNO
      Placówki oświatowe
      · Przedszkole Nr 1
      Piaseczno, 05-500, ul. Kauna 4, tel. (22) 756 76 63
      · Przedszkole Nr 2
      Piaseczno - Zalesinek, 05-502, ul. Longinusa 25, tel. (22) 756 77 67
      · Przedszkole Nr 3
      Piaseczno - Zalesie Dolne, 05-501, ul. Jaworowa 4, tel. (22) 756 77 56
      · Przedszkole Nr 4
      Piaseczno, 05-500, ul. Fabryczna 9, tel. (22) 756 78 65
      · Przedszkole Nr 5
      Piaseczno, 05-500, ul. Szkolna 18, tel. (22) 756 22 18
      · Przedszkole Nr 6
      Piaseczno - Głosków, 05-503, ul. Parkowa 8, tel. (22) 756 81 82
      · Przedszkole Nr 7
      Zalesie Górne, 05-540, ul. Sarenki 20, tel. (22) 756 52 06
      · Przedszkole Nr 8
      Piaseczno - Zalesie Dolne, 05-501, ul. Księcia Józefa 19, tel. (22) 756 79 87
      · Przedszkole Nr 9
      Piaseczno, ul. Przesmyckiego 100/101, tel. (22) 756 22 97
      · Przedszkole Nr 10
      Piaseczno, ul. Sierakowskiego 11, tel. (22) 757 02 29

      · Prywatne Przedszkole nr 1
      ul. Spokojna 11 A Piaseczno tel. 756 81 45
      · Prywatne Przedszkole Jaś i Małgosia
      ul. Główna 11 Żabeieniec tel. 606 223 935
      · Niepubliczne Przedszkole Kleks
      ul. Granitowa 13 tel. 757 45 25
      · Niepubliczne Przedszkole Świat Bajek
      ul. Julianowska 67b Piaseczno tel. 600 429 247
      · Przedszkole Niepubliczne Stonoga
      ul. Zielona 9 Piaseczno tel. 605 600 763
      · Niepubliczne Przedszkole Kleks
      ul. Jana Pawła II 36 Piaseczno tel. 757 45 25
      · Prywatne Przedszkole Muzyczne Bajka nr 2
      ul. 17 Stycznia 5a Piaseczno tel. 715 52 07
      · Rodzinne Przedszkole
      ul. Sarenki 11 Zalesie Górne tel. 757 86 06
      · Przedszkole Niepubliczne Miś
      ul. Słoneczny Sad 1 tel. 602 361 328
      · Przedszkole Niepubliczne Miś
      ul. Szafirowa 16 Piaseczno tel. 602 361 328
      · Prywatne Przedszkole Joanna
      ul. Albatrosów 26/4 Piaseczno tel. 701 83 80
    • na4 Re: przedszkola w Piasecznie i oklicy 05.03.04, 15:09
      Moje dziecko chodzi do Kulfona na Warszawskiej. Przedszkole jest kameralne.Dla
      mojego dziecka mniejsza liczba dzieci w przedszkolu jest lepsza .Nie widzę nic
      w tym złego, że jest w mieszkaniu. Przedszkole ma duży plac zabaw, miłe
      starające się ciocie, pyszne jedzonko. Są rózne opinie na temat przedszkoli
      jedni się jednymi zachwycają a inni wręcz przeciwnie.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=587&w=7774093&a=7774093.
      Najlepiej samemu obejrzec a potem przyjśc z dzieckiem.
      • kuba1005 Re: przedszkola w Piasecznie i oklicy 08.03.04, 13:03
        na4 napisała:

        > Moje dziecko chodzi do Kulfona na Warszawskiej. Przedszkole jest
        kameralne.Dla
        > mojego dziecka mniejsza liczba dzieci w przedszkolu jest lepsza .Nie widzę
        nic
        > w tym złego, że jest w mieszkaniu. Przedszkole ma duży plac zabaw, miłe
        > starające się ciocie, pyszne jedzonko. Są rózne opinie na temat przedszkoli
        > jedni się jednymi zachwycają a inni wręcz przeciwnie.
        > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=587&w=7774093&a=7774093.
        > Najlepiej samemu obejrzec a potem przyjśc z dzieckiem.


        gwoli ścisłoći, przedszkole Kulfon nie znajduje się w mieszkaniu, ale
        faktycznie w bloku. Lokal na to przedszkole wygląda na całkowicie przebudowany
        na potrzeby przedszkola ( małe toalety, brak schodów itp ). Byliśmy i
        widzieliśmy.

        Kuba
    • almira Re: przedszkola w Piasecznie i oklicy 05.03.04, 17:41
      A jesteś pewny, że chcesz zapisać dziecko do przedszkola w Piasecznie? Pytam
      dlatego, że my mieszkamy w Piasecznie, ale dziecko chodzi do przedszkola w
      Warszawie (na Mokotowie) przy naszej pracy. W ten sposób nie wytracamy cennego
      czsu rano na wysokości Piaseczna, które jest potrzebne na odprowadzenie dziecka
      a z powrotem po odbiór dziecka mamy tylko 2-3 minuty z firmy do przedszkola.
      Zanim podjęliśmy taką decyzję myśleliśmy o przedszkolu Miś, ale w naszym
      przypadku długo pracując przy fakcie, że to przedszkole jest czynne do 19:00
      (bodajże)zawsze wpadalibyśmy po dziecko pod koniec pracy przedszkola a tak
      wiedząc, że nasze przedszkole jest czynne tylko do 17:00 (państwowe) któreś z
      nas musi się zebrać i tak zaplanować swoją pracę danego dnia, żeby zdążyć.
      • akara2 Re: przedszkola w Piasecznie i oklicy 16.09.04, 14:44
        a co sądzicie o przedszkolu Leśnym na Bażanciej. chciałabym uzyskać informacje
        od rodziców, których dzieci rzeczywiście tam chodziły/chodzą.
      • kluska25 Do Almiry. 16.09.04, 20:01
        Hej ja też jestem z Piaseczna a moja córka chodzi do przedszkola w Warszawie i
        też na Mokotowie.Moge poznać ulicę na jakiej znajduje się przedszkole?Może
        razem chodzą.Magda i Kasia
        • almira Re: Do Kluski25 17.05.05, 11:23
          Moje chodzi do przedszkola przy Gruszczynskiego na Służewcu.
      • mmm181 Re: przedszkola w Piasecznie i oklicy 08.03.05, 15:34
        almira, mam do Ciebie pytanie. Nasz synek tez chodzi do przedszkola na
        Mokotowie i dowiedziałam się, że mogą byc problemy z przyjęciem spoza
        dzielnicy. Mieszkam w Łosiu, ale meldunek Mały ma na Woli. Nie wyobrażam sobie
        dowożenia dziecka gdzie indziej, w ogóle nie chcę zmieniać przedszkola, bo
        jestem zadowolona z obecnego. Piaseczno nie wchodzi w grę, bo nie zdarza nam
        się przyjechać z Wawy do 16, ew. 17 do Piaseczna, ponadto tam nigdy nie ma
        wolnych miejsc. Czy w Twoim przedszkolu też robia problemy z zapisaniem na
        przyszły rok?
        • almira Re: do mmm181 17.05.05, 11:26
          U nas nie było problemów, ale jako miejsce zamieszkania wpisalismy adres na
          Mokotowie, Piaseczno u nas też nie wchodziło w grę, bo pracujemy do 17:00 i
          nijak byśmy nie mogli dojechać na czas po pracy.
    • kachna112 Re: przedszkola w Piasecznie i oklicy 05.03.05, 22:05
      Drugi rok posylam dziecko do Niepublicznego Przedszkola Chatka Puchatka w
      Piasecznie. Jest bez najmniejszego zarzutu. Wspaniala opieka. Ciepła, przyjazna
      atmosfera. Kwalifikowana kadra. Czynne 7-19. Duże zaangażowanie pracowników.
      Wysoki poziom pod każdym względem!!!

      Jedzenie wyśmienite!!!

      Dzieci nie chcą wychodzić do domu ...

      W razie pytań służę ....
      Kaśka
      • cwynarek Re: przedszkola w Piasecznie i oklicy 10.03.05, 13:47
        Czy możesz podać adres, stronę internetową ?
        Ile kosztuje ?
    • gulcia73 Re: przedszkola w Piasecznie i oklicy 29.03.05, 12:35
      kachna112 czy możesz napisać coś więcej o przeszkolu Chatka Puchatka - nie
      słyszałam do tej pory o tym przedszkolu a próbowałam już robić jakieś
      rozeznanie w naszej okolicy. Napisz gdzie się mieści, jakiś telefon? strona
      internet? ile płacisz miesięcznie i co się w tej kwocie zweira? Proszę...
      • kachna112 Re: przedszkola w Piasecznie i oklicy 16.05.05, 20:39
        Chatka Puchatka mieści się przy ul. Jarząbka, przy osiedlu MutliHekk Słowicza.
        kosztuje 600 zł<wszystko jest w cenie>Super opieka, rewelacyjna atmosfera,
        przemiłe Panie!!!! I bardzo ważne ... czynne 7 - 19.
        tel. 750 04 57, 0503 171 741
        W razie pytań służę pomocą smile
        • almira Re: przedszkola w Piasecznie i oklicy 17.05.05, 11:29
          Czyżby to ta Chatka Puchatka, której właściciel nie umie jeździć samochodem
          (wpychanie się na chama i jazda pod prąd - mieszkałam jakiś czas temu na tym
          osiedlu) wolę nie myśleć kogo zatrudnia taki typ i kto opiekowałby się moim
          dzieckiem jeżeli właściciel uprawia taki odpowiedzialny i kulturalny styl jazdy.
    • nina321 Re: przedszkola w Piasecznie i oklicy 18.05.05, 13:54
      Nie wiem dlaczego ktoś powiedział przedszkolu "Kleks" nie. Ale ja będę oponować
      . Mój syn chodził jescze na Granitową. Teraz córka chodzi na Jana Pawła.Mnie
      osobiście wszystko odpowiada. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Cena przystępna.
      Czynne długo. Poza tym tam mieszka na górze jedna z Pań. Więc pewnie nie ma
      problemu z pozostawieniem wcześniej, czy póżniej. W zeszłym roku córka chodziła
      3 razy w tygodniu. Więc można się dogadać. Tak jak i w innych sprawach( jedzenie
      , zachowanie). Właścicielka jest mamą trójki dzieci, jest bardzo kontaktowa.
      Panie - ciocie są to przedszkolanki z doświadczeniem.Ja polecam to przedszkole.
      Może dlatego nie mam zastrzeżeń ponieważ mije dzieci ogólnie nie sprawiały
      kłopotów, chętnie chodzą do przedszkola, jedzą itp.
      • misz098 Re: przedszkola w Piasecznie i oklicy 18.05.05, 14:26
        Czy możesz powiedzieć, jakie są opłaty za przyprowadzenie malucha 3 razy w
        tygodniu? Niedługo się przeprowadzam do Piaseczna i to przedszkole na Jana
        Pawła będzie najbliżej. Z góry dziękuję
        • nina321 Re: przedszkola w Piasecznie i oklicy 18.05.05, 14:32
          Ja w zeszłym roku płaciłam 30 zł za dzień.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka