Dodaj do ulubionych

szpitale we Wrocławiu

13.04.03, 20:02
Jestem teraz w drugiej ciąży. Pierwsze dziecko rodziłam na 1.Maja. Mimo że
nie bylo żadnych przeciwskazań medycznych, musiałam rodzić, leżąc na plecach,
co było dla mnie straszną męką i niepotrzebnie przedłużyło poród. Położnej
było po prostu tak wygodniej, ale nie mi! A teraz zastanawiam się, gdzie
urodzić drugie dziecko. Głównym kryterium jest dla mnie możliwość wyboru
pozycji. W którym wrocławskim szpitalu jest taka możliwość? Dodam jeszcze, że
zapłacę za poród rodzinny, ale za nic więcej!
Anita
Obserwuj wątek
    • aniawroclaw1 Re: szpitale we Wrocławiu 22.04.03, 11:40
      Ja rodziłam w szpitalu na Brochowie. Wprawdzie była cesarka ale słyszałam, że
      dziewczyny były zadowolone po porodzie naturalnym. Mogę polecić Ci szkołe
      rodzenia prowadzoną przez położną - Dorotę.
      • jazwina Re: szpitale we Wrocławiu 24.04.03, 13:22
        Czy mozecie napisac cos wiecej o szpitalu i szkole rodzenia na Brochowie?
        Jeszcze tam nie bylam, ale slyszalam, ze to jeden z najczystszych szpitali,
        choc opieka nie nalezy do najlepszych. Zastanawiam sie tez nad Kamienskiego
        (tylko ze wzgledu na porod w wodzie - co o tym sadzicie?). Na forum tez
        dziewczyny chwala szpital w Trzebnicy, wiecie cos o nim?
        Pozdrowienia dla wszystkich mam smile
        Jazwina
        • andrew23 Re: szpitale we Wrocławiu 01.05.03, 13:58
          szkoła rodzenia tylko u Doroty Fortunko!!! naprawdę warto, a jeśli jeszcze
          zamierzasz rodzic na Brochowie....to nie masz
          alternatywy
          wink szczerze polecam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka