aanniittaa
13.04.03, 20:02
Jestem teraz w drugiej ciąży. Pierwsze dziecko rodziłam na 1.Maja. Mimo że
nie bylo żadnych przeciwskazań medycznych, musiałam rodzić, leżąc na plecach,
co było dla mnie straszną męką i niepotrzebnie przedłużyło poród. Położnej
było po prostu tak wygodniej, ale nie mi! A teraz zastanawiam się, gdzie
urodzić drugie dziecko. Głównym kryterium jest dla mnie możliwość wyboru
pozycji. W którym wrocławskim szpitalu jest taka możliwość? Dodam jeszcze, że
zapłacę za poród rodzinny, ale za nic więcej!
Anita