Dodaj do ulubionych

Pieśń pochwalna dla szpitala Bielańskiego.

16.10.07, 13:42
Witam,

11 października urodziłam wspaniałą córkę we wspaniałym szpitalu.
Począwszy od izby przyjęć, przez porodówkę, aż po noworodki wszystko
super. Oddział miły, niesamowicie czysty. Położna z dyżuru fachowa,
bardzo pomocna. Trzeba przyznać, że się napracowała mocno. Na
oddziale noworodkowym pomimo największej sali czteroosobowej warunki
też świetne. Personel jest na 5. Najgorzej ma się sprawa wysokich
łóżek i niespecjalnego wyżywienia. Ogólnie bardzo polecam, a oceniam
wszystko przez pryzmat porodu 2,5 roku temu na Starynkiewicza. To
zdecydowanie dwa bardzo różne miejsca.
Pozdrowienia
Obserwuj wątek
    • annasi23 Re: Pieśń pochwalna dla szpitala Bielańskiego. 16.10.07, 14:04
      Szkoda że tak trudno się tam dostać.
      Półtora roku temu odesłano mnie stamtąd. Nie miałam tam prowadzącego
      lekarza ani wykupionej położnej.
      Całkiem prawdopodobne, że tym razem też tak będzie, bo dzieci rodzi
      się dużo, coraz więcej.
      • zuemu Re: Pieśń pochwalna dla szpitala Bielańskiego. 16.10.07, 19:54
        Gratulacje!!!!
        Wszystkiego najlepszego dla Wassmile
        Też planuję poród córeczki w bielańskim ( listopad), umówiłam sie z
        położnąsmile
        Poprzednio, synka rodziłam na Starynkiewicza i nie mam najlepszych
        doświadczen...
        Teraz boję się właśnie, żeby mnie nie odesłali...
        • kk_1976 Re: do zuemu 16.10.07, 21:30
          a mozesz powiedziec, ile kosztuje polozna, i jak wczesnie trzeba sie ewentualnie
          umawiac, bo rodze pod koniec listopada, czy bylas tam na jakims wstepnym
          rozeznaniu? pozdr kk
          • jania22 Re: do zuemu 16.10.07, 22:18
            Chciałam jeszcze dodać, że płacenie dodatkowo za położną w tym
            szpitalu specjalnie się nie opłaca, bo te położne są wszystkie
            bardzo dobre. Miałam akurat możliwość porównania, bo koleżanka obok
            rodziła z opłaconą położną i moim zdaniem nie ma sensu. Warto
            natomiast prowadzić ciążę u lekarza z tego szpitala, bo jakoś tak
            dziwnym trafem wszystkie leżące osoby ze mną włącznie miały lekarza
            z tego szpitala. To chyba taka przepustka do "raju".
            • ckasia3 Re: do kk 17.10.07, 09:41
              ja mam lekarza ale też i umówioną położną,
              jak chcesz to zdam ci relacje bo mam termin na koniec października.
              Położna też dużo daje bo dzwonisz po nią jak sie coś zacyzna i ona przyjeżdża do
              szpitala nawet razem z tobą, to cię wtedy nie odeślą.
              Jak bedę po to będe mogła polecić narazie jest dość miła, to mój drugi poród
              wiec będę miała porównanie, wczesniej rodziłam na solcu. i pomimo opłaconej
              położnej było ciężko. A co do odsyłania to w każdym szpitalu wolą swoje
              pacjentki nie ma co się dziwić, dlatego ja nie jadę do św. zofii bo jest
              oczywiste że wolą swoje pacjentki. W końcu chodzi się do lekarza 9 m. i też chce
              żeby jego pacjentka rodziła dość bezpiecznie.. ale tez nie wyklucza to
              oczywiście przyjmowania pacjentek jak są miejsca a mają innych lekarzy...
              wszytsko zależy od obłożenia ... Ja pomimo lekarza prowadzącego też się trochę
              boję o przyjęcie ale mam nadzieje że będzie ok.
              • bbbbb28 Re: do kk 12.11.07, 21:42
                czy mogłabyś mi przesłać namiar na położną i lekarza? Z góry
                dziękuję Beata
              • kachaz1 Re: do kk 19.02.08, 09:54
                Zamierzam rodzić w Szpitalu Bielańskim w marcu. Bardzo proszę o
                namiary na dobrą położną. Z góry dziękuję.
    • karolina33331 Re: Pieśń pochwalna dla szpitala Bielańskiego. 17.10.07, 13:17
      Dziewczyny też zamierzam rodzić w Bielańskim. Bardzo proszę
      napiszcie il kosztuje położna i czy macie jakieś namiary. Mam termin
      na 4.12.ale lekarz ocenia na 20.11 ok, pozdrawiam
      • ckasia3 Re: Pieśń pochwalna dla szpitala Bielańskiego. 17.10.07, 14:13
        położna 600 zł.
        Mam namiary ale podaj emaila, nie będę pisać tak naforum. Ale ja rodzę za
        tydzień może dwa wiec po będę wiedzieć więcej.
        • martag1978 Re: Pieśń pochwalna dla szpitala Bielańskiego. 18.10.07, 11:17
          Ja tez prosze o namiary na położną na mail martag1978@gazeta.pl.
          Dzieki
          • dziunia_wawa1 Re: Pieśń pochwalna dla szpitala Bielańskiego. 18.10.07, 11:21
            Witam!

            Rodziłam na Bielańskim 23.09.07 był to mój pierwszy poród i bardzo
            cieżki. Miałam swoja połozna i nie wyobrazam sobie rodzic bez niej
            bardzo mi pomogła . Polecam !!!!!
        • madzia2806 Re: Pieśń pochwalna dla szpitala Bielańskiego. 29.11.07, 15:13
          jeśli to możliwe równiez prosze o namiary na położną z bielańskiego
        • keneh Re: Pieśń pochwalna dla szpitala Bielańskiego. 10.12.07, 17:07
          Mogę poprosić o namiary położnej na keneh@wp.pl. Z góry bardzo
          dziękuję.
        • agbrz78 Re: Pieśń pochwalna dla szpitala Bielańskiego. 20.01.08, 21:29
          Ja też bym poprosiła namiar na ta położną: agbrz@op.pl. Z góry
          dziękujęsmile
    • karolina33331 Do Kasi 17.10.07, 16:17
      Kasia hej! Proszę Cię bardzo o informacje na
      maila:ewa.kruczek@neostrada.pl Dzięki serdeczne EWA
      • kk_1976 Re: Do Kasi 17.10.07, 21:51
        ja tez poprosze wiecej info, kk_1976@gazeta.pl, z gory dzieki, kk
        • ainer1 jak podchodza do osob z cukrzyca ciążowa? 22.10.07, 11:06
          czy wywołują poród czy czekają na przewidziany termin?
        • ignis1978 Namiary do połoznej z Bielańskiego. 23.10.07, 21:26
          Witam! Chciałabym umówić się z położna z tego szpitala. Jeśli znacie jakiej
          godne polecenia osoby, proszę o informacje na ignis1978@gazeta.pl. Najlepiej
          Imię, nazwisko i nr tel wink

          Dzięki
          • evutek Re: Namiary do połoznej z Bielańskiego. 05.11.07, 22:15
            Hej, mozecie podesac: evutek@gazeta.pl - namiary na polozne i ew.
            lekarzy
          • doris7701 Re: Namiary do połoznej z Bielańskiego. 12.11.07, 13:01
            Witam

            Ja również poproszę o namiary na położne z Bielańskiego. Adres doris7701@gazeta.pl.

            Ile przed porodem najlepiej zadzwonić do położnej aby się z nią umówić?
    • camaieu Re: Pieśń pochwalna dla szpitala Bielańskiego. 12.11.07, 13:42
      Kurcze, nie straszcie mnie, bo ja właśnie wybrałam szpital przy Pl.
      Starynkiewicza i jutro mam się zgłosić na Patologię w celu wywołania
      porodu...
      • kasiapro1 Re: Pieśń pochwalna dla szpitala Bielańskiego. 12.11.07, 13:54
        dziewczyny,z Bielanskiego znam fajna polozna,rodzilysmy razem w
        iatrosie.Prosze o @ na adres gazety,to podam do niej nr.Nie wiem ile
        bierze,tam mialam w cene wliczone
        • mercy2 Re: Pieśń pochwalna dla szpitala Bielańskiego. 12.11.07, 14:20
          A udało się komuś urodzić w bielańskim bez lekarza prowadzącego i
          położnej?
        • madzia2806 Re: Pieśń pochwalna dla szpitala Bielańskiego. 29.11.07, 15:16
          poproszę o namiary na położną na maila: madzia2806@gazeta.pl
        • madzik444 Re: Pieśń pochwalna dla szpitala Bielańskiego. 17.01.08, 19:29
          poproszę o namiary na położną z bielańskiego na adres madzik444@wp.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka