jania22
16.10.07, 13:42
Witam,
11 października urodziłam wspaniałą córkę we wspaniałym szpitalu.
Począwszy od izby przyjęć, przez porodówkę, aż po noworodki wszystko
super. Oddział miły, niesamowicie czysty. Położna z dyżuru fachowa,
bardzo pomocna. Trzeba przyznać, że się napracowała mocno. Na
oddziale noworodkowym pomimo największej sali czteroosobowej warunki
też świetne. Personel jest na 5. Najgorzej ma się sprawa wysokich
łóżek i niespecjalnego wyżywienia. Ogólnie bardzo polecam, a oceniam
wszystko przez pryzmat porodu 2,5 roku temu na Starynkiewicza. To
zdecydowanie dwa bardzo różne miejsca.
Pozdrowienia