Dodaj do ulubionych

Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją si...

    • Gość: Zaza Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją si... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.09, 14:56
      Dlaczego można trafić - powinno się trafić na 2 lata do więzienia.
      Zwyrodnialec z tego właściciela; tchórz - dlaczego nie bił się z
      równym? Bo dostałby bęcki i tyle. Ja też chętnie nim porzucam o
      chodnik - niech wie jak się czuł jego pies!!!!! Szkoda, że tak
      daleko mieszka bo już bym mu pokazała!!!! Kiedyś jakiś pies odgryzie
      mu ..... i będzie cieniutko śpiewał!!!!
    • Gość: LuriTuri Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją si... IP: *.aster.pl 02.11.09, 14:56
      Tchórze. Poza tym w Polsce jest generalne przyzwolenie na znęcanie
      się nad zwierzętami. Bo według kościoła katolickiego "zwierzę nie ma
      duszy" i "tylko ludzkie zycie jest święte".
      • Gość: jajo Re: Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją IP: *.pools.arcor-ip.net 04.11.09, 14:50
        Zgadza sie. Tylko niestety czego tutaj wymagac jak ksieza to pedofile, rzad to
        zlodzieje i nikt im nic nie moze zrobic. W polsce jest bezkarnosc i dlatego tak
        sie dzieje, a podejrzewam ze bedzie jeszcze gorzej. Przyklad wychodzi z gory.
        Nie wolno pozwalac na bezkarnosc takim bestiom. Dzisiaj pies jutro dziecko
        pojutrze juz cala piwnica ofiar, tak sie niestety czesto dzieje.
    • Gość: Angela Re: Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją IP: *.119.90.18.wireless.dyn.drei.com 02.11.09, 14:57
      Popieram!!! To zaden BOHATER !!!
    • Gość: Estor Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją si... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.09, 14:57
      Tak, tak - jak zwykle... normalnie to sąsiedzi wiedzą o której się przychodzi,
      wychodzi, kto przychodzi w gości...a jak przychodzi co do czego to nikt nic
      nie widzi, nie pamięta...nagle się boi - typowo polskie podejście!
    • Gość: Niepomoge Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją si... IP: 217.153.212.* 02.11.09, 15:00
      Kary za takie bestialstwo sa stanowczo za niskie. Powinien do
      konca zycia polowe zarobkow albo pewnie zapomog oddawac na
      zwierzaki. Albo o chodnik nim i kamieniem po glowie.
    • drmed Glupi narod 02.11.09, 15:00
      Polacy sa nie tylko narodem chamskim - ale i tchorzliwym!

      Ale niech sie nadal skarza, ze swiat jest niesprawiedliwy - nie robiac NIC,
      aby to zmienic!

      Wstyd!
    • superobserwator Niech nie donoszą, poczekamy aż gość zatłucze ich 02.11.09, 15:01
      dzieci, wtedy będzie super, hehe.
    • Gość: demka Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją si... IP: *.acn.waw.pl 02.11.09, 15:01
      Klasyczne Polactwo.Prawda jest taka, że w naszym kraju istnieje
      społeczne i prawne przyzwolenie na bierność w takich przypadkach.
      Ani prawo, ani media ani my-społeczeństwo, nie napiętnujemy takich
      zachowań. Dużo gadania, zamieszania, że fuj, że skandal. A poza tym
      nic. Żadnych dalszych kroków. Zero edukacji. Nie ma nic. Niczego i
      nikogo kto w końcu uświadomi tym ludziom, że tak na prawdę miarą
      naszego człowieczeństwa jest stosunek do istot innych niż ludzie.
    • Gość: wróg tego pana Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją si... IP: *.era.pl 02.11.09, 15:06
      Wydaje mi się, że to osiedle to jakaś wyspa zwyrodnialców, moim
      zdaniem Policja powinna sie przyjrzeć wszystkim mieszkańcom! Biedna
      suczka, trafila na takiego s...na! Powinien ponieśc surową karę,
      reszta tamtejszej zbieraniny zwyrodnialców też. Słyszeli i nic?!
      Ciekawe co na tym osiedlu robia dziecom...
    • Gość: amaga Wplacajcie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.09, 15:31
      Do wzystkich wstrząśnietych: wpłacajcie chociaż po parę złotych na podane
      konto. Ja to juz zrobiłam. O jedną paczkę papierosów mniej, czy jednego
      McDonalda, a przelew internetowy zajmie Wam minutę! Udowodnijcie, że nie tylko
      w słowach jesteście mocni. Poza tym moze Posłowie obuidziliby się w swoich
      fotelach i wnieśli inicjatywę w sprawie zaostrzenia prawa w sprawach o
      znecanie sie nad zwierzętami. Żadnego zawieszenia kary, śądy 24 godzinne! Bo
      to nasze prawo to jest dopiero skandal. I proszę opublikujcie dane, adres i
      zdjęcie zwyrodnialca!!!!!
    • Gość: kb Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją si... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.09, 15:32
      NIC NOWEGO ...
      Do czasu kiedy osoby stające w obronie słabszych będą się czuły bardziej
      ''represjonowane'' (zgłaszanie, przesłuchania, zeznania to tylko szczyt ''góry
      lodowej'')i nie będą wspierane przez otoczenie, nic się nie zmieni...
      Opiszę coś, co mnie osobiście spotkało, i pozostawiło niesmak i wyrzuty
      sumienia do samej siebie, że nie doprowadziłam tego do końca...
      Niedziela, ok. godz. 12, przejeżdżam samochodem przez duże miasto (spieszę się
      do chorej Mamy mieszkającej w drugim końcu Polski), sporo osób na ulicy ...
      Z daleka widzę mężczyznę z wilczurem, w kagańcu i na smyczy, obok kobieta z
      kilkuletnim dzieckiem, i przechodnie mijający ich lekkim łukiem. Facet okłada
      psa grubym kijem, pies wyrywa się i skowyczy, kobieta i dziecko spokojnie
      stoją i się przyglądają , nikt nie reaguje ... Zatrzymałam się, wysiadłam z
      samochodu, zwróciłam uwagę, że tak nie można ... Efekt - usłyszałam
      ''wiązankę''i groźby posłane w moim kierunku od całej ''rodzinki'', ponieważ
      przezornie wycofałam się za samochód, to on otrzymał kopniaki i kilka uderzeń
      kijem - nikt z przechodniów mnie nie poparł, usłyszałam tylko, że nie warto
      się wtrącać ... Odjechałam kawałek i zadzwoniłam na policję, po długim
      oczekiwaniu usłyszałam... że najlepiej jak przyjadę na posterunek, zgłoszę
      itd., itp.... Moje tłumaczenie, że nie znam miasta, spieszę się, że chyba ktoś
      powinien obejrzeć miejsce zdarzenia i zainterweniować(facet dalej powoli szedł
      ulicą i co parę kroków tłukł psa), kazano mi czekać na radiowóz ... Czekałam
      20 minut, po psie i jego ''panu''nie było już śladu, nie było też śladu
      policji, wszędzie cisza i spokój ... Zadzwoniłam na policję, podziękowałam za
      interwencję, wycofałam swoje zgłoszenie i odjechałam ...
      Proszę mi powiedzieć na co miałam czekać ... Aż zostanę pobita lub będę
      ''ciągana'' na przesłuchania , po sądach i jeszcze do moich danych będzie miał
      dostęp sprawca !!!
      Cała sprawa kosztowała mnie zwyżkę ubezpieczenia AC samochodu (szkody pokryło
      moje ubezpieczenie), brak jego przez kilka dni (a jest mi niezbędny do pracy),
      mnóstwo stresu, ''nerw''i wyrzuty sumienia. Moje dzieci zostały pouczone, że
      nigdy nie wolno im interweniować bezpośrednio w podobnych wypadkach, co
      najwyżej mogą prosić o interwencję osoby dorosłe - wywołało to prawdziwą
      ''burzę'' w mojej rodzinie, zarzuty, że były uczone czegoś innego, a real ma
      być zaprzeczeniem tych zasad !!! ...
      Choć minął prawie rok od tego zdarzenia często wracam do niego myślami i
      naprawdę nie wiem jak bym się teraz zachowała w podobnej sytuacji ... Z jednej
      strony zasady, z drugiej realne życie i konsekwencje wynikające z podejmowania
      jakiegoś działania. Nie lubię ''chować głowy w piasek'', ale już zbyt często
      ''dostałam po łapach'' i to okropnie zniechęca ... i nie dziwię się tak bardzo
      sąsiadom tego ZWYRODNIALCA-PSYCHOPATY.
      Stara prawda - tylko ''kupą Mości Panowie, kupą...''
      Ps. Trochę z innej ''parafii''- przez ponad 2 lata (w sumie kilkanaście razy)
      byłam wzywana do sądu w innym mieście jako świadek, bo ''nieopacznie'' byłam
      sprawcą zatrzymania złodzieja przy którym znaleziono pliki skradzionych czeków
      (co mi po podziękowaniach właścicieli, o ''mały włos'' nie straciłam pracy, bo
      mojemu pracodawcy (duży bank) nie podobały się ciągłe zwolnienia na
      przesłuchania i rozprawy)
    • Gość: Gość Gdzie zgłasza się takie przypadki? IP: *.aster.pl 02.11.09, 15:34
      "Znajomi" mieszkający poza miastem w domu na całkiem sporej działce
      trzymają dorosłego nierasowego bernardyna w kojcu-klatce wym. ok.
      2m.x2m. na 1,70 cm. Pies załatwia się i je w klatce. Nie jest
      wypuszczany nawet na noc - bo "mógłby zniszczyć ogródek".

      Na marginesie - to już któryś kolejny pies w przeciągu kiku lat -
      psy jak tylko wyrastająz wieku szczenięcego - robią się duże i
      nudne, w związku z tym gdzieś znikają (są oddawane innnym ludzim,
      przejeżdża je samochód itp.)
    • x.mira.x Re: Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją 02.11.09, 15:45
      w głowie mi sie nie miesci ze nikt nawet palcem nie ruszyl....
    • Gość: x Podajcie adres... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.09, 15:54
      Anonimowo...
    • yola13 znieczulica, znieczulica i jeszcze raz znieczulica 02.11.09, 16:07
      ale brak reakcji w takim momencie oznacza po prostu przyzwolenie
      publiczne na takie zachowanie, ale znieczulica jest tez na inne
      rzeczy, sama byłam kiedys swiadkiem jak mężczyzna ewidentnie mdlał w
      autobusie, a wszyscy zamiast mu pomóc lub wezwac karetke to odsuwali
      się od niego i w ogóle nie reagowali
    • bogdan331 Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją si... 02.11.09, 16:07
      Nie pan f.tylko sku...syn i bandyta f.Mieszkańcy to tacy sami skuwriele jak bandzior f. bo kryja bandytę i zboczeńca.Dajcie mi sku...ela i pozwolenie na odstrzał.Zabił by bandziora bez zastanowienia i bez skrupułów.
    • Gość: aselgo Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją si... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.11.09, 16:56
      świat staje na głowie!!!!!

      nie rozumoem jak można słyszec że dzieje się komuś (tu akurat psu)
      krzywda i milczeć!!!!!!!?????????

      odpowiedzialność za to zło wyrządzone psu powinni ponieść (w pewnym
      stopniu) też osoby które przyzwalały na to poprzez swoje milczenie.

      prosta zasada:
      "jak przyzwolenie społeczne jest to "tak" sie dzieje"


      trzeba sie buntować i zapobiegać rozprzestrzenianiu nienawści
    • Gość: Gosc Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją si... IP: 4.79.17.* 02.11.09, 16:56
      Co to za wymowka, ze sie boja!? Ci obojetni sasiedzi sa nie mniej
      winni od dreczyciela.
      Jak trzeba ponarzekac, to chetnych sie zawsze znajdzie duzo, a jak
      solidaryzowac sie w jakims pozytywnym dzialaniu, to juz nie za
      bardzo...
      Poza tym wedlug mnie nie ma najmiejszego powodu, dla ktorego sady
      mialyby stosowac nizszy wymiar kary w takich przypadkach...
      okrucienstwa nie tlumaczy absolutnie nic.
    • Gość: monika Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją si... IP: *.dyn.optonline.net 02.11.09, 17:06
      Ludzie przestancie bronic tego zwyrodnialaca bo jeszcze troche bedzie sie bali
      wyjsc z domow ...czy nie ma u was mlodych ludzi ktorzy mogli by mu dac nauczke
      ktora temu pajacowi ewidentnie sie nalerzey
      !!!Taskie gnidy powinny byc skazane na stryczek a wy bedziecie wsadzac glowe w
      piach a jak zgine wam dziecko -nie daj Boze-to wtedy sie opamietacie...
      • Gość: staruszek Re: Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją IP: 80.53.15.* 02.11.09, 17:42
        Ludzie po prostu starsi boją się sku...syna podesłac tu kilku kiboli z Geksy i
        bydzie po sprawie i po co sądy niech on teraz się boi co wyjdzie na plac to wryj.
    • Gość: Alanba Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją si... IP: 94.232.33.* 02.11.09, 17:51
      To prawda, że ludzie boją się reagować. Całkiem możliwe, że zostanie
      uniewinniony ze względu na małą szkodliwość czynu. słyszałam, że zdarzało się,
      iż sąd nakazywał ZWROT psa takiej kreaturze.
      Poza tym, czy kogoś z Was, posiadaczy psów, przed nabyciem Waszego pupila ktoś
      pytał lub sprawdzał, czy nie macie zakazu posiadania psa? Bo ja o takim
      przypadku nie słyszałam, nawet jeśli chodzi o psy rasowe, a co dopiero mówić o
      kundlach. Więc co z tego, że dostanie (ewentualnie) taki zakaz? Będzie chciał
      psa, to go dostanie. Nikt nie będzie pytał, nikt nie sprawdzi, no bo niby jak?
      Niestety.
    • Gość: kasia Za jaja takiego powiesić!!! IP: *.multi-play.net.pl 02.11.09, 18:18
      Takiego bydlata to za jaja powiesić i zafundować takie samo
      traktowanie!!
    • Gość: nika adres potrzebnydo przelewu IP: *.warynski.net 02.11.09, 18:28
      Adres potrzebny do przelewu tu:
      www.dogomania.pl/forum/f511/fundacja-sos-dla-zwierzat-dabrowa-gornicza-120580/
      Wstyd, że Gazeta, nie podała pełnego adresu, tylko numer konta :(
    • Gość: ja Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją si... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.09, 18:50
      Jak można, pozwolić takiemu typowi chodzić bezkarnie po waszym mieście? Ni
      pozwólcie , kiedyś was.tak może potraktować i co wtedy? Tego mężczyznę który
      tak skatował to biedne szczenie, sama bym tak go potraktowała i dołożyłabym mu
      2 lata ciężkiej pracy w kamieniołomach. Szkoda że u nas takich kar się nie
      stosuje , bo sądy sobie a prawo sobie, bo po co, cokolwiek robić .Przecież to
      tylko zwierze , ciekawe, jak by to psisko było kogoś ważnego, to pewnie
      zareagowano by inaczej.
    • Gość: Jack Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją si... IP: *.adsl.inetia.pl 02.11.09, 19:00
      A gdzie jest nr konta hycli? Chętnie im wpłacę sporą kwotę, ba mogę im wpłacać co miesiąc! Byle wytępili te szczekająco-gryzące drapieżniki.
    • Gość: bm Facet pewnie ubek i kumple go chronia. IP: 78.149.247.* 02.11.09, 19:06
      A sasiedzi wiedza o tym.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka